-
Šiandien

Rusija pradėjo raketų bandymo pratybas 0 min.

Rusija antradienį pradėjo tris dienas truksiančius raketų bandymus. Gynybos ministerijos Maskvoje duomenimis, pratybose dalyvauja 12 000 kareivių.

Buvusį herojų priimantis „Rytas“ turėtų sugrįžti į pergalių kelią Europos taurėje 7 min.

Vilniaus „Ryto“ ekipos sirgaliai šį vakarą varžovų barikadų pusėje išvys ir puikiai pažįstamą veidą. Į sostinę su Belgrado „Partizan“ atvyksta ir Artiomas Parachovskis , kuris pusę praėjusio sezono praleido Lietuvos vicečempionų gretose.

Vyriausybė prezidentui Adamkui turėtų skirti dar vieną personalo darbuotoją 10 min.

Trečiadienį Vyriausybė posėdyje svarstys Prezidentūros kanceliarijos teikimą kadenciją baigusiam prezidentui Valdui Adamkui skirti ketvirtą aptarnaujamo personalo darbuotoją. Prezidentūros Komunikacijos grupė aiškina, kad taip norima sulyginti abiejų kadenciją baigusių...

ES duoda Londonui laiko iki antradienio vakaro 12 min.

Europos Sąjunga nepatenkinta ligšioliniais britų pasiūlymais dėl „ Brexit “ susitarimo ir duoda Didžiajai Britanijai laiko iki antradienio vakaro, praneša agentūra „Reuters“.

Opozicinės frakcijos balsavime dėl Pranckiečio nedalyvaus (1) 15 min.

Opozicinės frakcijos Seime dar kartą patvirtino, kad antradienio vakare balsavime dėl nepasitikėjimo Seimo pirmininku Viktoru Pranckiečiu nedalyvaus.

Teismas atmetė Vaitkaus skundą dėl atleidimo iš Klaipėdos uosto vadovo pareigų 17 min.

Vilniaus apygardos teismas antradienį atmetė buvusio Klaipėdos uosto vadovo Arvydo Vaitkaus skundą dėl atleidimo.

Natūralios kosmetikos kūrėja – apie „nekaltą“ ingredientą, dėl kurio sensite greičiau (1) 17 min.

Rasveratrolis, skvalenas, filagrinas, kolagenas, vetiverija, simondsija – tai tik dalis „burtažodžių“, kuriuos turi įsidėmėti kiekvienas šiuolaikinis žmogus, besirūpinantis tuo, kad jo oda kuo ilgiau išsaugotų sveikatą bei jaunatviškumą.

„Eurovaistinei“ už klaidinančią reklamą skirta 6,5 tūkst. eurų bauda 19 min.

Vieną didžiausių vaistinių tinklų Lietuvoje valdančios „Vilniaus prekybos“ grupės įmonei „Eurovaistinė“ už klaidinančią reklamą skirta 6,5 tūkst. bauda, pranešė Konkurencijos taryba . „ Eurovaistinė “ savo ruožtu tikina neklaidinanti vartotojų, o situaciją...

„Newsweek“: JAV Rusijai perleido šiaurinį Sirijos miestą (20) 24 min.

Jungtinės Valstijos Rusijai „perleido“ šiaurinį Sirijos Manbidžo miestą, skelbia „Newsweek“. Maskva skelbia minėtoje teritorijoje pradėjusi karinį patruliavimą.

Valstiečiai bando griauti posėdį: masiškai atsiiminėja parašus (81) 26 min.

DELFI šaltinių teigimu, planas šiandien balsuoti dėl Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio gerokai supykdė valdančiąją daugumą. Jie Seimo raštinėje nori atsiimti savo parašus, kuriuos sudėjo ant pareiškimo dėl Seimo pirmininko atšaukimo.

Naujas Kauno valdžios žingsnis – apmokestinti „svetimų“ vaikų tėvus (57) 31 min.

Nors Vyriausybės atstovas Kauno bei Marijampolės apskritims Andrius Cechanavičius antradienį Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdyje siūlė politikams neskubėti priimti sprendimo, kurį kai kas jau vadina diskriminaciniu, į siūlymą nebuvo atsižvelgta.

Ažiotažą sukėlusios „Zero Live Show" reklamos kūrėjai išgirdo teismo nuosprendį (32) 32 min.

Antradienį Šalčininkų teisme ir vėl atversta skandalu bei nemalonumais su teisėsauga pasibaigusios „Zero Live Show“ provokacijos byla. Šįkart, po daugiau nei metus trukusio bylinėjimosi, teismas priėmė galutinį sprendimą ir įvardijo, kad baudžiamoji byla yra nutraukta, o...

Įvertino Nausėdos pradžią: daug teisingų žingsnių ir daug neatsakytų klausimų (12) 41 min.

Šią savaitę sueina lygiai šimtas dienų, kai Gitanas Nausėda užėmė prezidento pareigas. Specialiai šiai progai surengtoje spaudos konferencijoje šalies vadovas atsakė į eilę sudėtingų žurnalistų klausimų. DELFI paklausė politikų, ar juos įtikino prezidento veiksmai ir ar...

Astrologės Lolitos prognozė spalio 16 d.: diena, kai nevertėtų skubėti 43 min.

Tiek kelyje, tiek ir priimant svarbius sprendimus... Dienai tiktų mintis, kad viskas turi vykti savo laiku. Tai diena pradėtųjų darbų užbaigimui, pasiektų rezultatų įvertinimui. Įsiklausykite į save. Visa kam skirkite kiek daugiau, nei įprastai laiko.

Nekaltos „Instagram“ širdutės ir triukšmas Vokietijoje: kritikos centre – vėl rinktinės turkai (1) 49 min.

Vokietijos rinktinės žaidėjai Ilkay Gundoganas ir Emre Canas sulaukė kritikos bangos bei turėjo pasiaiškinti po to, kai socialiniame tinkle „Instagram“ pamėgo prieštaringai vertinamą nuotrauką, palaikančią Turkijos karines pajėgas.

Nuotraukose iš prabangių vestuvių galutinai demaskuotas Skripalių nuodytojas (45) 51 min.

Nuotakos tėvas, vesdamas dukrą prie altoriaus, išdidžiai šypsojosi. Šios vestuvės vyko 2017 metų liepos 29 dieną maždaug už 50 kilometrų į šiaurę nuo Maskvos prie Senežo ežero.

JK dėl puolimo Sirijoje stabdo ginklų eksportą į Turkiją 52 min.

Jungtinė Karalystė antradienį pranešė sustabdanti ginklų eksportą į Turkiją , šiai šaliai įsiveržus į Sirijos šiaurę.

„MT Group“ dėl GIPL rangovo konkurso skundžiasi ir Vaičiūnui (1) 53 min.

Lietuvos dujotiekių statybos bendrovė „ MT Group “ prašo energetikos ministro Žygimanto Vaičiūno įvertinti dujų perdavimo bendrovės „ Amber Grid “ skelbto ir esą neskaidraus magistralinio dujotiekio į Lenkiją ( GIPL ) statybos rangovo konkurso pasekmes.

Kinijos chemijos gamykloje per sprogimą žuvo mažiausiai keturi žmonės 57 min.

Per sprogimą chemijos gamykloje pietų Kinijoje antradienį žuvo mažiausiai keturi žmonės ir dar šeši buvo sužeisti.

Indrė Genytė-Pikčienė. Prezidento šimtadienis: vien tik mokesčių tarifų didinimas problemų neišspręs 1 val.

Sakoma, kad tik po pirmojo šimtadienio galima pradėti kritiškiau vertinti Prezidento sprendimus, pasirinkimus, elgseną. 100 dienų – ta riba, kai baigiasi apšilimas, įsijungia švieslentė ir prasideda tikros rungtynės. Taigi, ta riba peržengta, „burtas mestas“!

Iveta Lukošiūtė apie sunkų kelią iki čempionės titulo: tuščios kreditinės, jokių barų ir iš nuovargio drebančios kojos 1 val.

Kiekvieną sekmadienį LNK televizijos eteryje Lietuvą stebina „Šokio revoliucijos“ projektas, kuriame dėl geriausio šokėjo vardo varžosi ryškiausi visų įmanomų šokių stilių profesionalai. Dėl galimybės tapti šio projekto meistre iš Amerikos į Lietuvą atvažiavo ir viena...

Arūnas Gelažninkas 2020-ųjų Dakare startuos nauju motociklu, tačiau tai ne vienintelė komandos naujovė (1) 1 val.

Darkaro raliui besiruošiantys lenktynininkai atskleidžia vis daugiau detalių apie dalyvavimą sunkiausiose pasaulio lenktynėse. Antradienį motociklininkas Arūnas Gelažninkas taip pat pat pristatė net kelias naujoves.

Projektą vietoj Profsąjungų rūmų vadina šlykščiu: gaila, kad negerbia tikro paveldo (12) 1 val.

Noriu trumpai pareikšti savo nuomonę dėl koncertų salės vietoj Profsąjungos rūmų .

Kokiomis geromis savybėmis pasižymi dygliuotieji šaltalankiai 1 val.

Dygliuotieji šaltalankiai: šios uogos pasižymi keturiomis specialiomis savybėmis, tokiomis kaip: Vitaminas C. Šios uogos vitamino C turi dvylika kartų daugiau nei apelsinai. Vitaminas B12. Šių maistingų medžiagų paprastai randama gyvūniniuose produktuose, vegetarai šių medžiagų...

Buvęs NASA mokslininkas įsitikinęs: Marse gyvybė buvo aptikta dar 1976 metais (24) 1 val.

Žmonija per dešimtmečius išleido milijardus dolerių, kad atsakytų į vieną paprastą klausimą: ar Marse egzistuoja gyvybė.

Emilija Latėnaitė: į aktorius žiūrėjau kaip bjaurusis ančiukas į gulbes ir svajojau būti jų vietoje (2) 1 val.

Teatro ir televizijos aktorė Emilija Latėnaitė aktorė sako, kad niekada negalvojo, jog taps taip gerai visiems žinoma ir mėgstama. Priešingai, ji buvo tvirtai įsitikinusi, kad jei tik stojamajame egzamine komisija pasakys, jog ji neturi kompetencijos, ji atsisakys savo svajonės.

Tailande sugauta keturių metrų ilgio karališkoji kobra 1 val.

Drąsūs gelbėtojai nepabūgo iššūkio ir Tailando turistų pamėgtame Krabi rajone spalio 13 dieną sučiupo karališkąją kobrą. „Krabi Pitakpracha Foundation“ fonde dirbantys gelbėtojai su keturių metrų ilgio kobra kovojo maždaug valandą. Veiksmas vyko netoliese parduotuvių...

Marius Juonys. Skelbti mirties nuosprendžius verslui ar veikti prevenciškai? 1 val.

Pastaruoju metu viešoje erdvėje matyti susidomėjimas Konkurencijos tarybos skiriamomis baudomis. Kadangi vien šiais metais Konkurencijos įstatymas jau du kartus buvo „griežtinimas“, o valdžios institucijų kuluaruose yra svarstoma dar vienas pakeitimų paketas, diskusija dėl...

Karbauskis bankams išsiuntė laišką: ar „grasinimas“ kelti palūkanas buvo suderintas? (117) 1 val.

Į valdžios planus apmokestinti komercinių bankų aktyvus sureagavus Lietuvos banko asociacijos prezidentui Mantui Zalatoriui ir pareiškus, kad tuomet drastiškai kiltų paskolų palūkanos, valstiečių ir žaliųjų lyderis Ramūnas Karbauskis į didžiųjų Lietuvoje veikiančių bankų...

Ar mes pasiruošę naujausioms technologijoms: kiekviena organizacija turėtų tapti skaitmenine 1 val.

Vilniuje prasidėjo kasmetinė konferencija – „ Dell Technologies Forum 2019“. Čia susirinko daugiau nei 350 IT ekspertų, vadovų ir verslo atstovų iš Lietuvos ir Baltijos šalių. Forumo metu pristatyti naujausi rinkos sprendimai, IT rinkos įžvalgos ir ateities tendencijos...

Buvęs futbolo vartininkas Čechas sužibėjo ant ledo 1 val.

Buvęs Londono „Chelsea“ ir „Arsenal“ vartininkas Petras Čechas įrodė, kad jam visai nesvarbu, kur žaisti – ant žolės ar ant ledo. Spalio 13 dieną ledo ritulį pasirinkęs sportininkas debiutavo naujame vaidmenyje ir sėkmingai savo komandos vartus apgynė nuo dviejų...

Bideno sūnus atmeta kaltinimus dėl darbo Ukrainoje ir Kinijoje (1) 1 val.

Buvusio JAV viceprezidento Joe Bideno sūnus Hunteris atmetė prezidento Donaldo Trumpo ir jo sąjungininkų respublikonų jam metamus kaltinimus ir tvirtino nepadaręs nieko blogo, kai dirbo Ukrainos ir Kinijos kompanijose.

Vilniuje veikia dar 50 įkrovos stotelių elektromobiliams (5) 1 val.

Vilniuje antradienį pradėjo veikti dar 50 įkrovimo stotelių elektromobiliams, pranešė sostinės savivaldybė.

Teismas: ESO gali atnaujinti išmaniųjų skaitiklių konkursą 1 val.

Energetikos grupės „ Ignitis grupė“ bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ ( ESO ) gali tęsti beveik 150 mln. eurų vertės išmaniųjų skaitiklių konkursą, paskelbė teismas.

Dingęs Subačiaus gyventojas gali būti Panevėžyje, policija prašo pagalbos 1 val.

Spalio 9 d., 13 val., Kupiškio r., Subačiuje, Aukštaičių a., iš namų išėjo ir iki šiol negrįžo Arūnas Neniškis (gim. 1964 m.), turintis protinę negalią.

Rusija: Sirijos pajėgos visiškai kontroliuoja Manbidžą papildyta 16.28 (6) 1 val.

Rusija antradienį pranešė, kad Sirijos vyriausybės pajėgos perėmė Manbidžo miesto kontrolę, Damaskui įvedus savo pajėgas į šalies šiaurinę dalį, kad atremtų Turkijos puolimą.

Latvijos konfiskuoti 29 mln. eurų RIB sąskaitoje priklausė Janukovyčiaus aplinkai (4) 1 val.

Ukraina gali pareikalauti, kad Latvija grąžintų nušalintojo Ukrainos prezidento Viktoro Janukovyčiaus aplinkos asmeniui priklausiusius 29 mln. eurų, kurie buvo laikomi Latvijos komerciniame banke „Regionala investiciju banka“ (RIB).

Ukrainai įšaldyta parama buvo būtina Putinui atgrasyti (9) 2 val.

Karinė parama, atsidūrusi su Donaldu Trumpu susijusios politinės audros epicentre, nėra vien dosni dovana Ukrainai . Ji gyvybiškai svarbi siekiant sulaikyti kaimyninės Rusijos aktyviai remiamus separatistus.

Seimas spręs, ar drausti alkoholio produktų pasaugojimo veiklą (3) 2 val.

Seimas pradėjo svarstyti Seimo nario Pauliaus Saudargo pristatytas Alkoholio kontrolės įstatymo pataisas , kuriomis siūloma uždrausti alkoholio produktų skolinimo ir pasaugojimo veiklą.

Indonezijoje po ministro užpuolimo sulaikyta per 20 įtariamų radikalų 2 val.

Indonezijos policija antradienį pranešė sulaikiusi daugiau nei 20 įtariamų kovotojų, su džihadistų judėjimu „Islamo valstybė“ ( IS ) siejamiems radikalams neseniai pasikėsinus į šalies saugumo ministro gyvybę.

„Ryto“ pasiūlymo vasarą negavęs baltarusis jaučiasi tapęs krepšinio mamutu (4) 2 val.

Belgrado „Partizan“ ekipai pirmadienį iš Vilniaus oro uosto atvažiavus tiesiai į „Siemens“ areną, pirmasis pro tarnybinio įėjimo duris užtikrintai žengė Artiomas Parachovskis . 32-ejų baltarusis įprato jas varstyti praėjusiame sezone, kai gynė „Ryto“ garbę ir...

Sostinėje didesnis dėmesys elektromobiliams – pastatys dar 59 greito įkrovimo stotelės (9) 2 val.

Vilniaus meras Remigijus Šimašius , energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas ir bendrovės „Ignitis grupė“ generalinis direktorius Darius Maikštėnas antradienį Upės gatvėje atidarė elektromobilių greitos įkrovos stotelę, kuri priklausys didžiausiam greito įkrovimo...

Elektros rinkos kaina kitiems metams auga 16,7 proc., tai lems galutinį tarifą (10) 2 val.

Prognozuojama elektros rinkos kaina kitąmet didėja 16,7 proc., o tai nulems ir galutinį tarifą buitiniams vartotojams.

Tai ne mitas, o itin retas reiškinys: mirti nuo juoko – įmanoma 2 val.

Ką bendro turi italų autorius, scenaristas Pietro Aretino, Karalius Martynas Aragonietis ir škotų aristokratas Thomasas Urquhartas? Visi jie mirė nuo juoko.

„Facebook“ suburta asociacija „Libra Association“ neteko ketvirtadalio narių 2 val.

Iš asociacijos „ Libra Association“, kurią subūrė JAV socialinių tinklų milžinė „ Facebook “ savo kriptovaliutos „Libra“ projektui, jau pasitraukė ketvirtadalis narių, nors organizacija dar oficialiai nepradėjo savo veiklos.

Nusprendė: dėl Pranckiečio bus balsuojama dar šį vakarą nuolat pildoma (288) 2 val.

53 parlamentarų pasirašytą pareiškimą dėl Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio atšaukimo įteikus Seimo pirmininko pirmajai pavaduotojai Rimai Baškienei, sureagavo ir pats V. Pranckietis . Jis prašo dėl jo likimo balsuoti dar šiandien, būtent dėl šio klausimo surengtas ir valdybos...

„New York Times“ tyrimas: Rusija vos per 12 val. Sirijoje subombardavo 4 ligonines (348) 2 val.

Rusijos karinės oro pajėgos seniai kaltinamos ligoninių bombardavimu remiant Basharo al Assado kampaniją, tačiau dabar atsirado naujų įrodymų, akivaizdžiai siejančių anksčiau šiais metais įvykdytas kelias atakas su Rusijos pilotais, praneša nytimes.com.

Širinskienė ir Kirkilas peikia Pranckietį, bet patys postų kratosi (26) 2 val.

Seimo nariai surinko parašus prieš Viktorą Pranckietį, jo postą teigia galintis užimti ir iš frakcijos seniūno pareigų besitraukiantis Ramūnas Karbauskis , kuris tvirtina, kad iš Seimo vicepirmininko posto turi trauktis Remigijus Žemaitaitis. Kaip bus perstumdyta Seimo šachmatų...

Valentinas Mitė. Pasaulis darosi vis pavojingesnis dėl Rusijos, Kinijos ir JAV realpolitik atsakymas V. Laučiui (26) 2 val.

Noriu pažvelgti šiek tiek kitu kampu į problemas, išdėstytas Vladimiro Laučiaus straipsnyje, skirtame Sirijai , arba tiksliau ES kritikai bei fone esančiame kolonializmo gynimui.

Džiugelis: desperatiškais veiksmais Karbauskis kelia suirutę (38) 2 val.

Parlamentaras, buvęs Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos ( LVŽS ) frakcijos narys Justas Džiugelis teigia, kad „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis , pareiškęs, jog traukiasi iš frakcijos seniūno pareigų ir dirbs Seimo vadovybėje, kelia suirutę. J. Džiugelio...

Europos taurės rungtynėse Vilniuje – „Pistons“ žvalgai (3) 3 val.

Šiandien 19 val. „Siemens“ arenoje Vilniuje prasidės Europos taurės trečiojo rato susitikimas tarp vietos „Ryto“ ir Belgrado „Partizan“ komandų. Serbijos ekipa, per pirmuosius du turus iškovojusi dvi pergales, įsikūrė pirmoje Europos taurės B grupės vietoje. Vilniečiai,...

Stilistė sudėliojo taškus ant i: šie batai turi būti kiekvienos moters drabužinėje (33) 3 val.

Ilgaauliai – tai batų modelis, kuriam abejingų tiesiog nėra: arba juos dieviname, arba niekaip negalime priderinti savo garderobe. Tačiau šio šaltojo sezono mados vėjai ilgaaulius ir vėl atpūtė į madingiausiųjų gretas, todėl daugelis ėmė žvalgytis tinkamiausios poros.

Rusijos prezidentas atvyko į JAE po 12 metų pertraukos (31) 3 val.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas antradienį atvyko į Jungtinius Arabų Emyratus (JAE) savo pirmojo nuo 2007 metų vizito šioje nedidelėje, bet turtingoje šalyje.

Linas Sesickas. Didėjant korporacijų įtakai – grėsmė likti bejėgiškais stebėtojais (1) 3 val.

Privačios korporacijos, seniai peržengusios valstybių sienas veiklos mastais, vis dažniau imi reikštis srityse, kurios dar prieš keletą metų atrodė nepajudinami valstybių suvereniteto bastionai. Vokietijos finansų ministras Olaf Scholz griežtai pasisakė kalbėdamas apie...

13 įpročių, per kuriuos kasdien netenkame sveikatos ir patrauklumo (4) 3 val.

Kasdien atliekame standartinius veiksmus, o didžiąją dalį nesąmoningai, nes – taip esame įpratę. Nesusimąstome, kad šie įpročiai gali būti žalingi sveikatai.

Nausėda į rezidenciją Turniškėse keltis žada 2020 m. 3 val.

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad į rezidenciją sostinės Turniškių rajone ketina keltis 2020 m., kai bus atlikti rezidencijos atnaujinimo darbai. Šalies vadovo teigimu, šiuo metu rezidencijos Turniškėse situacija yra netinkama, nes, pabrėžė jis, paskutiniai jos atnaujinimo darbai...

Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas savo dukrelei Frėjai surengė pasakišką šventę tik su artimiausiais žmonėmis (73) 3 val.

Lygiai prieš metus susilaukusi savo jaunėlės dukrelės Frėjos aktorė Ineta Stasiulytė spalio 11-ąją turi svarią priežastį švęsti kartu su visais artimiausiais žmonėmis. Jų visų numylėtine tapusiai pagrandukei – vieneri, o gražiausiomis spalvomis mažylės šventę...

Nausėda nepersigalvojo dėl Roko Masiulio: jis labai rimtai svarsto abi alternatyvas (85) 3 val.

Prezidentas Gitanas Nausėda teigė nepakeitęs savo nuomonės dėl buvusio susisiekimo ministro Roko Masiulio, ir sakė žinąs, kad jis šiuo metu labai rimtai svarsto abi alternatyvas - dirbti politikoje arba versle.

Prancūzijoje žuvo moteris, išsviesta iš karuselės (2) 3 val.

Centriniame Prancūzijos regione per kasmetinę mugę iš karuselės su pakabintomis kapsulėmis buvo išsviestos dvi moterys, kurių viena žuvo, o kita buvo sunkiai sužeista, antradienį pranešė gelbėjimo tarnybos.

Nausėda: nematau pagrindo kišti galvą į smėlį ir apsimesti, kad kaimynas šalia neegzistuoja (11) 3 val.

Prezidentas Gitanas Nausėda teigia, kad buvusi šalies pozicija nemegzti dialogo su Baltarusija privedė prie to, kad netoli Vilniaus dabar statoma Astravo atominė elektrinė (AE). Nepaisant to, kad Lietuva nepirks Astravo AE elektros, bet užmegzti dialogą su Baltarusija kitais...

Lenkijos premjeru išliks Morawieckis (1) 3 val.

Mateuszas Morawieckis išliks Lenkijos premjeru, antradienį radijo laidos metu sakė valdančiosios partijos „ Teisė ir teisingumas “ ( PiS ) atstovas ir vicepremjeras Jacekas Sasinas.

Berankis Kremliaus taurėje suklupo jau pirmame rate (13) 3 val.

Maskvoje ATP 250 serijos turnyro „VTB Kremlin Cup“ vienetų varžybų pirmajame rate Ričardas Berankis (ATP-67) 2-6, 6-4, 3-6 nusileido ispanui Roberto Carballesui Baena (80).

Klaipėdoje pareigūnams įkliuvo, įtariama, narkotikus viešoje vietoje vartoję jaunuoliai (1) 4 val.

Klaipėdos pareigūnai nubaudė KET pažeidėjus, narkotikus vartojusius jaunuolius bei neblaivų vyrą, kuris šlapinosi viešoje vietoje.

Nausėda: Lietuva pasitiki Vašingtonu, nepaisant situacijos Sirijoje (15) 4 val.

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad Lietuva toliau pasitiki Jungtinėmis Valstijomis nepaisant situacijos Sirijoje, iš kurios pasitraukiantys amerikiečiai atvėrė kelią Turkijos puolimui prieš Vašingtono sąjungininkus kurdus.

ES lyčių lygybės reitinge Lietuva – šešta nuo galo (14) 4 val.

Europos lyčių lygybės instituto (EIGE) sudarytame reitinge Lietuva per dvejus metus smuktelėjo iš 19-osios į 23-ąją vietą.

Nausėda: dėl nacionalinio susitarimo švietimo klausimais Prezidentūrai teks tarti žodį 4 val.

Šimto dienų vadovavimo proga surengtoje spaudos konferencijoje prezidentas Gitanas Nausėda neįvardijo, kada galėtų būtu pasirašytas partijų susitarimas dėl švietimo klausimų, tačiau pabrėžė, kad nacionaliniai susitarimai Lietuvoje paprastai gimsta sunkiai, šis – ne išimtis....

Seimas ketina uždrausti alkoholio paštomatus (12) 4 val.

Verslininkams bandant apeiti alkoholio prekybos draudimą, Seimui siūloma nuo kitų metų uždrausti alkoholio paštomatus, kai alkoholiniai gėrimai skolinami ar pasaugojami už atlygį.

Prie strategiškai svarbaus miesto – didelė atsakomoji ataka prieš Turkijos pajėgas skelbiama, kad teritoriją paliko visos humanitarinės organizacijos (114) 4 val.

Sirijos kurdams pavyko pasipriešinti Turkijai viename iš pasienio miestų, kurio perėmimą Ankara laiko svarbiu operacijos Šiaurės rytų Sirijoje tikslu.

Artėja padangų keitimo laikas: kur dėti senienas? (3) 4 val.

Prasidedant automobilių vasarinių padangų keitimo metui, aplinkosaugininkai primena vairuotojams, kad griežtai draudžiama atsikratyti senų padangų jas bet kur numetus, jau nekalbant apie pamiškes ar kitus gamtos kampelius. Jeigu jos ten ir liks gulėti, tai mažiausiai 120 metų – kol...

Lietuvos vežėjai prakalbo apie sektoriaus žlugimą: politikai vykdo genocidą (374) 4 val.

Skubomis įvedamos mokesčių reformos gresia vežėjų bankrotais, – štai taip antradienį surengtoje spaudos konferencijoje, skirtoje apžvelgti Lietuvos kelių vežėjų padėtį, sakė Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) prezidentas Valdas Sutkus. Pasak jo, planuojami nauji mokestiniai...

Nausėda – apie situaciją dėl Pranckiečio: kaltos abi pusės (7) 4 val.

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad situacijoje, kurioje dabar yra įstrigęs Seimas, spręsdamas galimybės Viktorui Pranckiečiui likti pareigose klausimą, kaltos abi pusės. Tačiau Prezidentūra nesikiš į šitą procesą.

Kaune girto vairuotojo kelionė baigėsi įsirėžus į gyvenamąjį namą 4 val.

Pirmadienio vakarą Kaune, A. Juozapavičiaus prospekte, į namą įsirėžė automobilis.

Nausėda: matau tik vieną savo klaidą (52) 4 val.

Prezidentas Gitanas Nausėda, vertindamas savo šimtą dienų valstybės vadovo poste, teigia, kad padarė tik vieną klaidą – blogai organizavo svečių kvietimą į savo inauguracijos iškilmes liepos mėnesį. G. Nausėda pabrėžė, kad daugiau savo klaidų kol kas nemato, bet jei...

Pirmadienį sostinėje pagerintas 101-erius metus laikęsis šilumos rekordas (16) 4 val.

Pirmadienį sostinėje pagerintas 101-erius metus laikęsis tos dienos šilumos rekordas, pranešė Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba .

Seimo nariai surinko parašus prieš Pranckietį: pareiškimo tekste – rimti kaltinimai papildyta 12.36 val. (237) 4 val.

Daugiau nei pusšimtis Seimo narių jau pasirašė pareiškimą dėl Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio atšaukimo, teigia „valstiečių“ narė Agnė Širinskienė . Parašai popietę buvo įteikti Seimo pirmininko pirmajai pavaduotojai Rimai Baškienei.

Baisi avariją Šakių rajone: pranešama, jog žuvo automobilio vairuotojas (6) 4 val.

Per avariją Šakių rajone, Lembūdžių kaimo ribose, antradienį žuvo automobilio vairuotojas, BNS informavo Marijampolės policijos atstovas Renatas Siaurusaitis.

Janavičius pagal rezultatyvius perdavimus pakilo į 5-ąją vietą LKL istorijoje 4 val.

Vienuoliktą sezoną Lietuvos krepšinio lygoje žaidžiantis Žygimantas Janavičius pakilo į penktą vietą pagal atliktus rezultatyvius perdavimus lygos istorijoje.

Jankūnas tikisi, kad „Žalgirį“ rungtynėse su „Real“ palaikys pilna arena (8) 4 val.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai šį ketvirtadienį „Žalgirio“ arenoje Eurolygos savaitės rungtynėse priims komandą, kuri kiekvieną sezoną kovoja tik dėl čempionų titulo – į Kauną atvyksta Madrido „Real“ delegacija.

Trumpas skelbia pergalę prekybos kare su Kinija (8) 4 val.

JAV prezidentas Donaldas Trumpas teigia, jog Kinija pažadėjo JAV žemės ūkio produktų pirkimui skiriamą sumą padidinti 40–50 mlrd. JAV dolerių, ir ragina JAV ūkininkus pasirengti dideliam verslo spurtui.

Tyrimas parodė: 99 proc. vilniečių transporto spūstis laiko svarbia Vilniaus problema (11) 4 val.

Atliktas tyrimas parodė, kad 85 proc. visų Lietuvos gyventojų mano, kad transporto spūstys labai svarbi ar svarbi Vilniaus problema. Taip mano 99 proc. apklaustų vilniečių ir aplinkinių vietovių gyventojų.

Tikra grybautojų svajonė: vienas iš seniausių pasaulio organizmų – 100 futbolo aikščių dydžio kelmutis (8) 5 val.

Vienas iš seniausių ir didžiausių planetos gyventojų, kelmutis , įspūdingai išsiplėtė.

Čempionų lyga startuoja: „Neptūnas“ priims Italijos čempionato triukšmadarius (3) 5 val.

Klaipėdos „Neptūnas“ šį vakarą pradės ketvirtąjį FIBA Čempionų lygos sezoną. Uostamiesčio kelyje – turnyre debiutuojanti Brindizio „Happy Casa“ ekipa iš Italijos.

Beveik penktadalį Švedijos gyventojų sudaro atvykėliai (20) 5 val.

Švedijoje gyvenančių imigrantų skaičius pasiekė rekordinį per visą šalies istoriją lygį. Centrinio statistikos biuro (CSB) duomenimis, 2019 metų pradžioje apie 19 proc. Švedijos gyventojų (1 960 000) buvo atvykėliai iš kitų šalių. Tai antradienį pranešė televizijos...

Paluckas apie Nausėdos 100 dienų: pačios tendencijos ir kryptys teisingos (7) 5 val.

Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda , postą užimantis jau beveik šimtą dienų, savo veiksmais liudija, kad nuo rinkimų pažadų nenutolo, taip vertina Lietuvos socialdemokratų partijos ( LSDP ) pirmininkas Gintautas Paluckas .

Nausėda: vertėtų toliau plėsti NT apmokestinimo bazę (5) 5 val.

Prezidentas Gitanas Nausėda teigia, kad svarbu sistemingai plėsti nekilnojamojo turto (NT) apmokestinimo bazę, tačiau paaiškinant visuomenei, kurią jos dalį ir kokiu mastu palies pokyčiai.

Bernardas Gailius. Sovietiniai valstiečiai nepriklausomoje Lietuvoje (60) 5 val.

Valstiečių partijos ir paties Ramūno Karbauskio sovietmečiu dvelkiantys įpročiai jau ne kartą viešai svarstyti.

Bankų ir prekybos tinklų mokesčius Nausėda sieja su lengvatos dyzelinui mažinimu papildyta (17) 5 val.

Prezidentas Gitanas Nausėda teigia, kad valdančiųjų siūlomus naujus bankų aktyvų ir prekybos tinklų mokesčius vertins kartu su kitomis mokesčių iniciatyvomis, įskaitant ir Prezidentūros pasiūlymą penktadaliu sumažinti akcizo lengvatą žemdirbių dyzelinui.

Šaltiniai: JAV svarsto apie priemones, kurios reikštų sąjungos su Turkija pabaigą (85) 5 val.

JAV administracija svarstė galimybę išgabenti branduolinę ginkluotę iš Indžirliko bazės Turkijoje dėl Ankaros karinės operacijos Sirijoje. Tai pirmadienį pranešė laikraštis „The New York Times“.

Erdoganas pažadėjo, kad iš Sirijos nepabėgs nė vienas IS kovotojas (1) 5 val.

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas pažadėjo neleisti „Islamo valstybės“ grupuotės kovotojams palikti Šiaurės Sirijos . Jo komentaras buvo išspausdintas antradienį.

Vokietijoje – susirėmimai tarp kurdų ir turkų (18) 5 val.

Vokietijos vakariniame Hernės mieste pirmadienį vakare kilus susirėmimams tarp vietos kurdų ir turkų bendruomenių buvo sužeisti penki žmonės, pranešė policija.

Kim Kardashian: kaip jai pavyksta suderinti motinystę, teisės studijas ir rūpinimąsi savo išvaizda (1) 5 val.

JAV realybės TV žvaigždė Kim Kardashian prisipažino, jog šiuo metu yra tokia užsiėmusi, kad rūpintis savo išvaizda tenka vėlai vakare, kai vaikai miega. K. Kardashian , kuri tviteryje turi 60 milijonų sekėjų, su vyru Kanye Westu augina keturis vaikus ir šiuo metu...

Nausėda automobilių mokestį įsivaizduoja kitaip (98) 5 val.

Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį paragino automobilių mokestį sieti ne vien su tarša, bet ir su automobilio galia ar verte.

Landsbergis: tam tikra prasme mes esame paversti įkaitais (45) 5 val.

Seimo opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis nesiima prognozuoti, ar išsipildys „valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio ketinimai dirbti Seimo vadovybėje.

Saugumas ar taršos mažinimas: ko iš tikrųjų siekia valdžia? (23) 5 val.

Policija, Kelių Direkcija ir kitos, mažesnio kalibro institucijos, deklaruoja siekį mirčių Lietuvos kelyje skaičių iki 2050 metų sumažinti iki nulio. Tačiau tas siekis dažniausiai apsiriboja tik reklamomis, baudų didinimu ir, kaip matosi iš valdžios siekio, susodinti visus į...

Rusija vėl siūlo Ukrainai atkurti dvišalį oro susisiekimą (14) 5 val.

Rusija yra pasirengusi atkurti oro susisiekimą su Ukraina – jei Kijevas tai pasiūlys, Maskvos atsakymas bus teigiamas, pareiškė Rusijos parlamento aukštesniųjų rūmų pirmininkė.

Barnier: esama galimybių dar šią savaitę sudaryti „Brexit“ susitarimą 5 val.

Europos Sąjungos vyriausiasis „ Brexit “ derybininkas Michelis Barnier antradienį pareiškė, kad susitarimas su Londonu dėl Jungtinės Karalystės išstojimo sąlygų gali būti pasiektas dar šią savaitę, tačiau įspėjo, jog būtina tęsti sudėtingas derybas.

Vorai, kurių nuodai gali nužudyti suaugusįjį per 15 minučių 5 val.

Australijos laukinės gamtos parko paskelbtoje filmuotoje medžiagoje užfiksuota, kaip iš kiaušinėlių kokono išlenda daugiau nei 100 nuodingų vorų, priklausančių Atracidae šeimai. Remiantis Australijos Somersbio miesto roplių parko informacija, voriukai išsirito antradienį, spalio...

Nausėda: prabanga taip pat galėtų būti apmokestinama papildyta (571) 5 val.

Beveik 100 dienų darbo laikotarpį pasiekęs prezidentas Gitanas Nausėda akcentavo esąs ir planuojąs likti aktyvus vidaus politikoje ir plačiau paaiškino, ką jam reiškia gerovės valstybės sąvoka.

Tyrimo metu paaiškėjo, kiek anglies dvideginio išskiria viena komanda 1006 km lenktynėse (3) 5 val.

Bendrovė „Gera dovana“ atliko savo komandos (#60) „Aurum 1006 km“ lenktynių metu padarytą poveikio aplinkai tyrimą. Taip įmonė skatina atkreipti visuomenės dėmesį į gamtos išsaugojimo galimybes ir ketina kompensuoti šią padarytą žalą investicijomis į atsinaujinančios...

Navalno štabai Jekaterinburge ir Čeliabinske praneša apie kratas pas darbuotojus (3) 5 val.

Rusijos teisėsaugos pareigūnai antradienį atlieka kratas pas Aleksejaus Navaln o štabo Jekaterinburge aktyvistus, taip pat ir buvusius, pranešė opozicijos lyderio štabas.

1 2