Avinas

03.21 - 04.20
Regis, šiandieninis jūsų nerimastingumas veiks dvejopai. Viena vertus, suteiks fizinio ir mentalinio aktyvumo, gebėjimo greitai pagauti reikiamą informaciją ir ja pasinaudoti. Kita vertus, didins nestabilumą santykių srityje bei avarijų tikimybę kelyje.

Jautis

04.21 - 05.21
Ši diena gali atpalaiduoti jūsų „taupumo varžtelius“. O galbūt išlaidauti privers techninė problema. Regis, neatsisakysite ir pasmaguriauti, ir garderobą atnaujinti.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Jūsų nusiteikimas ginčytis, nekantrumas nekaip veiks aplinkinius. Stabilesnė bus pirma dienos pusė. Gaila, jei vėliau sau ir kitiems sugadinsite nuotaiką, nes įtampa išliks visą savaitgalį. Verčiau vietoj ginčų nueikite į teatrą, koncertą, parodą ar pan.

Vėžys

06.22 - 07.22
Nors jums tikrai reikia poilsio bei dėmesio savo grožiui, sveikatai, veikiausiai labiau rūpės neatlikti darbai, ūkinės arba techninės problemos. Rūpesčių gali sukelti ir augintinių bėdos.

Liūtas

07.23 - 08.23
Regis, dalį dienos visus stebinsite kūrybingumu, pozityvumu. Domins kultūriniai renginiai, išvykos. Iki vakaro gali suplonėti piniginė. Galbūt kažkam padėsite daiktais ar pinigais, viešumu ar suteikta informacija.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien mintys suksis apie šeimos ir asmeninius poreikius, artimųjų būklę, santaupas ir išlaidas. Malonumams laiko liks nedaug, nes pirmenybę teiksite pareigoms ir išeikvosite jėgas. Saugokitės traumų, ugnies.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Socialinių tinklų naujienos, įvairūs pasimokymai, apsipirkimai, ekskursijos – šios dienos aktualijos. Dar viena labai svarbi – tarpasmeniniai santykiai. Jie bus tuo geresni, kuo daugiau bus tolerancijos iš abiejų pusių, nepaisant skirtingų požiūrių.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Sočiai, ramiai turėtumėte jaustis pirmoje dienos pusėje. Vėliau pradėsite nerimauti dėl materialinių, finansinių dalykų, piktintis, lieti nepasitenkinimą. Tai blogai veiks aplinkinius, ypač vaikus ir mylimą žmogų.

Šaulys

11.23 - 12.22
Pasimėgaukite ramiu rytu, nešokite iš lovos anksti be būtino reikalo. Galbūt tai padės išsaugoti emocinį stabilumą, puikius santykius ir nepasiduoti provokacijoms vakare. Saugokitės agresyviai nusiteikusių asmenų, traumų, ugnies.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Iš ryto būsite kiek veiklesni negu vėliau. Apskritai, ši diena nėra palanki sveikatai, todėl turėtumėte vengti žmonių susibūrimo vietų, saugotis infekcijų, priepuolių, traumų, persitempimo. Venkite kontakto su piktais asmenimis.

Vandenis

01.21 - 02.19
Draugai gali kviesti jus arba jūs juos kartu aktyviai praleisti laisvalaikį – su sportine, kultūrine ar kitokia programa. Susitikimai su bendraminčiais žada gerų įspūdžių. Nuo pavojų labiau saugokite vaikus.

Žuvys

02.20 - 03.20
Rytas bus ramesnis už vakarą. Pamažu emocijos kais ir skiedrų į ugnį gali įmesti viskuo nepatenkinti artimieji. Galimi ugningi kivirčai. Kartūs dūmai gali apniaukti jūsų vidinę erdvę. Pasistenkite to išvengti.

Geros dienos!

Savaitės horoskopas

Mėnesio horoskopai

Metų horoskopai