Raudonomis uogų kekėmis pasipuošęs šermukšnis džiugina kiekvieno akį. Jau nuo senų laikų šermukšnio uogos buvo naudojamos ir įvairioms ligoms gydyti.
Kodėl tarp valgymų reikia daryti pertraukas, kaip plepumas veikia žmogų ir kodėl reikalingas seksualinis sezoniškumas: pagrindiniai ilgo ir laimingo gyvenimo principai pagal Tibeto mediciną.
Ekspertų vertinimu, šios daržovės galia yra kone stebuklinga.
Makiažo tendencijos keičiasi ir kai kurios neišvengiamai pasensta, todėl kartais patartina pakeisti gražinimosi įpročius.
Nors badavimas kaip efektyvi svorio metimo praktika tapo ypač populiari prieš keletą metų, apie jo įvairialypę naudą sveikatai buvo žinoma jau senovės Graikijoje. Tiesa, kad šis būdas tinka ne visiems, tačiau rimtų sveikatos sutrikimų neturinčiam žmogui maisto atsisakymas tam tikram laiko tarpui gal...
39 metų Artur Lebedenko-Swan sako besijaučiantis geriau nei prieš dešimtmetį: kokios jo savijautos paslaptys
planas, leisiantis po savaitės pasijusti geriauPrieš kelias dienas manęs paklausė: „Kokių klausimų sau apie sveikatą niekada nekeli?“. Tai mane privertė susimąstyti ir pagalvoti, kaip keitėsi mano įpročiai, žinios ir patirtys, kurios šiandien man leidžia jaustis geriau būnant 39 metų nei jaučiausi prieš dešimt metų.
7 veiksmingiausi sovietmečio superproduktai: jais gydė geležies trūkumą ir ruošė sportininkus varžyboms (1)
Sovietiniais laikais nebuvo madingų papildų, kurių gausa prieinama mums šiuo metu, užtai buvo superproduktų, kurių žmonės dažnai įtraukdavo į mitybos racioną.
Žmogaus kūnas sudarytas iš trilijonų ląstelių. Šios ląstelės sudaro viską jūsų kūne – raumenis, kaulus, organus, riebalus ir nervus. Jūsų kūno sudėtis gali konkrečiai atskleisti, kiek procentų jūsų ląstelių sudaro jūsų liesąją masę ir kūno riebalus. Kūno sudėties matavimas suteikia naudingos informa...
Tai, kad tam tikrais specifiniais atvejais būtent akių spalva gali turėti poveikį širdies sveikatai, parodė atitinkami tyrimai, rašo Healthdigest.com.
Socialinis nerimas – itin paplitęs reiškinys, su kuriuo susiduria beveik kiekvienas mūsų. Nors daugumai jis netrukdo gyventi pilnavertį gyvenimą, išraudęs veidas ar drebantis balsas kalbant net prieš nedidelę auditoriją, vargina ne vieną. Gydytojo psichiatro-psichoterapeuto Adomo Bieliausko teigimu,...
Viskas apie moters seksualumą: kaip jį ugdyti ir gauti patvirtinimą iš išorės, kad esate seksuali (1)
Moters seksualumas – tai ne jos išorinis grožis, ne krūtinės dydis ar sėdmenų forma, ne grakšti eisena ar užburiantis žvilgsnis. Seksualumas – tai moters gebėjimas jausti malonumą nuo kontaktų su pasauliu. Šį gebėjimą galima išsiugdyti, rašo psychologies.ru.
Jei bandymai rasti porą per pažinčių programėles tolydžio nuvilia, galbūt vertėtų prisiminti senuosius metodus?
Su metais moterų pojūčiai pasikeičia. Šį faktą patvirtina ne tik tyrimų rezultatai, bet ir moterų liudijimai.
Kai moteris dar visai jauna, jai labai lengva įsimylėti vaikiną vien dėl to, kad jis seksualus, juk netgi jei paaiškės, kad jis paskutinis asilas, moteris tokiame amžiuje vis tiek neieško sau vyro visam gyvenimui, nemąsto taip giliai ir taip toli į ateitį.
Žmonėms ir toliau ieškant partnerių internete, pažinčių programėlės vis dar išlieka populiarios. Tiesa, jose galima rasti ir tam tikrų naujovių. Štai jau kurį laiką minėtose programėlėse kurdami savo paskyras, asmenys prašomi nurodyti, ko jie ten ieško. Vieni iš galimų pasirinkimų – „dar nežinau“ ar...
Nepasisekus vieniems santykiams tikimasi, jog kitą kartą pavyks rasti partnerį, su kuriuo gyvenimas slys kaip per sviestą. Juk žaibas netrenkia į tą patį medį du kartus. Psichologai atskleidžia, jog antros santuokos sėkmę lemia išmoktos pamokos.
Ką daryti, jei ketinote mylėtis, bet staiga pastebėjote, kad prasidėjo menstruacijos? Arba – per patį menstruacijų vidurį pora stipriai panoro sekso? Ar vengti sekso tomis dienomis, ar vis tik mėgautis meilės malonumais?
Intymumas – tai jaudinantis santykių momentas, naujas jų raidos etapas ir dar vienas lygmuo, kurį išgyvenate kartu, tačiau net vienas netinkamas juokelis gali sugriauti visą procesą.
Daugėja porų, kurios net išsiskyrusios palaiko bičiuliškus santykius. Natūralu, kad nauji partneriai nerimauja, nes buvusiųjų bendravimą apibrėžia lūkesčiai ir nustatytos ribos. Kokie ženklai perspėja apie piktus tikslus ir kenkėjišką elgesį?
„Jeronimas iš karto suprato, kad turint Porsche merginą susirasti vieni juokai! Trys dienos tinderiavimo – tikslas pasiektas! Penktą mėnesį jau ir vestuves suorganizavo“ – humoras paimtas iš interneto platybių. O ką daryti realiame gyvenime, jei neturi Porsche, pirmą kartą prisiregistravai Tinderyje...
Pirmadienį į Suomijos ambasadą rinkosi žinomos Lietuvos moterys ir Lietuvoje reziduojančių ambasadų atstovai. Šventiškoje aplinkoje buvo pristatyta Tarptautinės Vilniaus Moterų asociacijos (IWAV) organizuojama 21-oji Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė, kurios tikslas – padėti tiems, kuriems pagalbos l...
Santykiai su nesubrendusiu vyru gali būti tikrai varginantys, tačiau emocinį nesubrendimą ne visada yra paprasta atpažinti. Santykių pradžioje gali atrodyti, kad vyras yra labai žavus ir į visas problemas žvelgiantis per juoko prizmę, tačiau vėliau gali paaiškėti, kad buvimas kartu kainuoja pernelyg...
Vaikų susibūrimo vietos, tokios kaip darželis, ne tik nuo ankstyvo amžiaus edukuoja mūsų mažuosius visuomenės narius, bet ir tampa ne vienos ligos židiniu. Vienas tokių – rotavirusas. Nors, remiantis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, susirgimo šia infekcine liga padidėjimas fiksuo...
Atitiko kirvis kotą – taip galima apibūdinti Agnės ir Tado Šablinskų šeimos duetą. Dar mokyklos suole užgimę jausmai išaugo į tvirtą dabar jau keturių asmenų šeimą, kurią vienija didžiulė aistra plieniniams žirgams. Motociklai šioje šeimoje – lyg meno kūriniai, sumeistrauti paties Tado rankomis.
Dizaineris Mackevičius pristatė drabužių kolekciją: norėjau sukurti kai ką unikalaus, apie ką žmonės dar ilgai kalbėtų (1)
Kaip sako dizaineris Mantas Mackevičius jam tiesiog vieną dieną „šovė“ į galvą idėja, kaip „kietai“ atrodytų, jei podiumu žingsniuotų ne žmonės, o šunys. „Tai kažkas neregėto, keliančio didelias emocijas. Norėjau kažkuo išsiskirti, sukurti kai ką unikalaus, apie ką žmonės kalbėtų dar ilgai!“ – nesle...
Slapta psichologinė kraujomaiša arba emocinis incestas [angl. emotional incest] yra žodžiai, nusakantys nesveiką šeimos santykių raidą, kai mama arba tėvas remiasi/ kreipiasi į savo vaiką, kad gautų emocinį palaikymą, paramą, praktinių patarimų.
„Kai mama pykdavo ar būdavo nepatenkinta, ji imdavo taip elgtis, tarsi manęs paprasčiausiai nėra. Tokiais momentais tapdavau tarsi nematoma. Kai buvau maža, man viskas degdavo viduje nuo jos įtūžusio žvilgsnio, aš verkdavau ir maldaudavau pasakyti bent žodį. Tačiau ji tylėjo. Visą vaikystę aš baikšč...
„Bėda, jog didelė dalis tėvų nežino, kaip išrinkti vaikams batus, kurie būtų patogūs ir netraumuotų kojų“, – pastebi gydytojas ortopedas-traumatologas Andrius Vaitiekus.
„Eutanazija yra bene sunkiausias sprendimas, kurį tenka priimti dėl mylimo gyvūno. Kartais šis sprendimas akivaizdus, kai nėra jokių galimybių išsaugoti gyvybės, tačiau besitęsiančių, nepagydomų ligų atveju, tinkamas laikas eutanazijai tampa neaiškus. Vieną dieną gyvūnas sunkiai kenčia ir merdėja, k...
Augustas Čepelė – tikrai neeilinis vienuolikmetis. Dar būdamas darželinukas pirmą kartą užsiropštė ant ponio ir iš balno neišlipa iki šiol. Tuomet ir prasidėjo jaunojo jojimo meistro, neseniai Lietuvos čempionu tapusio Augusto sėkmės su žirgais istorija.