Naujienos

Indrė Genytė-Pikčienė nuo gruodžio 1 dienos tapo Šiaulių banko vyriausiąja ekonomiste. Iki šiol ji dirbo investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupės INVL vyriausiąja ekonomiste. Šiaulių bankui ir „Invalda INVL“ sėkmingai užbaigus mažmeninių verslų sujungimo sandorį, I. Genytė-Pikčienė prisijungė ...

Naujienos
Opozicija biudžeto projekto nepalaikys: jis neatitinka realijų
Segalovičienė: jeigu biudžetas bus nepriimtas, valdančiosios koalicijos ateitis bus persvarstyta

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis tikina, kad jo atstovaujama frakcija Seime nepalaikys biudžeto projekto. Pasak jo, kitų metų suplanuotas biudžetas neatitinka realijų, atsižvelgiant į saugumo situaciją, taip pat yra nepateisinti lūkesčiai atskiroms socialinėms grup...

Naujienos

Latvijos kapitalo trinkelių, šaligatvio bortelių ir kitų betono gaminių grupė „Brikers“ naujai savo investicijai pasirinko Vievį. Šalia miesto įsikūrusiame Alesninkų kaime „Brikers“ skirs apie 7 mln. eurų naujai trinkelių ir bortelių gamyklai, kurioje gamyba turėtų startuoti 2024 metų pradžioje.

Mano eurai

Nuo pasirinkto atostogų mėnesio priklauso ir atostoginių dydis, tad prieš vykstant į keliones ar kitaip planuojant užtarnautą poilsį patartina atidžiau pažvelgti į kalendorių. 2024-ieji nenuvils tų, kurie įpratę ilsėtis vasarą, kadangi vienas mėnuo finansiškai bus ypač palankus.

Mano eurai

Dalies bankų paslaugos kitąmet brangs, motyvuojant priežiūros išlaidomis ir klientų elgsena. Priklausomai nuo kredito įstaigos, brangimas paveiks arba platesnį paslaugų spektrą, arba tik retesnes operacijas. Sprendimų dėl kitų metų pagrindinės sąskaitos aptarnavimo yra priėmęs ir reguliuotojas.