Autorinės teisės

DELFI yra interneto portalo svetainė, priklausanti "Ekspress Grupp".

DELFI stengiasi, kad pateikiama informacija būtų tiksli, tačiau mes negalime garantuoti 100% tikslumo ir neatsakome už naudojimosi informacija, pateikta www.delfi.lt svetainėje, padarinius.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Internete panaudota medžiaga privalo turėti HTML kodą:

<a href="https://www.delfi.lt/"><img alt="DELFI" height="180" src="https://g1.dcdn.lt/d/i/delfi-logo.png" width="180" /></a>

Rezultatas bus toks:

DELFI

Prieš naudodamiesi DELFI paskelbtą medžiagą prašome parašyti mums šiuo adresu:  delfi@delfi.lt

DELFI turi nuorodas į įvairius šaltinius ir svetaines visame pasaulyje. Pastarųjų DELFI nekontroliuoja ir negali garantuoti jų turinio tikslumo ir pagrįstumo. DELFI neatsako už vartotojų atsiliepimus ir komentarus (pastabas apie pateiktą medžiagą).

Siųsdami ir skelbdami bet kokią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus) DELFI grupės interneto puslapiuose, Jūs suteikiate DELFI grupei autoriaus teises į visą šią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus). DELFI grupė neprivalės atlyginti šios informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių) pateikėjui. DELFI grupė gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti jos interneto puslapiuose paskelbtą informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus), nurodydama autoriaus vardą taip, kaip yra paskelbta. Jokie tretieji asmenys neturi teisės naudoti informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių, komentarų), paskelbtos DELFI interneto puslapiuose be DELFI raštiško sutikimo.

DELFI socialinėse medijose