Rašyti žinutę

Pasirinkti temą
X

Įkelti paveiksliuką ar video (maksimalus dydis 250mb)

Temos

Patirtis: man pavyko pakeisti savo kūną! (13)

2017 kovo mėn. 24 d. 18:31
Patirtis: man pavyko pakeisti savo kūną!
Shutterstock
Kada, jei ne dabar? Tokia mintis gali tapti šaunia pradžia visiems, nusprendusiems, kad metas kažko imtis, jei atvaizdas veidrodyje netenkina. Pavasaris tam puikiai tinka, todėl kviečiame visus, jau besidžiaugiančius juos tenkinančiais pokyčiais, pasisakyti ir įkvėpti kitus!

Fotografuok! Pavasario lygiadienio šventė! (1)

2017 kovo mėn. 18 d. 19:27
Kovo 18 d. Vilniaus Šventaragio slėnyje (prie Lietuvos nacionalinio muziejaus) 20 val. prasidės pavasario lygiadienio šventė. Dalyvausite joje? Kviečiame pasidalinti nuotraukomis ir papasakoti įspūdžius!

Siųsk! Pavasario ženklai Lietuvoje! (2)

2017 kovo mėn. 17 d. 14:14
Siųsk! Pavasario ženklai Lietuvoje!
DELFI / Kęstutis Cemnolonskis
Už lango – pavasaris! Nors orai džiugina dar tikrai ne kasdien, kviečiame jus ieškoti pavasario, o rastus jo ženklus siųsti mums!

Pasisakyk! Kaip vertini Lietuvos atstovą „Eurovizijoje“? (190)

2017 kovo mėn. 12 d. 00:01
Kovo 11-osios vakarą LRT eteryje paaiškėjo, kas Lietuvai 2017 m. atstovaus „Eurovizijos“ dainų konkurse Kijeve. Komisijos ir žiūrovų balsai lėmė, kad į Ukrainos sostinę vyks grupė „Fusedmarc“! Klausiame Jūsų, kaip ją vertinate?

Konkursas! Kaip pavydas jam susuko galvą... konkursas pratęsiamas

2017 kovo mėn. 7 d. 15:44
Pavydas pavasarį kai kuriems įsimylėjėliams tiesiog susuka galvą. Įtarinėjimai, telefono ar socialinio tinklo paskyros žinučių tikrinimas, o kartais ir netikros anketos sukūrimas – šių priemonių imasi žmonės, niekaip negalintys patikėti, kad mylimasis ar mylimoji nesidalija savo meile su kitais. Klausiame jūsų – ar esate kada nors bandę tikrinti savo antrą pusę? Galbūt pabaiga buvo visai kitokia, nei tikėjotės?