-
Šiandien

R. Sadauskas-Kvietkevičius. Kodėl socialdemokratai gręžiasi į sovietmečio pasiilgusius rinkėjus? 1 min.

Jau maniau, kad šita ideologija pranyko drauge su „Tarybine“ dešra ir kailinėmis vyrų kepurėmis, surištomis viršuje ausimis, bet socialdemokratas Justas Vincas Paleckis ne atsitiktinai būtent dabar pacituoja LKP-LDDP- LSDP ideologą prof. Justiną Karosą: „kolaboravimas –...

Kredito unijoje – 3 mln. eurų afera: su svetimais pinigais elgėsi kaip su savais 1 min.

Net 3 mln. eurų vertės aferą prasukęs Vilniuje veikusios kreditijo unijos „Amber“ vadovas Adomas Kanopka turės atsisveikinti su laisve – baudžiamąją bylą dėl svetimo turto pasisavinimo išnagrinėjęs teismas 34 metų verslininkui skyrė realią laisvės atėmimo bausmę.

Ispanijos policija areštavo dar vieną Barselonos atakos įtariamąjį 12 min.

Ispanijos policija areštavo marokietį, kuris, kaip įtariama, padėjo kuopelei, praėjusį mėnesį įvykdžiusiai 16 gyvybių pareikalavusias atakas Barselonoje ir netoliese esančiame pajūrio kurorte, penktadienį paskelbė šalies vidaus reikalų ministras.

D. Gineikaitės byla stringa teisme (1) 19 min.

Penktadienį Kauno apylinkės teismas turėjo pradėti nagrinėti liūdnai pagarsėjusios buvusios Nacionalialinės žemės tarnybos ( NŽT ) direktorės Daivos Gineikaitės bylą, kurioje moteris yra kaltinama suklastojusi kraujo tyrimą.

N. Mačiulis. Infliacija Lietuvoje – didžiausia ES, tačiau laikina ir nebaisi (3) 21 min.

Šių metų rugpjūčio mėnesį vidutinės kainos Lietuvoje buvo 4,6 proc. didesnės nei prieš metus. Jau trečią mėnesį iš eilės šalyje fiksuojamas sparčiausias infliacijos augimo tempas Europos Sąjungoje. Tačiau čia galima prisiminti posakį, kad statistika yra kaip bikinis –...

Liberalai išsižada savų: pasakė, kokį nematerialų kyšį gavo E. Masiulis (46) 27 min.

Liberalų sąjūdžio pirmininko pirmasis pavaduotojas Eugenijus Gentvilas Seime surengtos spaudos konferencijos metu pasakė, kokį nematerialų kyšį iš koncerno „MG Baltic“ gavo Eligijus Masiulis .

E. Sašenko: visų dainininkų svajonė vaikystėje buvo tapti didele žvaigžde (1) 33 min.

Elegancija spinduliuojanti dainininkė Evelina Sašenko rugsėjo 27 d. „Vaidilos“ teatre žada itin jaukų vakarą Frédérico Chopino muzikos apsupty. Tik šį kartą – romantizmo klasiko fortepijoniniai kūriniai suskambės džiazo muzikos spalvomis, praturtintomis lenkų poeto Cypriano...

Tyrų pelkėse pasiklydusią senolę teko gelbėti specialiomis rogėmis 34 min.

Vėlų ketvirtadienio vakarą Derceklių kaime esančiose Tyrų pelkėse pasiklydo moteris. Policijos pareigūnams net prireikė ugniagesių pagalbos. Senolė buvo išgelbėta pasitelkus specialias gelbėjimo roges. Moterį apžiūrėjo medikai.

D. Grybauskaitė griežtai reagavo į posūkį politinės korupcijos byloje (12) 41 min.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį lakoniškai pakomentavo teisėsaugos pranešimus, kad Liberalų sąjūdžiui ir Darbo partijai pareikšti įtarimai didelio masto politinės korupcijos byloje.

Skubant gesinti žaibo uždegto namo, nepravažiuojamame kelyje užklimpo trys ugniagesių mašinos (1) 43 min.

Rugsėjo 21 d. Molėtų rajone, nepravažiuojamame kelyje, užklimpo net trys ugniagesių, skubėjusių gesinti gaisro, mašinos.

Politologai: ES tyla dėl Katalonijos krizės slepia didžiulį susirūpinimą (8) 45 min.

Gilėjant krizei dėl Katalonijos nepriklausomybės referendumo, Europos Sąjungos pareigūnai toliau atkakliai tyli, nors diplomatai privačiuose pokalbiuose reiškia rimtą susirūpinimą dėl susidariusios padėties, o kai kas ją netgi įvardija kaip iššūkį pagrindinėms Europos...

Rugsėjo 30 dieną – legalios motociklų lenktynės Kauno miesto gatvėmis 53 min.

Jau rugsėjo 30 – spalio 1 dienomis Kauno gatvėse bus galima išvysti lenktyniaujančius ne šiaip į darbus vėluojančius miestelėnus, o tikruosius lenktynių profesionalus. Adrenalino mėgėjai dalyvaus legaliose miesto lenktynėse, kurios prasidės šeštadienį motociklų varžybomis...

TV3 televizijos žvaigždės išskrido į kosmosą išskirtinė nuotraukų galerija (2) 55 min.

Tikros žvaigždės turi būti danguje! Su tokia mintimi vyko linksma TV3 laidų vedėjų fotosesija. Joje fotografas Algis Kriščiūnas visas televizijos žvaigždes „išskraidino į kosmosą“.

Atrankos varžyboms į Lietuvos rinktinę bus kviečiami 14 žaidėjų pasisakė prieš natūralizaciją (10) 56 min.

Pasaulio čempionato atrankos varžybų dalyviai iki spalio 12 d. Tarptautinei krepšinio federacijai (FIBA) turės pateikti rinktinių kandidatų sąrašus, susidedančius iš 24 pavardžių. „Sudėtį turiu ne tik galvoje, bet ir kompiuteryje“, – sakė Lietuvos nacionalinės komandos...

Pabėgėlių klausimas diktuoja rinkimų Vokietijoje nuotaikas: svetingumo kultūrai atėjo pabaiga? (10) 57 min.

Iš tolo žvelgiant, priešrinkiminė kova Vokietijoje atrodo be ugnies, netgi nuobodi, o rinkimų rezultatai – ganėtinai aiškūs. Tačiau juo artėja lemtingoji rugsėjo 24-oji, juo dažniau pasigirsta būgštavimų, kad gali laukti nemalonus netikėtumas. Nes visuomenė, po tariamai ramiu...

S. Žutautas: teiginiai apie mano neva egzistuojančius bičiulius ministerijoje neatitinka tikrovės 59 min.

Pastaruoju metu Lietuvos Respublikos Seimo Kultūros komiteto narys prof. Vytautas Juozapaitis ne kartą komentavo Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre vykdomus pokyčius. Komentarai, deja, netikslūs, veikiausiai paremti nuogirdomis, rašoma LNOBT išplatintame pranešime.

19 kg atsikračiusio Merūno išvaizdos pokyčiai stulbina: paslaptis paprasta, bet nepaprastai pasiekta (21) 1 val.

Merūnas Vitulskis , paskelbęs apie savo kalėdinių koncertų „Gražiausios dainos“ turą, sulaukė audringos aplinkinių reakcijos. „Tavęs neįmanoma pažinti, atrodai 15 metų jaunesnis. Kas atsitiko?“ – panašaus turinio žinutėmis, pamatę naujų koncertų plakatą, dainininką...

Penktadienį strigo kai kurios SEB paslaugos (30) 1 val.

Penktadienį sutriko SEB banko veikla. Skaitytojai DELFI informavo, kad neišeina atsiskaityti banko kortelėmis, neveikia el. bankininkystė.

Infografikas. Vis daugiau gyventojų deklaruoja, kad išvyko iš Lietuvos (158) 1 val.

Išvykimo iš Lietuvos deklaracijų šiemet jau pateikta daugiau nei per visus 2016 metus, tačiau tai lemti galėjo ne išaugusi emigracija, o su gyvenamosios vietos deklaravimu susiję pakeitimai, informuoja Registrų centras .

STT: kyšius Liberalų sąjūdžiui verslininkai galbūt mokėjo už veikimą koncerno naudai ir dabar, ir ateityje (77) 1 val.

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) sako, kad koncernas „ MG Baltic “ kyšius Lietuvos liberalų sąjūdžiui įtariamas mokėjęs už veikimą šio koncerno naudai dabar ir ateityje.

Pasiūlymą pateikusiai Eurolygai – aiškus FIBA atsakymas (4) 1 val.

Ledai pajudėjo, bet rezultatas – tas pats. Ilgą laiką tyliai kovojusios FIBA ir Eurolygos organizacijos galiausiai ėmėsi komunikuoti dėl už poros mėnesių krepšinyje įsivyrausiančių pokyčių. Tačiau kompromisas vis dar nerastas.

Jaunas panevėžietis negyvai uždaužytas dėl nedidelės skolos (6) 1 val.

Panevėžio apygardos prokuratūra per mažiau nei pusę metų baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė bylą dėl nužudyto jauno panevėžiečio. Kaltinimai dėl šio nusikaltimo pateikti dviem jaunuoliams. Jie bei dar vienas jų bičiulis bus teisiami ir už nužudytojo draugo sumušimą.

Kaip susikurti rudeninį stilių iš to, kas jau yra spintoje 1 val.

Ruduo jau čia, o tai reiškia, kad spintoje ieškome šiltesnių drabužių drabužių. Bet kokie jie turi būti šį rudenį? Stilistė, tinklaraščio apie madą TryOn.lt autorė Kristina Danilevičė sako, kad norėdama išlikti stilinga neprivalai bėgti į parduotuvę ieškoti naujausio...

Nauja ir specialiai netobula D. Johnson tatuiruotė nepaliko abejingų 1 val.

Dakota Johnson ne iš tų, kurios itin slepia asmenines savo gyvenimo detales. Šįkart žinoma aktorė leido išvysti jos naują tatuiruotę, kuri turi ypatingą reikšmę.

Vilniuje visureigis sulaužė atitvarus ir rėžėsi į viaduko koloną (3) 1 val.

Penktadienį, apie 9 val., Vilniuje, Naugarduko g., po aplinkkelio viaduku, į avariją pateko visureigis „Toyota RAV4“. Automobilis, sulaužęs kelio atitvarus, rėžėsi į viaduko koloną.

J. Dapšauskas. Idėja, kuri kuria ir tausoja didžiausią turtą (2) 1 val.

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga jau ne kartą viešojoje erdvėje gavo pylos, kad per daug rūpinasi alkoholio vartojimo mažinimu ir kitomis ligų priežastimis bei neva per mažai didelėmis eilėmis ligoninėse.

Kinuose - „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“: fantastikos šedevro tęsinys, kurio laukėme 35 metus (2) 1 val.

Spalio 6 diena taps švente mokslinės fantastikos žanro gerbėjams, nes į kino teatrus grįžta tikrų tikriausio šedevro tęsinys – trileris „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“. Filmų „Atvykimas“, „Sicario: narkotikų karas“, „Kaliniai“ režisieriaus Deniso Villeneuve’o...

Filipinų prezidentas grasina mirtimi savo sūnui, jeigu jis bus susijęs su narkotikais (4) 1 val.

Filipinų prezidentas Rodrigo Duterte pareiškė, jog neprieštaraus, kad būtų nužudytas jo sūnus, jei pasitvirtins jam metami kaltinimai narkotikų prekyba. Griežta savo kovos su narkotikais politika pagarsėjęs prezidentas tokiu atveju pažadėjo šalies policijai nebaudžiamumą,...

Mirė turtingiausia pasaulyje moteris L. Bettencourt, kuri sukūrė kosmetikos imperiją (5) 1 val.

Prancūzijos kosmetikos imperijos „L'Oreal“ paveldėtoja Liliane Bettencourt , turtingiausia pasaulyje moteris, kurios gyvenimo pabaigą aptemdė senatvinė silpnaprotystė, mirė būdama 94 metų, ketvirtadienį pranešė jos šeima.

Nufilmuota „Aro“ ataka – narkotikų prekeiviai ant grindų atsidūrė akimirksniu (17) 1 val.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, bendradarbiaudami su Klaipėdos apskr. VPK pareigūnais, uostamiestyje užkardė prekeivių narkotikais grupuotę.

Nutrūkus santykiams: manau, padoru prašyti grąžinti visas dovanas (98) 1 val.

Perskaičiau temą apie sąskaitos apmokėjimą pasimatymo metu ir nusprendžiau pareikšti nuomonę šiek tiek panašia tema. Ją suformuluočiau taip: ar santykiams nutrūkus (ypač trumpiems), galima ar reikia atsiimti dovanas? Padiskutuokime.

G. Landsbergis: tai turbūt yra Liberalų sąjūdžio pabaiga (70) 1 val.

Penktadienį teisėsaugos pateikti įtarimai Darbo partijai ir Liberalų sąjūdžiui turbūt yra pastarojo politinio judėjimo pabaiga, mano Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) pirmininkas Gabrielius Landsbergis .

Nufilmuotas vaizdas stebina: ant stalo užlipęs L. Čeprackas ėmė laižyti svogūną (1) 1 val.

Garsus virtuvės šefas Liutauras Čeprackas vėl privertė aiktelėti net ir visko mačiusius. Kulinaras rinkdamasis asistentą surengė tikrą šou, kurio pagrindiniu akcentu tapo jo paties užlipimas ant stalo.

„Telia“ dėl korupcijos skandalo sumokės milžinišką baudą (10) 1 val.

Skandinavijos telekomunikacijų bendrovė „Telia Company“ sutiko sumokėti 965 mln. JAV dolerių baudą, kad sureguliuotų pretenzijas Jungtinėse Valstijose ir Nyderlanduose dėl korupcinio skandalo Uzbekistane, pranešė JAV vertybinių popierių ir biržų komisija (SEC).

„Žalgirio“ vartų sargas – pakeliui link rekordinio triumfo 1 val.

FK „Žalgirio“ vartų sargui Armantui Vitkauskui Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės finalai tapo malonia rutina. 28-erių metų vartininkas jau septynis kartus tapo šio trofėjaus savininku ir pagal šį pasiekimą neturi lygių per visą turnyro istoriją.

K. Zvonkuvienė - apie pasikeitusius santykius su Deivydu, staigmeną po gimdymo ir grįžimą į sceną (6) 1 val.

Šio vakaro laidoje „KK2 penktadienis“ Katažina Zvonkuvienė ir Ineta Pūzaraitė – Žvagulienė pasakos apie vienas svarbiausių akimirkų savo gyvenime – mažylių gimimą. Katažina laidoje kalbės, kad jau dabar ji nori grįžti į sceną ir po truputį tam ruošiasi, tačiau...

Nuomonė. Ką pasakoja Lukiškių aikštės medžiai? (5) 2 val.

XX amžiaus pradžia. Vilniaus miestas auga. Toliau formuojasi Jurgio prospekto užstatymas. Miesto dūma priima sprendimą parengti Lukiškių aikštės sutvarkymo projektą. Praėjus keleriems metams Lukiškių aikštės perimetru žmonės sodina medžius. Aikštės erdvė su Šv. Jokūbo...

Vardija įtariamuosius ir sumas: įsitraukė 2 partijos ir 5 asmenys papildyta E. Gentvilo ir R. Šimašiaus komentarais (28) 2 val.

Prokuratūra penktadienį pranešė, kad ikiteisminiam tyrimui dėl stambaus masto korupcinių nusikaltimų artėjant į pabaigą, įtarimai pareikšti Liberalų sąjūdžiui, Darbo partijai ir penkiems fiziniams asmenims.

D. Trumpas: JAV palaiko visišką Ukrainos suverenitetą ir teritorinį vientisumą (30) 2 val.

JAV prezidentas Donaldas Trumpas pagyrė pozityvias reformas Ukrainoje ir paragino Petro Porošenką mažinti korupciją ir gerinti sąlygas verslui. Apie tai po šalių lyderių susitikimo Niujorke pranešė Baltųjų Rūmų spaudos tarnyba, praneša inforesist.org.

Įspėja: prokurorai greičiausiai turi pagrindo, tad kiti rinkimai gali būti be liberalų (84) 2 val.

Mykolo Romerio universiteto ( MRU ) Politikos ir vadybos lektorės Rimos Urbonaitės manymu, jei teisėsauga rimtai pasirengė, reikšdama įtarimus partijoms, joms tai gali grėsti lemtingomis pasekmėmis.

Europos čempionate neparklupdytos Slovėnijos pasaka: gražiausi rinktinės žaidimo epizodai 2 val.

Nė sykio Europos čempionate nesuklupę slovėnai finale 93:85 palaužė Serbiją, o pusfinalyje įspūdingu žaidimu 92:72 parbloškė senąją čempionę Ispaniją. Gražiausi Slovėnijos rinktinės žaidimo epizodai - vaizdo klipe.

Ūkininkams išduos pažymas dėl liūčių padarytų nuostolių (6) 2 val.

Ūkininkai, patyrę nuostolių dėl didelio kritulių kiekio ir negalintys vykdyti įsipareigojimų partneriams, gali kreiptis į teritorinius prekybos, pramonės ir amatų rūmus, kurie išduoda nenugalimos jėgos aplinkybes liudijančias pažymas.

S. Lavrovas apkaltino JAV karine isterija, kuri gali nuvesti prie katastrofos (48) 2 val.

Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas ketvirtadienį netiesiogiai užsipuolė Jungtines Valstijas: kalbėdamas Jungtinėse Tautose pareiškė, kad „karinė isterija“ dėl Šiaurės Korėjos branduolinių ir raketų bandymų nuves prie „katastrofos“.

S. Skvernelis: tai didžiulis smūgis Lietuvos politinei sistemai inicijuos parlamentinį tyrimą (342) 2 val.

Teisėsaugai pateikus įtarimus korupcija Liberalų sąjūdžiui ir Darbo partijai, valdančiosios Valstiečių ir žaliųjų sąjungos deleguotas premjeras Saulius Skvernelis sako Seime inicijuosiantis parlamentinį tyrimą dėl galimų neskaidrių politikų ryšių su interesų grupėmis.

Internautai nustėro sužinoję, kad dažnai Rihannos aplinkoje matytas žodis – tikroji jos pavardė (9) 2 val.

Daugelis pasaulinių garsenybių prisistato slapyvardžiais, tik ne Rihanna . Tačiau ar žinojote, kokia jos pavardė?

Penktadienį Lietuvoje prasideda prekyba „iPhone 8“: paskelbtos kainos papildyta 11.35 val. (132) 2 val.

Penktadienį Lietuvoje galima iš anksto įsigyti „ iPhone 8“. Rugsėjo 22 d. pradedami išankstiniai jo užsakymai ir ne tik Lietuvoje.

A. Butkevičius. G. Palucko Brexit'as (32) 2 val.

Artėjant LSDP galutiniam apsisprendimui dėl „hamletiško“ klausimo: „būti ar nebūti“ koalicijoje, neišvengiamai kyla noras, atmetant visas emocijas, kurios, deja, vyrauja, ypač partijos skyriuose, pažvelgti į problemos esmę.

Teisėsauga patikslino įtarimus R. Kurlianskiui (17) 2 val.

Teisėsaugos pareigūnai politinės korupcijos byloje penktadienį patikslino įtarimus koncerno „ MG Baltic “ viceprezidentui Raimondui Kurlianskiui, jis neigia padaręs nusikaltimus.

Užfiksuota: „Toyota Prius“ gali būti amfibija (1) 2 val.

Nors šis potvynis ir nėra vienas iš uragano Harvey sukeltų kataklizmų, „ Toyota Prius “ hibrido savininkas greičiausiai pasijuto taip, tarsi vairuotų visureigį-monstrą, kuriam nebaisūs jokių stichijų sukelti padariniai, o juo labiau – 2015 metais per Atminimo dieną kilęs...

Treneris D. Adomaitis: dabar sunkiau, bet įdomiau (11) 2 val.

Norėdamas išvengti streso ir įtampos Lietuvos vyrų krepšinio vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis (43 m.) kelią tam kerta nuosekliai ruošdamasis ir paskirstydamas darbus visam personalui. Vis dėlto įtampa jo darbe neišvengiama, o pasibaigus svarbiausioms kovoms treneris prioritetą...

Pristatyti Misionierių vienuolyno ansamblio projektiniai pasiūlymai 2 val.

Vilniaus arkivyskupija ėmėsi gaivinti Misionierių vienuolyno ansamblį. Įvykus projektinių pasiūlymų pristatymui ir svarstymui su visuomene sulaukta vertingų pasiūlymų dėl sakralaus paveldo objekto išsaugojimo, statinių paskirties, tyrimų ir kitų klausimų.

81 metų vairuotojas perėjoje partrenkė 11-metę, mergaitė reanimacijoje (30) 3 val.

Ketvirtadienį, 11.40 val., Panevėžyje, Beržų gatvėje, 81 metų senjoras, vairuodamas automobilį „VW Golf“, nesustojo prieš pėsčiųjų perėją, nepraleido į perėją išėjusios 11 metų pėsčiosios ir ją partrenkė.

Iš LFF prezidento posto pasitraukęs E. Eimontas darbą gavo UEFA (2) 3 val.

Buvęs Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Edvinas Eimontas dirbs UEFA etikos ir drausmės komisijoje. Į ją lietuvis buvo priimtas kartu su serbu Neboiša Ivkovičiumi ir Ivanu Robba iš Gibraltaro.

Gamintojų gudrybės, kaip išlaikyti žmogų prikaustytą prie telefono (5) 3 val.

Pagrindinė mobiliųjų telefonų programėlių funkcija – padėti žmogui, tačiau daugiausia laiko naudodami telefoną žmonės skiria socialinių tinklų programėlėms ir žaidimams. Kokias gudrybes taiko kūrėjai ir kaip jų galima išvengti, pasakoja VGTU Elektroninių sistemų...

Australijos ekspremjerui per emocingą kampaniją vienas vyras sudavė galva (1) 3 val.

Vyras su ženkleliu „Taip“ sudavė galva buvusiam Australijos premjerui Tony Abbottui, kai šis agitavo prieš gėjų santuokų legalizavimą, penktadienį paskelbė pats ekspremjeras.

Liberalų sąjūdžiui pateikti įtarimai: R. Šimašiaus ir E. Masiulio versijos įtarimai – įtakingiems liberalams (421) 3 val.

Penktadienį įtarimų korupcijos byloje sulaukusio Liberalų sąjūdžio pirmininkas Remigijus Šimašius teigia, kad partija nesutinka su metamais kaltinimais ir rengiasi juos paneigti.

Lietuvoje koncertuos legendinis violončelininkas A. Kniazevas 3 val.

Violončelininkas Aleksandras Kniazevas atvyksta į Lietuvą ir pasirodys spalio 23 d. – koncerte Kauno filharmonijoje, spalio 24 d. – antrojo tarptautinio klasikinės muzikos festivalio „Intermezzo“ atidarymo koncerte Vilniuje Gariūnų verslo ir kultūros parko koncertų salėje kartu...

G. Drukteinio idėja Lietuvai – kitoks vaikų auklėjimas (38) 3 val.

„ Čipsai ir „iPadai“ , patogūs foteliai ir motoroleris „Vespa“, tatuiruotės ir penkiasdešimt porų džinsų – štai gėris, kuriuo savo vaikus apipylėme“, – vardija etiketo žinovas ir rašytojas Giedrius Drukteinis .

R. Kaukėnas ir M. Kuzminskas suvienijo jėgas kilniam tikslui 3 val.

Mindaugo Kuzminsko ir „Citadele“ banko organizuotame krepšinio paramos renginyje, skirtame rinkti lėšas Lietuvos parolimpiniam komitetui (LPOK), buvo galima išvysti ir Rimanto Kaukėno paramos grupės savanorius. Žymūs Lietuvos krepšininkai neslėpė, jog tai ne pirmas kartas, kai...

E. Sheeranas – viena iš ryškiausių labdaringo koncerto pabėgėliams žvaigždžių 3 val.

Didžiosios Britanijos dainininkas ir dainų kūrėjas Edas Sheeranas savo kūryba tiesiogiai prisidėjo prie „Give a Home fo Human Rights“ dienos renginio, vykusio rugsėjo 20 dieną. Šios iniciatyvos organizatoriai – „Amnesty International“ ir „Sofar Sounds“.

Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro 29-asis sezonas: kūrybingumas, kokybė ir nauji horizontai 3 val.

Rugsėjo 22 d. Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pradeda jau 29-ąjį savo koncertų sezoną. „Taip, laikas bėga greitai,“ – šypsojosi orkestro įkūrėjas, meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius . Jis Vilniaus kongresų rūmuose surengtoje spaudos konferencijoje...

V. Gailius traukiasi iš Seimo Antikorupcijos vadovo pareigų (108) 3 val.

Teisėsaugai pateikus įtarimus dėl prekybos poveikiu ir kyšininkavimo Liberalų sąjūdžiui, šios partijos atstovas Seime Vitalijus Gailius pranešė pasitraukiantis iš Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininko pareigų.

Žinomi Lietuvos žmonės atskleidė, ką jiems reiškia būti lietuviu (4) 3 val.

Ketvirtadienio vakarą Vilniaus baras „Salionas“ prisipildė tautiška nuotaika. Čia susirinkę žinomi Lietuvos muzikantai ir visuomenės veikėjai sprendė klausimą, „kas yra cool lietuvybė“ ir ką tai reiškia kiekvienam iš mūsų.

Radiniai 19-metės automobilyje: kontrabandinės cigaretės ir perukas (6) 3 val.

Rugsėjo 20 d., apie 11.40 val., Klaipėdos apskr. VPK Kelių policijos tarnybos pareigūnai kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda, 208-ajame kilometre, sustabdė automobilį „Opel Vectra“, kurį vairavo Skuodo rajono gyventoja, gimusi 1998 m.

Premjera. „Deeper Upper“ odė vasaros prisiminimams - naujas singlas ir vaizdo klipas (1) 3 val.

Vilniečių „synthpop“ grupė „ Deeper Upper “ rudenį pradeda pristatydami šviežią kūrinį „Summer We Lost“ bei vaizdo klipą jam.

2030 - ųjų Lietuva: gerai žaidžianti futbolą ir suprantanti mokslo svarbą? (14) 3 val.

2030-ieji, Montevidėjus (Urugvajus). Lietuvos futbolo rinktinė laimėjo pusfinalyje prieš Argentiną ir laukia savo varžovo. Pasaulis seka mažos šalies triumfo žygį ir aptarinėja Lietuvos fenomeną.

Politinės korupcijos byloje – įtarimai Liberalų sąjūdžiui ir Darbo partijai papildyta 09.17 (181) 3 val.

Vienoje stambiausių politinės korupcijos bylų teisėsauga reiškia įtarimus dviem parlamentinėms partijoms – Liberalų sąjūdžiui ir Darbo partijai .

Per reidą Kaune įkliuvo tik vienas neblaivus vairuotojas (12) 4 val.

Minint dieną be žuvusių, vėlyvų ketvirtadienio vakarą Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos pareigūnai surengė 3 valandas trukusį reidą , kurio metu buvo tikrinamas vairuotojų blaivumas bei fiksuojami kiti KET pažeidimai. Vienam vairuotojui vakaras...

Šiaurės Korėjai šiais metais trūks 458 tūkstančių tonų maisto (15) 4 val.

Šiaurės Korėja įtraukta į šalių, kurioms reikalinga pagalba, kad jos aprūpintų savo gyventojus maisto produktais, sąrašą. Kaip pranešė penktadienį naujienų agentūra „Yonhap“, tai sakoma Jungtinių Tautų maisto ir žemės ūkio organizacijos (FAO) ataskaitoje.

FIBA, pabuskite: vaizdo klipas, kurio paplitimo laukiama ne tik Lietuvoje (3) 4 val.

Lietuvoje jau gerai žinomas vaizdo klipų apie krepšinį kūrėjas Giedrius Šiškovas , internetinėje erdvėje pasivadinęs „Gidranity“ pseudonimu, pristato naują savo kūrinį, skirtą FIBA organizacijai.

Po rekonstrukcijos Vilniuje atidaroma Jeruzalės „Rimi“ (3) 4 val.

Vilniuje po rekonstrukcijos duris atveria prekybos centras Jeruzalės „Rimi Hyper“. Estijos kapitalo investicijų į nekilnojamąjį turtą valdymo bendrovė „Capital Mill“ į valdomo prekybos centro atnaujinimą investavo 3,5 mln. eurų, originaliu vizualiniu fasado sprendimu ir...

„Ogmios“ grupės įmonė Vilniuje statys prekybos centrą (7) 4 val.

Vilniaus Pilaitės mikrorajone įmonė „Trečioji kregždė“ planuoja statyti išskirtinį naują keturių aukštų prekybos centrą su didele maisto parduotuve, kino teatru, sporto klubu, maitinimo ir prekybos erdvėmis - „Verslo žinių“ šaltinių duomenimis, pagrindinė naujojo...

„Citroen“ vadovė paskelbė, kada sugrįš C5 modelis 4 val.

2020 m. „ Citroen “ pristatys naujos kartos sedaną „C5“, Frankfurto automobilių mugėje paskelbė kompanijos vadovė Linda Jackson , informuoja autonews.com. Europoje šio sedano „Citroen“ nebegamina nuo birželio mėnesio.

Lietuvos ir Latvijos užsienio reikalų ministrai susitarė įsteigti Baltų apdovanojimą (13) 4 val.

Baltų vienybės dienos, kai lietuviai ir latviai kartu mini istorinį Saulės mūšį, išvakarėse Lietuvos ir Latvijos užsienio reikalų ministrai Linas Linkevičius ir Edgaras Rinkevičius pranešė, kad steigiamas Baltų apdovanojimas.

Istorinis žingsnis: kodėl dalis lietuviškos pieno įmonės parduota pasauliniam gigantui iš Naujosios Zelandijos? (74) 4 val.

Neseniai paskelbta, kad didžiausia pasaulyje pieno produktų eksportuotoja – Naujosios Zelandijos pieno perdirbimo kompanija „ Fonterra “ – investuos daugiau kaip 7 mln. eurų Lietuvoje, įsigydama 10 proc. bendrovės „ Rokiškio sūris “ akcijų.

Lietuvos oro uostai nežino, ar bus atšauktų „Ryanair“ skrydžių (2) 4 val.

Lietuvos oro uostai neturi informacijos, ar dėl pilotų atostogų dar bus netikėtai atšaukta airių pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ skrydžių iš Lietuvos iki spalio 28-osios, nes šalis nėra paminėta oficialiame atšauktų skrydžių sąraše, kurį airių įmonė savo...

Šiaurės Korėjos lyderis D. Trumpą išvadino „pamišusiu kvailiu“ ir pažadėjo „sutramdyti ugnimi“ grasino ir vandeniline bomba (271) 4 val.

Penktadienį, rugsėjo 22 d., Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas pavadino JAV prezidentą Donaldą Trumpą pamišėliu ir pažadėjo, kad privers jį deramai atsakyti už grasinimą sunaikinti jo valdomą šalį. Šis Kim Jong Uno pareiškimas nuskambėjo praėjus vos kelioms valandoms...

Vairuotojai neteks pamėgtos privilegijos – gerai ar nelabai? (273) 5 val.

Jau nuo 2014 metų galo visos Lietuvos vairuotojai turėjo pratintis prie naujos tvarkos – degant raudonam šviesoforo signalui, prieš sukant į dešinę, net ir esant pridėtinei rodyklei, privalu pilnai sustoti. Priėmus tokią tvarką iš karto buvo paaiškinta – tai tarsi adaptacinis...

„Real“ žvaigždes Ispanijoje aplenkė dar vienas klubas 5 val.

Prieš Ispanijos „La Liga“ startą daugelis vienbalsiai kartojo, kad Madrido „Real“ futbolininkai yra ryškiausi favoritai apginti titulą. Visgi čempionų startas toli gražu ne toks, kokio daugelis tikėjosi.

„Boso valanda su S. Jovaišu”: V. Lepeška apie strategijos svarbą ir apie tai, ko reikia, kad ji funkcionuotų versle (1) 5 val.

Kaip įkvėpti į pelkę panašėjančią organizaciją? „ Boso valanda su S. Jovaišu “ svečias Dr. Virginijus Lepeška siūlo pradėti nuo įmone ir jos strategija tikinčio vadovo. Ekspertas siūlo du sprendimus – tai naujos idėjos ir nauji žmonės. Tokiais būdais vadovas gali...

Šiaurės Korėja pagrasino išbandyti vandenilinę bombą virš Ramiojo vandenyno (60) 5 val.

Šiaurės Korėjos diplomatijos vadovas ketvirtadienį pareiškė, kad jo šalis gali išbandyti vandenilinę bombą virš Ramiojo vandenyno ir taip išpildyti šalies lyderio Kim Jong Uno pažadą imtis „aukščiausio lygio“ veiksmų prieš Jungtines Valstijas, pranešė Pietų Korėjos...

Atogrąžomis dvelkianti 2018 metų pavasario ir vasaros „Fendi“ kolekcija 5 val.

Ketvirtadienį (rugsėjo 21 d.), per vieną iš Milano mados savaitės renginių Italijos mados namai „ Fendi “ pristatė vėjuotomis atogrąžų nuotaikomis dvelkiančią pavasario ir vasaros drabužių kolekciją.

Pilvo riebalai, pasirodo, nėra tokie blogi, kaip atrodo (11) 5 val.

Moterys išbando viską, kad tik atsikratytų riebaliukų, kurie kaupiasi pilvo srityje. Jos laikosi dietų ir intensyviai sportuoja, bet galiausiai praranda viltį, nes jie niekaip neištirpsta. Tačiau sveikatos ekspertai turi atsakymą šiam košmarui: šie riebalai nėra tokie blogi, kaip...

Rusija – nauja geriausia Lotynų Amerikos šalių draugė? (194) 5 val.

Venesuela – ne vienintelė regiono šalis, kurioje Vladimiro Putino Rusija nori išplėsti savo įtaką, interneto svetainėje bloomberg.com rašo Lotynų Amerikos ekspertas Macas Margolis.

S. Skvernelis Klaipėdoje bandys suderinti miesto ir uosto interesus (12) 5 val.

Premjeras Saulius Skvernelis kartu su susisiekimo ministru Roku Masiuliu penktadienį lankosi Klaipėdoje, kur aptars ginčų keliančius uosto plėtros klausimus.

Pastebėjo išsiskiriantį Z kartos elgesį su socialiniais tinklais (32) 5 val.

Nors Lietuvoje populiariausiu socialiniu tinklu išlieka „Facebook“ , kai kurios visuomenės grupės pirmenybę teikia kitiems socialiniams tinklams, pavyzdžiui, „Instagram“ ar „ Snapchat “, sako socialinių tinklų ekspertas Aidis Dalikas.

Žemaitijoje vyks savanorių ir NATO karių pratybos (24) 6 val.

Penktadienį Akmenės, Joniškio, Kelmės, Mažeikių, Pakruojo, Radviliškio, Šiaulių ir Telšių rajonuose prasideda Krašto apsaugos savanorių pajėgų karių pratybos „Tvirtas skydas 6“.

„Daimler“ į gamyklą Alabamoje investuos 1 mlrd. dolerių (2) 6 val.

Vokietijos automobilių koncernas „Daimler“ teigia į „ Mercedes Benz “ gamyklą JAV Alabamos valstijoje investuosianti apie 1 mlrd. dolerių. Pagal planą, ši gamykla nuo 2020 m. gamins elektra varomus sportinius automobilius, rašo „ Reuters “.

Nuotrauka, kurioje „slepiasi“ katinas Loydas, varo iš proto net pastabiausius: ar jūs sugebėsite jį rasti? (81) 6 val.

Ši atrodo labai buitinė ir niekuo neišsiskirianti, tačiau ji varo iš proto milijonus internautų. Net ir tų, kurie save vadina itin pastabiais.

Kardashian priklausančioje parduotuvėje su pistoletu siautėjusi moteris netrukus grįžo apsiginklavusi mačete 6 val.

Kardashianų klanas , atrodo, nė dienos negali nugyventi be dėmesio. TMZ.com rašo, jog jų parduotuvėje „DASH“, esančioje vakarų Holivude, siautėjo moteris, apsiginklavusi pistoletu. Įbėgusi į pastatą, ji ginklą nukreipė tiesiai į pardavėją.

Gyvenimą iš esmės pakeitė vos viena žinutė (43) 7 val.

Lygiai prieš metus kauniečio Justino Grigaičio širdį draskė prieštaringi jausmai – vaikinas sulaukė kvietimo studijuoti prestižiniame Kolumbijos universitete, tačiau svajonei įgyvendinti trūko pinigų.

Nežinantiems valdiškos tvarkos gresia didžiuliai įsiskolinimai (238) 7 val.

Pagal galiojančius įstatymus, mokantiems „Sodros“ įmokas priklauso nustatytos išmokos. Jų gavėjai nustatytais atvejais laikomi apdraustais valstybės.

Po vasaros – nelauktos odos problemos 12 val.

Pasibaigus deginimosi sezonui specialistai ragina nepamiršti įvertinti odos būklės ir primena, kokie jos pakitimai verstų kuo skubiau apsilankyti pas gydytoją.

Nemylimos dukterys ir sunki šeimyninių paslapčių našta (7) 12 val.

Mama, kuri nemyli savo vaiko… Ši tema bene labiausiai nutylima iš visų, be to, tylėti linkusios abi šios dramos pusės.

M. Jašinskytė ir E. Luotytė: tokių rezultatų po dėkingumo iššūkio nesitikėjome (3) 12 val.

Vasaros pradžioje, šokių ir jogos mokytoja, „Milana Yoga“ ir „Milana Dance“ šokių mokyklos įkūrėja Milana Jašinskytė kartu dėkingumo projekto autore Egle Luotyte socialiniuose tinkluose paskelbė iššūkį, kuriuo kvietė žmones kiekvieną dieną viešai dalintis savo...

Orai: maloniomis permainomis džiaugsimės ne vieną dieną (12) 12 val.

Pagaliau apie orus galima pasakyti vien geras žinias. Na, beveik. Artimiausiomis dienomis įkyrus lietus trauksis, debesys taip pat. Sugrįš saulė, šalį pasieks šiltesni orai . Visgi, vienas dalykas šiek tiek trukdys mėgautis rudeniu ir tai bus nenuorama vėjas.