Kaip greitai ir lengvai nulupti pomidorą?

 (3)
Ar kada bandėte nulupti pomidoro žievelę? Nežinant kelių gudrybių, tai sunkus ir ilgas procesas. Tačiau populiarūs itališkos ar ispaniškos virtuvės patiekalai ruošiami būtent iš nuluptų pomidorų. Siūlome jums tris greitus būdus, kaip lengvai nulupti pomidorams žievelę.
Pomidorai
© Fotolia nuotr.

Pirmas būdas:

Ištraukite pomidorų kotelius ir aštriu peiliu galuose įpjaukite po kryžių. Sudėkite pomidorus į gilų dubenį ir užpilkite verdančio vandens. palaukite kelias minutes, kol odelės atšoks. Kiaurasamčiu išgriebkite pomidorus ir panardinkite į šaltą vandenį. Po kelių sekundžių ištraukite ir nulupkite odeles.

Antras būdas:

Ištraukite pomidorų kotelius. Šakute pasmeikite pomidorą ir įjunkite dujinę viryklę. Nustatykite vidutinio dydžio liepsną. Pomidorą laikykite trijų centimetrų atstumu virš ugnies ir lėtai sukite. Taip pomidorą kaitinkite apie 20 sekundžių. Žievelei pradėjus skilinėti, pomidorą padėkite atvėsti. Kai atvės lengvai nulupkite žievelę.

Trečias būdas:

Ištraukite pomidorų kotelius ir perpjaukite į keturias ar šešias dalis. Aštriu peiliu įpjaukite tarp odelės ir minkštimo. Laikykite už odelės ir palengva braukite peiliu (ašmenis šiek tiek pakreipkite link odelės).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Rask tau tinkantį receptą