Reklamjuostės

Būkite matomi – pristatykite savo veiklą, projektą ar produktą pagrindiniame naujienų portale šalyje. Pasirūpiname reklamjuosčių (ang. banners) kampanijų įgyvendinimu nuo a iki z: pateikiame jums subalansuotą pasiūlymą, kuriame dizaino sprendimus ir įvertiname kampanijos efektyvumą.

Reklamos skyriaus kontaktai: reklama@delfi.lt

Papildomos paslaugos

 • Turinio rinkodaros projektai
  Mūsų turinio rinkodaros projektų patirtis – didžiausia Lietuvoje. Redaktoriai, dizaineriai, fotografai, operatoriai ir kiti profesionalai dirba išvien, kad išskirtiniais, interaktyviais sprendimais įtrauktų šiuolaikinį skaitytoją.
 • Komunikacija
  Būkite žinomi ir girdimi. Pasirūpiname komunikacijos strategijos parengimu ir įgyvendinimu. Žinią ar žinutę paverčiame patrauklia, aiškia ir įsimenama bet kokia forma: kuriame pranešimus žiniasklaidai, straipsnius, interneto svetainių turinį, reklaminis šūkius ir k.t.
 • Kūryba ir dizainas
  Atrodykite originaliai ir patraukliai. Teikiame ir įgyvendiname kūrybinius, techninius, interaktyvius sprendimus nuo logotipo, reklamjuostės, maketo, firminio stiliaus iki interneto svetainės, el. parduotuvės, aplikacijos, žaidimo ir kt.
 • Renginių organizavimas
  Renginiai nuo idėjos iki techninio išpildymo. Didžiausio dėmesio sulaukę mūsų iniciuoti ambicingi projektai: proveržio konferencija „Idėja Lietuvai“, moksleiviams ir mokytojams dedikuota „Geriausia ever pamokų diena“, akcija „Misija Laplandija“, „Lietuvos giminių festivalis“, žiemos muzikos festivalis „Pūga“. Šiemet Delfi įsigijo technologijų ir inovacijų konferenciją „Login“.
 • Digital Matter
  Didžiausias Baltijos šalyse interneto reklamos tinklas, vienijantis lankomiausius ir populiariausius portalus: Lietuvoje jis pasiekia apie 90 proc. realių interneto vartotojų, naršančių tiek kompiuteryje, tiek mobiliajame telefone. Digital Matter“ turi 18 metų patirtį rinkoje, per metus įgyvendina apie 3000 kampanijų, dirba su 700 klientų, reklamą skelbia daugiau nei 250 tinklalapių.