Ingredientai

Vištienos krūtinėlių filė 1 vnt.
Sviestas 1 šaukštas
Špinatai 10 vnt.
Druska pagal skonį
Porcijos: 2
Šis patiekalas – makaronai su vištiena – gali būti gaminamas tiek pietums, tiek vakarienei. Švelnaus skonio, jis patiks visiems valgytojams. Patiekite makaronus su vištiena apibarstę pipirais.

Gaminimo eiga

* Pirmiausiai išvirkite makaronus dideliame pasūdyto vandens kiekyje. (1:10). Nepervirkite – jie turi būti truputį kietoki. Italai tai vadina „al dente“ – jaučiama kandant. Nupilkite vandenį, o makaronus apšlakstykite nedideliu kiekiu aliejaus ir permaišykite.

* Įkaitinkite alyvų aliejų. Iš anksto apibarstytą juodaisiais pipirais ir druska vištienos krūtinėlę apkepinkite iš abiejų pusių. Čia taip pat nevertėtų persistengti. Mėsa turi būti minkšta ir švelni. Padėkite apkeptą krūtinėlę ant lėkštės.

* Po to toje pačioje keptuvėje pakepinkite svogūnus. Kai tik svogūnai įgaus rusvą spalvą, įpilkite grietinėlę. Maišant kaitinkite, kol užvirs. Tada sudėkite išvirtus makaronus ir smulkintus špinatus.

* Kaitinkite keletą minučių, nuolat atsargiai pamaišudami mentele, kad nesutrintumėte makaronų.

Kai pastebėsite, kad padažas limpa prie makaronų – patiekalas paruoštas. Taljetelle reikia dėti į lėkštes, šalia paukštienos krūtinėlės ir apibarstyti tarkuotu parmezano sūriu.

* Kartu patiekite daugiau tarkuoto sūrio ir ką tik sumaltus pipirus.

www.DELFI.lt

Įvertink šį receptą

Atsiliepimai

Panašūs receptai