Rašyti žinutę

Pasirinkti temą
X

Įkelti paveiksliuką ar video (maksimalus dydis 250mb)

Temos

Įvertink! Dėl mažų atlyginimų kelionės Lietuvoje sunkiai įperkamos (17)

2017 birželio mėn. 22 d. 14:47
DELFI diskusijos dalyvis teigia, kad nusivylė kelionėmis po Tėvynę. Pasak jo, čia keliauti tikrai nėra pigu, tačiau tenka tai daryti kiekvieną savaitgalį dėl vaikų.

Papasakok! Briuselio lietuviai atsiliepkite, ar matėte, kaip užkirstas kelias teroristinei atakai Briuselyje? (3)

2017 birželio mėn. 21 d. 10:31
„Buvome Anderson Paak koncerte keturiese, kai išėjus atrodė, kad Briuselis tiesiog pasiruošęs bet kokiai situacijai – kariuomenė, policininkai. Tik vėliau iš socialinės medijos sužinojome, kas vyksta,“ – DELFI rašė skaitytojas apie Briuselyje sustabdytą teroristinį išpuolį.

Papasakok! Abituriente, kaip sekėsi laikyti istorijos egzaminą? (2)

2017 birželio mėn. 12 d. 10:16
Birželio 12 d. Lietuvos abiturientai sulaukė dar vieno išbandymo – nuo 9 val. ryto jie laikė valstybinį istorijos brandos egzaminą. Klausiame dvyliktokų – kaip sekėsi?

Atviras prisipažinimas. Kaip sutuoktinis apsuko mane aplink pirštą prizas – 3 „Clinique“ kosmetikos rinkiniai su kosmetine (18)

2017 birželio mėn. 9 d. 16:02
„Norėjau jai pasižiūrėti į akis ir paklausti – ar saldu buvo vogti trupinius nuo šeimos stalo?“, – yra rašiusi DELFI skaitytoja, išdrįsusi paatvirauti skaudžia tema – neištikimybe santuokoje. Ne paslaptis – kiekviena pora dažniausiai galvoja, kad jiems taip nenutiks, bet gyvenimas – nenuspėjamas. Kviečiame atsiverti: kaip supratote, kad jūsų sutuoktinis jums neištikimas ir į ką reiktų atkreipti dėmesį tiems, kurie negali atsikratyti šių sutarimų?

Papasakok! Abituriente, kaip sekėsi laikyti matematikos egzaminą? (4)

2017 birželio mėn. 9 d. 11:10
Birželio 9 d. mokiniai sulaukė dar vieno išbandymo – egzamine tikrinamos dvyliktokų matematikos žinios. Jį privalo laikyti visi, kurie nori pretenduoti į nemokamą studijų vietą, nebent pasirinko menų studijas. Dvyliktokai, klausiame jūsų – kaip sekėsi?