S. Skvernelis – atviras diskusijoms dėl minimalios algos susiejimo su vidutine alga

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis pareiškė esantis pasiruošęs diskutuoti su verslininkais ir darbuotojų atstovais dėl minimalios mėnesinės algos ( MMA ) susiejimo su vidutiniu atlyginimu.

VPT atstovė spaudai – S. Zumerytė-Arlauskienė

Viešųjų pirkimų tarnybos ( VPT ) atstove spaudai nuo antradienio dirba buvusi Žinių radijo žurnalistė Sigita Zumerytė-Arlauskienė.

Naujausia prognozė: jau netrukus pradės mažėti dirbančiųjų (70)

Valstybė surenka dar daugiau mokesčių, o artimiausios šalies ūkio perspektyvos geros. Tačiau jau netrukus gali būti ir ne tokių gerų naujienų.

Įsibėgėjusi pašto skyrių pertvarka ministrui buvo netikėta (1)

Nepaisant pažadų tik rudenį spręsti dėl tolesnės Lietuvos pašto skyrių pertvarkos, ji jau įsibėgėjo ir vykta 12-oje rajonų.

LB: ekonomika augs sparčiau, mažės nedarbas, algos kils sparčiau nei kainos (11)

Lietuvos bankas patikslino šalies ūkio augimo 2017 m. prognozę - numato, kad augimas sieks 3,6 proc. (anksčiau prognozuota 3,3 proc.).

V. Pranckietis: biudžetą Seime gali palaikyti lenkai ir „tvarkiečiai“ (8)

Kitų metų biudžeto projektą Seime, be valdančiųjų „valstiečių“ ir socialdemokratų, gali palaikyti Lietuvos lenkų rinkimų akcijos ( LLRI ) bei „tvarkiečių“ frakcijų nariai, mano Seimo pirmininkas.

Atšaukta Registrų centro valdyba papildyta 09.39 (3)

Teisingumo ministrė atšaukė valstybės įmonės Registrų centras valdybą ir paskelbė naujų kandidatų į ją atranką.

Kaunas ruošiasi trečią kartą ieškoti, kas rekonstruotų Laisvės alėją (10)

Kauno savivaldybė ruošiasi trečią kartą skelbti antrojo Laisvės alėjos rekonstrukcijos etapo rangovo konkursą, rašo dienraštis „Kauno diena“.

Vyriausybė siūlys neskubėti dėl pakuočių užstato sistemos plėtros (5)

Vyriausybė siūlo neskubėti plėsti užstato sistemą, kol nėra atlikta kaštų ir naudos analizė. Be to, Vyriausybė ketina nepritarti siūlymui nuo užstato sistemos atleisti krašto apsaugos dalinius.

Vyriausybė imasi išorės reklamos liberalizavimo

Vyriausybė svarstys siūlymus liberalizuoti išorės reklamą. Skaičiuojama, kad patvirtinus naują tvarką, našta verslui, kuriam reikia pirkti leidimus reklamai, sumažėtų daugiau kaip 360 tūkst. eurų per metus.

Planai didinti minimalią algą įvarė baimės vos išgyvenantiems (456)

Siūlymai nuo kitų metų didinti minimalų mėnesio atlyginimą ( MMA ) 20 eurų ne juokais išgąsdino Jurbarko rajono verslininkus.

Smunka naftos kaina (30)

Antradienį vakarinėje prekyboje naftos kainos smunka, tam daugiausia įtakos turi JAV skalūninės naftos gavybos prieaugio prognozė, informuoja „Reuters“.

Norvegijos turto fondo vertė pirmą kartą pasiekė 1 trln. JAV dolerių (7)

Norvegijos suverenaus turto fondo – didžiausio tokio fondo pasaulyje – vertė antradienį pirmą kartą pasiekė 1 trln. JAV dolerių, pranešė šį fondą valdantis Norvegijos centrinis bankas.

Trys A. Abromavičiaus idėjos Lietuvai: vien talento neužtenka (66)

Vien talentingų žmonių gausa investuotojų ir jų pinigų nepritrauksime – gabaus jaunimo pilna visame pasaulyje, įsitikinęs buvęs Ukrainos ekonominės plėtros ir prekybos ministras Aivaras Abromavičius .

D. Mockus įsigijo „Aprangos“ akcijų už beveik pusę milijono eurų (20)

Verslininkas Darius Mockus į didžiausios Baltijos šalyse mažmeninės drabužių įmonės „Apranga“ akcijas investavo 321,1 tūkst. eurų.

„Nielsen“: pabrangus alkoholiui, pirkėjai keičia vartojimo įpročius, vyksta apsipirkti į užsienį (21)

Lietuvoje nuo praėjusios vasaros pakilo visų populiariausių alkoholinių gėrimų kainos, kai kurios net trečdaliu.

Pieno pramonės atstovas perspėja apie Europoje gresiantį kainų šuolį (116)

Dėl Europoje juntamo pieno, grietinėlės, sviesto ir kitų pieno produktų deficito, pieno kainos iki Kalėdų turėtų neišvengiamai augti.

Į Lietuvos kurortus spjovęs lietuvis atrado Vengriją: gaunu 1500 eurų algą, bet vykti į Palangą sau leisti negaliu (453)

1500 eurų uždirbantis Vytautas nusprendė: Palanga ir Lietuvos kurortai – ne jo nosiai ir kišenei, tačiau per darbo kelionę užsienyje netikėtai atrado naują kryptį atostogoms. Dabar ilsėtis jis traukia...

Lietuvoje šeimos verslą turi 20 metų: kaip tai pavyko (21)

Daugiau kaip du dešimtmečius kauniečių Vencių šeima valdo ūkinių ir sodo-daržo reikmenų parduotuvę. Po truputį į veiklą įtraukusi ir jaunąją kartą sutuoktinių Virgio ir Inesos pora sako, kad...

Ruošiamasi čekių loterijos startui: ką galima joje laimėti? (43)

Valstybinės mokesčių inspekcijos ( VMI ) atstovai skelbia, kad lapkričio mėnesį startuos čekių loterija. Kaip ji vyks ir kokių laimėjimų galima tikėtis?

Pasiūlymas nepasiturintiems: pajamos priklausys nuo kainų augimo (92)

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija siūlo socialines išmokas susieti su minimaliu vartojimo krepšeliu .

Skelbia sviesto krizę: kainos kyla į rekordines aukštumas (529)

Žaliavos trūkumas ir išaugęs sviesto vartojimas į rekordines aukštumas kelia jo kainą. Pirkėjai sviesto dairosi aplinkinėse šalyse, tačiau jis brangsta ir ten.

Beveik 300 tūkst. eurų laimėjusi jauna šeima pirmiausiai atiduos paskolas (28)

Į Panevėžį vyro tėvų aplankyti vykusi jauna šeima šiame mieste nusipirkusi „Teleloto“ bilietą laimėjo 295 477 Eur, rašoma loterijos organizatorių pranešime spaudai.

Bankas pataria: kaip išvengti eilės ir greičiau susitvarkyti finansinius reikalus (10)

Kaip kaip sutaupyti laiko tvarkant finansinius reikalus ir nelaukti eilėje banko skyriuje"

Finansiškai stabilūs jaučiasi kiek mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų (14)

Draudimo grupės ERGO užsakymu atlikto tyrimo duomenimis, tik kiek mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų (47 proc.) jaučiasi finansiškai stabilūs.

Nauji ESO klientai prijungiami be popierinių dokumentų

Siekdama supaprastinti elektros ir dujų įvedimo procesą naujiems klientams, elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ ( ESO ) įgyvendino dar vieną pokytį – atsisakė...

G. Paluckas nustebino savo pozicija dėl Astravo AE (126)

Socialdemokratų pirmininkas Gintautas Paluckas trečiadienio rytą nustebino daugelį, savo feisbuko paskyroje paskelbęs, kad Astravo AE saugumas nepasikeis, nepaisant, ar Lietuva pirktų iš jos elektrą, ar ne.

Minskas: Lietuvos pareiškimai apie Astravo AE elektros blokavimą – politizuoti (23)

Lietuvos pareiškimai apie planus blokuoti elektrą iš statomos Astravo atominės elektrinės yra politizuoti, sako Baltarusijos energetikos viceministras Michailas Michadiukas.

Teismas griežtas: „Vilniaus energija“ milijonų eurų neatgaus (3)

Buvusiai didžiausiai šilumos tiekėjai bendrovei „Vilniaus energija“ nepavyko iš „Energijos skirstymo operatoriaus“ (buvusios „Lesto“) atgauti beveik 11 mln. eurų už 2014-2015 metais nesupirktą...

15 tūkst. vilniečių raginami suskubti deklaruoti gyvenamąją vietą (24)

Sostinės savivaldybė ragina suskubti vilniečius, kurie vis dar prisideklaravę prie savivaldybės, deklaruoti savo faktinę gyvenamąją vietą, rašoma savivaldybės pranešime spaudai.

Vilniuje uždaromas legendinis „Neringos“ viešbutis ir restoranas (51)

Vilniuje rekonstrukcijos darbams uždaromas legendinis „ Neringos “ viešbutis ir restoranas.

Nuomotojai kratosi šeimų su vaikais: nuosavuose namuose tampa įkaitais (287)

Dideli reikalavimai, atsikalbinėjimai arba telefono ragelio padėjimas. Tokios reakcijos dažnai sulaukia šeimos, norinčios išsinuomoti būstą, pranešusios apie mažamečius vaikus. Tuo metu nuomotojai ginasi:...

Antrą ketvirtį būstas pabrango 3,1 proc. (2)

Antrą šių metų ketvirtį, palyginti su pirmu, būstas pabrango 3,1 proc. Statistikos departamento duomenimis, naujos statybos būstai pabrango 3,2 proc. Iš jų vienbučiai ir dvibučiai namai pabrango 4,3 proc.,...

Šaltiniai: ECB gali išsaugoti teisę pratęsti aktyvų pirkimo programą 2018 metais (1)

Europos centrinio banko ( ECB ) vadovų nuomonės skiriasi dėl to, ar vertėtų nustatyti aktyvų pirkimo programos pabaigos datą per spalį vyksiantį posėdį, - tai leidžia tikėtis, kad jie išsaugos teisę...

Lietuviškos braškės – iki pat žiemos (7)

Lietuviškomis braškėmis mėgaujamės iki rudens pradžios.

Europos akcijų rinka šoktelėjo, bet „Ryanair“ atpigo

Pirmadienį prekybos pradžioje Europos akcijų indeksai išaugo iki aukščiausio lygio per pusantro mėnesio, sureaguodamos į saikingą augimą Azijos biržose ir finansų bei pramonės sektoriuose, informuoja...

ECB: euro zonos infliacija gali smukti žemiau 1 proc. lygio (3)

Infliacijos lygis euro zonoje kitų metų pradžioje greičiausiai sumažės žemiau 1 proc. ribos, pirmadienį informuoja „ Market Watch “ remdamasi Europos centrinio banko ( ECB ) prognoze.

Žemdirbiai prieštarauja griovių privatizavimui (62)

Nemažai Lietuvos ūkininkų laukų šiemet skendo ir dėl prastos melioracijos būklės. Siekiant geriau panaudoti lėšas priežiūrai ir remontui, Žemės ūkio ministerija rengia projektą visus melioracijos...

Laimingos karvės duoda daugiau pieno ir pelno (14)

Pieno ūk ių savininkai, norintys iš savo karvi ų primelžti daugiau pinigų, turėtų padaryti viską, kad tik jos būtų laimingos, praneša „Associated Press“.

Aukso kainos penktadienį mažėja (2)

Aukso kainos penktadienį smuko, nes investuotojai nesureagavo į eilinį Šiaurės Korėjos balistinės raketos paleidimą; be to, rinkos atidžiai stebi stiprią JAV infliacijos statistiką, padidinusią tikimybę,...

Apie veiklos stabdymą penktadienį pranešė dar viena Kinijos virtualių valiutų keitimo platforma (6)

Kinijos virtualių valiutų keitimo platforma „ViaBTC“ penktadienį tapo antrąja šalies keitykla, kuri paskelbė nuo rugsėjo 30 d. nutraukianti savo veiklą, informuoja „ Reuters “.

„Biržos laikmatis“: eilinė Š. Korėjos karinė provokacija investuotojų neišgąsdino (1)

Vakar tiek pagrindinės Europos, tiek JAV , tiek Azijos rinkos buvo be aiškesnės krypties.