Rašyti žinutę

Pasirinkti temą
X

Įkelti paveiksliuką ar video (maksimalus dydis 250mb)

Temos

Papasakok! Tiesa apie mano mokyklą, kurią turite žinoti (2)

2017 balandžio mėn. 27 d. 17:27
Ketvirtadienį internete pasklido Telšių Žemaitės gimnazijos mokinių įamžintos skaidrės iš tikybos pamokos – jose gėjai buvo vaizduojami kaip kanibalai, vaikų prievartautojai. Po kilusio skandalo Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė nurodė, kad pamoką dėsčiusi mokytoja negali toliau dirbti. Tėvai, mokiniai, mokytojai, esate susidūrę su Jums klausimų sukėlusiomis užduotimis, pratybomis, vadovėliais? Laukiame Jūsų laiškų!

Lietuviška realybė: kaip atrodo ne sostinėje gyvenančio tautiečio alga? (22)

2017 balandžio mėn. 25 d. 14:10
Ne paslaptis, kad gyvenimas Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose ir miesteliuose skiriasi – kitokios ne tik būsto nuomos ar automobilio stovėjimo kainos, bet ir atlyginimai. Kol vienų istorijose minimi 1700 eurų ar „2400 eurų „į rankas“ Vilniuje, kitiems tokie skaičiai atrodo nepasiekiama svajonė. O jums?

Papasakok! Mano gyvenimas pasikeitė atsisakius vieno produkto (2)

2017 balandžio mėn. 21 d. 10:30
Nors daugiausia pažadų apie sveikesnį gyvenimą padarome paskutinę metų dieną, pavasaris - dar viena puiki proga pasistengti sveikiau valgyti, daugiau sportuoti ir tiesiog būti geresniu žmogumi.

Pasimokykite iš mano klaidų: poilsis tapo košmaru (24)

2017 balandžio mėn. 20 d. 16:09
Pasimokykite iš mano klaidų: poilsis tapo košmaru
Sputnik/Scanpix
Ar jaučiate, kad jau tuoj – vasara? O su ja – ir atostogos, pajūris, ežerai ir iškylos kartu su draugais... Šiuos tris mėnesius kiekvienas nori išnaudoti kuo geriau, todėl prašome Jūsų patarimo – pasidalykite, kur verta važiuoti atostogauti, ko vengti ir kaip elgtis, kad netektų nusivilti?

Parodyk! Mano pirkimo kvitas iš Lenkijos!

2017 balandžio mėn. 18 d. 10:27
Lietuviai šluoja Suvalkų parduotuves
Foto / R. Sadauskas-Kvietkevičius
Niekam ne paslaptis, kad Lenkijos parduotuvėse bent karta yra apsilankę daugybė lietuvaičių – karts nuo karto pasigirsta tautiečių kalbų apie kaimynystėje esančias daug mažesnes kainas. Tiesa, kiti nuvažiavę nusivilia ir tikina, kad kainų skirtumas neatperka kelionės išlaidų, iššvaistyto laiko, o prekių pasirinkimas – ribotas. Pasidalykite savo pirkimo čekiais ir parodykite, kokios kainos vis dėlto yra Lenkijoje!