DELFI atstovauja didžiausiai interneto portalų kompanijai Baltijos šalyse – „Ekspress Grupp“

Šių metų kovą DELFI užfiksavo naują lankomumo rekordą: pagrindinį naujienų portalą skaitė daugiau nei 1,25 mln. Lietuvos gyventojų. Tai rodo kas mėnesį skaičiuojami tarptautinės interneto rinkos tyrimų bendrovės „Gemius“ padalinio Lietuvoje „Gemius Baltic“ duomenys.

Pagrindinio naujienų portalo televizija DELFI TV yra populiariausia tarp lietuviškų televizijų internete. DELFI TV šiemet rodys net 1000 tiesioginių transliacijų. Bendrovei DELFI suteikta Lietuvos radijo ir televizijos komisijos transliavimo licencija.

DELFI yra patogiai pasiekiamas ir mobiliais įrenginiais: sukurta speciali mobilioji naujienų platforma ir mobilioji programėlė. Pagrindinio naujienų portalo DELFI turinio tinklalapių grupė yra dažniausiai skaitoma mobiliuosiuose įrenginiuose.

DELFI atstovauja didžiausiai interneto portalų kompanijai Baltijos šalyse – „Ekspress Grupp“. Visų DELFI grupei priklausančių portalų skaitytojų statistika skaičiuojama atskirai nuo DELFI portalo statistikos.

DELFI grupė kasdien išspausdina po daugiau nei 300 tekstų ir trigubai tiek nuotraukų, kas mėnesį savo žiūrovams DELFI TV parodo dešimtis tiesioginių transliacijų. 

DELFI prekės ženklas – vienas žinomiausių Lietuvoje.

Remiantis Baltijos šalyse atliktu „DDB Brand Capital 2014 m.“ prekių ženklų tyrimu DELFI yra 8-tas mėgstamiausias prekių ženklas.

DELFI didžiuojasi, kad tyrimų bendrovės „Spinter“ atlikto „Omnibuso“ 2015 pavasarį tyrime net 58 proc. respondentų interneto naujienų portalu pirmiausia įvardijo DELFI.

Tyrimų bendrovės „Spinter“2015 pavasarį atlikto „Omnibuso“ tyrimo duomenimis net 58 proc. respondentų interneto naujienų portalu spontaniškai įvardijo DELFI ir 51 proc. DELFI įvardijo savo pagrindiniu naujienų portalu.

DELFI prioritetas – objektyvumas, greitis, patikimumas ir turinio įvairovė

DELFI tarnauja skaitytojų interesams, yra nešališkas informacijos skleidėjas. Naujienų portalas užtikrina nuomonių įvairovę ir skatina portalo autorius diskutuoti visuomenei svarbiausiomis temomis.

Visą parą profesionali DELFI žurnalistų, fotografų ir video komanda skaitytojams pateikia operatyvias, objektyvias, patikimas naujienas iš Lietuvos ir pasaulio.

DELFI komanda savo darbe vadovaujasi įmonės viešai skelbiamu Etikos kodeksu. DELFI yra pirmasis interneto žiniasklaidos kanalas, paskelbęs tokį kodeksą bei juo reglamentuojantis savo žurnalistinę ir įmonės veiklą.

Naujienos apie DELFI
DELFI grupės portalai
Atsisiųsti (*eps, *png)
Atsisiųsti (*eps, *png)
Atsisiųsti (*eps, *png)
DELFI socialinėse medijose