Avinas

03.21 - 04.20
Galite sužinoti tai, kas buvo nuo jūsų slepiama. Arba atsiras konfidencialių reikalų, kuriuos turėsite tvarkyti vengdami viešumo. Gali kilti pagunda svaigintis alkoholiu, kvaišalais. Verčiau susilaikykite, nes gresia apsinuodijimas.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien būsite nusiteikę bendrauti. Gali atsinaujinti sena pažintis, draugystė. Naudingi gali būti ir nauji pažįstami. Bendri projektai teikia neblogų vilčių, tačiau pastangų teks įdėti nemažai.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien jums iš galvos neišeis karjera arba politika. Per ilgai galvodami, fantazuodami, kaip galėtų būti, galite prarasti objektyvumą ir realybės suvokimą. O jeigu dar pasiduosite svaigalų traukai...

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiokių tokių netikėtumų galite sulaukti, jeigu pastaruoju metu įklimpote rutinoje. Galimos intriguojamos naujienos. Galbūt su kažkuo dalinsitės kelionių ar kitais įdomiais įspūdžiais.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien į galvą lįs mintys apie pinigus, mokesčius, finansinius įsipareigojimus. Rūpės draudimas, palūkanų normos, akcijų biržų informacija. Dėl pinigų ar išlaidų galimas kivirčas šeimoje.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien teks daug dėmesio skirti partneriui, tarpasmeniniams santykiams. Galbūt dėl to, kad jus susies bendras laisvalaikis, teks leisti laiką vienoje erdvėje. Partneris ar pašnekovai jus gali nustebinti savo keistu požiūriu ar elgesiu.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien nebūsite itin gerai nusiteikę. Galbūt vargins nekokia savijauta arba atsiras ūkinių rūpesčių namuose. O gal artimi žmonės skųsis pašlijusia sveikata ir bloga nuotaika. Prisilaikykite dietos, saiko.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Augs jūsų žavesys bei galimybės daryti įtaką kitiems, rasti gerbėjų, patikti publikai ir pan. Galbūt kils ūpas sportuoti, rungtyniauti ar realizuoti save per kūrybą.

Šaulys

11.23 - 12.22
Ši diena turėtų būti rami. Tikriausiai tenkinsitės rutina, asmeninėmis aktualijomis. Vakare būsite linkę pasiduoti artimų žmonių manipuliacijoms bei pagundai svaigintis alkoholiu ar kvaišalais.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Noriai bendrausite, demonstruosite savo žinias, žarstysite patarimus. Išgirsite įvairių naujienų, gandų. Kažkokia informacija tiesiogiai ar netiesiogiai pasitarnaus ir jums.

Vandenis

01.21 - 02.19
Tinkama diena ramiam atsipalaidavimui, pasilepinimui gurmanišku maistu, komfortu. Jeigu galite sau leisti nesinerti iš kailio, nieko ypatingo neorganizuoti ir tiesiog pabūti savimi su savais, tai taip ir padarykite.

Žuvys

02.20 - 03.20
Būsite labai jautrūs, empatiški. Jeigu jūsų veikla ar bendravimas su kitais reikalauja įžvalgos, intuicijos, tai jums seksis geriau nei kitiems. Tikėtinas ir meninis įkvėpimas.

Savaitės horoskopas

Mėnesio horoskopai