Mobiliojo parašo sistema iš esmės atstatyta

Pirmadienį dėl gedimų Registrų centro infrastruktūroje mobiliojo ryšio bendrovių „Tele2“ ir „Teledema“ abonentams sutriko elektroninio mobiliojo parašo paslauga.

Konkurencijos taryba: uždraudus prekybos centrams dirbti sekmadieniais – kainos tik didėtų (61)

Uždraudus dirbti prekybos tinklams sekmadieniais ir per šventes, kainos tik kiltų. Taip mano Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas .

Sutaria, kad didieji prekybos tinklai nedirbtų dvi dienas metuose papildyta 16:34 (74)

Prekybininkai ir profesinės sąjungos preliminariai sutaria, kad didieji mažmeninės prekybos tinklai nedirbtų dvi dienas metuose – per Kalėdas ir Velykas, tačiau dėl nedarbo sekmadieniais diskusijos nevyksta,...

Rinkos dalyvių dėmesio centre atsidūrė Graikija

Investuotojams vertinant ženklus, kad JAV ir Kinija bando išspręsti nesutarimus dėl prekybos, pagrindiniai Europos akcijų indeksai pirmadienį kopia aukštyn.

Valstybinių miškų urėdija parduoda jachtą su priekaba (6)

Valstybinių miškų urėdija viešame aukcione parduoda jachtą ir jai pervežti skirtą priekabą.

Šalies finansinės ir draudimo įmonės pernai buvo sukaupusios 57,3 mlrd. EUR turtą (5)

Šalies finansinės ir draudimo įmonės (be individualiųjų) 2017-ųjų pabaigoje buvo sukaupusios 57,3 mlrd. EUR turtą, arba 14,3 proc. daugiau nei 2016 m. pabaigoje.

Finansų ministerija vidaus rinkoje pasiskolino 15 mln. eurų (3)

„Nasdaq“ Vilniaus biržoje pirmadienį įvykusiame dešimties metų trukmės Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) emisijos , iki kurios išpirkimo liko 3169 dienos, papildymo aukcione obligacijų...

Nausėda pasveikino važiuojančius apsipirkti į Lenkiją (379)

Pirmadienį „Žinių radijuje“ viešėjęs Gitanas Nausėda kiek netikėtai pasidžiaugė į Lenkiją apsipirkti važiuojančiais tautiečiais. Pasak „SEB“ banko Vyriausiojo ekonomisto, į kaimyninę šalį...

Venesuelai rengiantis naujų banknotų išleidimui, šalyje tvyro sumaištis (1)

Finansinių sunkumų slegiamoje Venesueloje pirmadienį rengiamasi pradėti įgyvendinti radikalų naują prezidento Nicolaso Maduro planą, pagal kurį bus siekiama pažaboti hiperinfliaciją, sukėlusią...

„Sodrai“ nurodyta nutraukti 1 mln. eurų vertės konkursą (9)

„Sodra“ nutraukti jos kovo mėnesį skelbtą 1 mln. 20 tūkst. eurų vertės spausdintuvų nuomos ir priežiūros paslaugų konkursą, pareiškė Viešųjų pirkimų tarnyba ( VPT ). Anot VPT, fondas dirbtinai...

Ar euro zona pasimokė iš savo graikiškosios odisėjos? (14)

Graikija šią savaitę oficialiai užvers paskutinį savo ilgos skolų krizės istorijos puslapį, tačiau euro zona tebėra pažeidžiama nuo būsimų krizių, o ypatingą nerimą ekonomistams kelia padėtis...

Laikinai neveikia mobilusis parašas (5)

Pirmadienį dėl gedimų Registrų centro infrastruktūroje daliai klientų sutriko elektroninio mobiliojo parašo paslauga.

Verslo ekonomistai: Trumpo tarifai pakenks JAV ekonomikai (7)

Verslo ekonomistai nerimauja, kad prezidento Donaldo Trumpo prekybos karai pakenks Jungtinių Valstijų ekonomikai, rodo pirmadienį paskelbtas tyrimas.

Prasideda valdžios ir verslo diskusijos dėl prekybos centrų darbo ribojimo (38)

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vadovybė su profesinėmis sąjungoms ir prekybininkais pirmadienį aptars siekį Lietuvoje riboti prekybos centrų darbą sekmadieniais ir per šventes.

Parduotuvės vadovas apie krentančius pardavimus: kažkas jaučiasi, bet nežinau tik kas (673)

Tiek Lietuvoje, tiek Europoje kalbama, kad šiuo metu yra ekonominis pakilimas.

Vitrinų spindesy labdara netiko (11)

Prie didžiausio Panevėžyje prekybos centro nebematyti čia penketą metų stūksojusio labdaros konteinerio, tapusio išsigelbėjimu drabužių, avalynės bei kitų reikalingų daiktų neįperkantiesiems.

Plateliuose skęstančio žmogaus ieškoti atvykę savivaldybės ugniagesiai neturėjo net žibintų (88)

Plungės rajone esančiame Platelių ežere šeštadienio vakarą įvyko nelaimė. Apvirtus valčiai į vandenį paniręs žmogus dingo. Atvykę savivaldybės ugniagesiai niekuo negalėjo padėti: neturėjo nei...

Vilniaus rajone per automobilių kaktomušą nukentėjo 7 žmonės papildyta 23.23 (18)

Šeštadienio vakarą kelyje Šalčininkai-Vilnius du automobiliai susidūrė kaktomuša . Po avarijos medikų pagalbos prireikė septyniems žmonėms, du jų vaikai .

Apmokestino fotosesijas Palangos botanikos parke (252)

Jeigu rengiatės Palangos botanikos parke rengti vestuvinę fotosesiją, pasiruoškite papildomus 60 eurų už kiekvieną fotosesijos valandą.

„Maxima“ atidaro dvi išparduotuves (97)

Prekybos tinklas „ Maxima “ praneša ketvirtadienį atidarantis išparduotuves Kaune ir Klaipėdoje.

Piniginių tuštėjimo metas (59)

Įpusėjus rugpjūčiui daugeliui tėvų tenka plačiau atverti po atostogų ir taip suplonėjusias pinigines.

Pakvietė į vakarienę restorane – išėjo su pirkiniu už 2 tūkst. eurų (301)

Kaip manote, kiek gali kainuoti pagalvė? O dvi pagalvės ir antklodė? Žurnalistų pagalbos paprašė tauragiškis, emocijoms užplūdus pasirašęs sutartį su prekeiviais ir už daugiau nei 2000 eurų įsigijęs...

Kai nepažiūri į meniu: už vandenį ir du puodelius kavos Venecijoje – 43 eurų sąskaita (117)

Vienos kavinės Venecijoje lankytojas buvo šokiruotas, kai už du puodelius kavos ir du buteliukus vandens gavo 43 eurų sąskaitą, skelbia „The Telegraph“.

Kiniškuose plastikiniuose samčiuose aptikta sveikatai pavojingų medžiagų (12)

Iš rinkos surenkami nesaugūs samčiai sriubai, pagaminti Kinijoje, praneša Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba .

Gitanas Nausėda: artimiausius kelerius metus už paslaugas mokėsime vis brangiau (525)

Paslaugų kainų didėjimas užprogramuotas ilgesniam laikui, nes tai lemia didėjantys atlyginimai ir maža konkurencija, LRT RADIJUI sako ekonomistas Gitanas Nausėda .

Berlynas nekeičia pozicijos dėl „Nord Stream 2“ projekto (4)

Vokietijos vyriausybė nekeičia savo pozicijos dėl dujotiekio „ Nord Stream 2 “, žurnalistams pranešė vyriausybės atstovas Steffenas Seibertas.

Kremlius: sankcijomis „Nord Stream 2“ projektui būtų pažeista tarptautinė teisė (12)

Jungtinės Valstijos, pritaikydamos sankcijas Rusijos eksporto dujotiekio „Nord Stream“ plėtros projekte dalyvaujančioms bendrovėms, pažeistų tarptautinę teisę bei Pasaulio prekybos organizacijos (PPO)...

Apsisprendė dėl SGD terminalo: komisija siūlo jį išpirkti papildyta 15:53 (75)

Ekonominės infrastruktūros plėtros komisija kaip geriausią variantą siūlo po 2024 metų Lietuvai išpirkti suskystintųjų gamtinių dujų ( SGD ) terminalo laivą-saugyklą.

Nacionalinė Lietuvos energetikos asociacija: šiais metais stebimos energijos kainų kilimo tendencijos (3)

Lietuvos buitiniai vartotojai, praėjusių metų duomenimis, už elektros energiją ir gamtines dujas mokėjo mažiau nei vidutiniškai kitose ES šalyse , tačiau šiais metais pastebimos energijos kainų kilimo...

Amžius – svarbus rodiklis imant būsto paskolą (134)

Jei esate vyresnio amžiaus ir norite pasiimti paskolą, bankai jos gali ir nesuteikti.

Vilniuje atidarytas „Ibis“ viešbutis (34)

Penktadienį Vilniaus centre atidarytas pasaulinio viešbučių operatoriaus „Accorhotels“ viešbutis „ Ibis Vilnius Centre“.

Teismų rūmų pastatas Vilniuje – su saulės jėgaine ir fontanu (12)

Sostinės savivaldybė paskelbė planuojamo naujo teismų pastato Šeimyniškių gatvėje projektą – šalia Generalinės prokuratūros ketinama statyti U formos statinį, įrengti fontaną.

Vilniaus stoties rajonas pasikeis neatpažįstamai (91)

Vilniaus miesto savivaldybė pradėjo teritorijos, esančios tarp Panerių, Geležinkelio, Stoties ir Seinų gatvių, detaliojo plano rengimo procedūrą.

JAV rinkų priešprekybinė apžvalga (08.20)

Savaitės pradžia kol kas nuteikia pozityviai. JAV akcijų indeksų ateities sandoriai nors ir nežymiai, bet linksta į viršų.

Investicijų augimas Rusijoje pirmąjį pusmetį sulėtėjo iki 3,2 proc.

Rusijoje vidaus investicijos pirmąjį pusmetį buvo 3,2 proc. didesnės nei prieš metus, pranešė nacionalinė statistikos tarnyba „Rosstat“.

Volstritą smukdo įtampa dėl Turkijos (3)

Penktadienio rytinėje prekyboje akcijų vertė Volstrite smuko, nes Turkijos lira pigo, reaguodama į naujausią diplomatinę trintį su Jungtinėmis Valstijomis.

JAV rinkų priešprekybinė apžvalga (08.17) (2)

Investuotojų nuotaikos šiandien nėra tokios pat geros kaip vakar. JAV akcijų indeksų ateities sandoriai kol kas raudonuoja.

ESO atstovu spaudai pradeda dirbti Tomas Kavaliauskas (8)

„Energijos skirstymo operatoriaus“ ( ESO ) atstovu spaudai nuo ketvirtadienio pradeda dirbti Tomas Kavaliauskas .

JAV akcijų rinka pirmadienio prekybą pradėjo augimu

Pirmadienio rytinėje prekyboje akcijų vertė Volstrite kilo, tvyrant susirūpinimui dėl Turkijos ir kitų besivystančių ekonomikų.

JAV rinkų priešprekybinė apžvalga (08.13)

Finansų rinkos dalyvių akiratyje ir toliau išlieka krizė Turkijoje. JAV akcijų indeksų ateities sandoriai kol kas yra nusidažę raudonai.

„Biržos laikmatis“: finansų rinkose – baimė dėl Turkijos krizės užkrato (1)

Turkijos liros nuosmukis tęsiasi. Penktadienį JAV dolerio atžvilgiu praradusi daugiau nei 15 proc. savo vertės šįryt 8.15 val. Lietuvos laiku Turkijos valiuta buvo atpigusi dar 2,82 proc., iki 6,61 liros už...

Pasaulio rinkos baiminasi Turkijos problemų užkrato (8)

Turkijos lira penktadienį atsidūrė rekordinėse žemumose kitų pagrindinių valiutų atžvilgiu, o prie to prisidėjo diplomatiniai ginčai su Vašingtonu.