Rašyti žinutę

Pasirinkti temą
X

Įkelti paveiksliuką ar video (maksimalus dydis 250mb)

Temos

Papasakok! Mano gyvenimas pasikeitė atsisakius vieno produkto (2)

2017 balandžio mėn. 21 d. 10:30
Nors daugiausia pažadų apie sveikesnį gyvenimą padarome paskutinę metų dieną, pavasaris - dar viena puiki proga pasistengti sveikiau valgyti, daugiau sportuoti ir tiesiog būti geresniu žmogumi.

Pasimokykite iš mano klaidų: poilsis tapo košmaru (23)

2017 balandžio mėn. 20 d. 16:09
Pasimokykite iš mano klaidų: poilsis tapo košmaru
Sputnik/Scanpix
Ar jaučiate, kad jau tuoj – vasara? O su ja – ir atostogos, pajūris, ežerai ir iškylos kartu su draugais... Šiuos tris mėnesius kiekvienas nori išnaudoti kuo geriau, todėl prašome Jūsų patarimo – pasidalykite, kur verta važiuoti atostogauti, ko vengti ir kaip elgtis, kad netektų nusivilti?

Parodyk! Mano pirkimo kvitas iš Lenkijos!

2017 balandžio mėn. 18 d. 10:27
Lietuviai šluoja Suvalkų parduotuves
Foto / R. Sadauskas-Kvietkevičius
Niekam ne paslaptis, kad Lenkijos parduotuvėse bent karta yra apsilankę daugybė lietuvaičių – karts nuo karto pasigirsta tautiečių kalbų apie kaimynystėje esančias daug mažesnes kainas. Tiesa, kiti nuvažiavę nusivilia ir tikina, kad kainų skirtumas neatperka kelionės išlaidų, iššvaistyto laiko, o prekių pasirinkimas – ribotas. Pasidalykite savo pirkimo čekiais ir parodykite, kokios kainos vis dėlto yra Lenkijoje!

Mano ypatingas kiaušinių marginimo receptas

2017 balandžio mėn. 11 d. 13:54
Velykos – jau sekmadienį, balandžio 16 d.! Ne paslaptis, kad daugeliui šeimų svarbi jų dalis – ir šventinis stalas, kurio centre, žinoma, atsiduria margučiai. Kaskart norisi, kad jie būtų ypatingi, išskirtiniai, išpuošti kitaip nei anksčiau. Prašome jūsų – pasidalykite savo šeimos kiaušinių marginimo receptu ir pavyzdžiu, kaip išpuošti margučius!

Anglų kalbėjimo įskaita. Dvyliktoke, kaip sekėsi?

2017 balandžio mėn. 10 d. 11:30
Balandžio 10 d. Lietuvos mokyklose dvyliktokai pradėjo laikyti valstybinio anglų kalbos brandos egzamino kalbėjimo dalį. Abiturientai, prašome Jūsų pasidalyti įspūdžiais!