Avinas

03.21 - 04.20
Kolektyvinis darbas, bendravimas teiks ir malonių, ir slogių įspūdžių. Regis, kiek susipainiosite santykiuose, prioritetuose. Kažkuris iš draugų, pažįstamų gali nustebinti savo neatsakingumu, dėl kurio patirsite žalos.

Jautis

04.21 - 05.20
Ši diena įneš sumaišties. Regis, elgsitės gana neįprastai, būsite impulsyvūs, nekantrūs. Nerimausite, kad užsiimate ne tuo, kuo turėtumėte, kad labai trūksta stabilumo arba kaip tik nebegalite pakęsti įprastos rutinos.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Galite būti kupini nepagrįsto optimizmo. Galbūt net pakliūsite į nerealių iliuzijų voratinklį. Jeigu esate išvykę, keistų nesusipratimų kils kelionėje. Arba tiesiog bus sunku susikalbėti su kitokios kultūros bei tradicijų asmenimis.

Vėžys

06.22 - 07.22
Tikėtinas kontaktas su žmogumi, kurį laikote konkurentu arba finansinių, psichologinių problemų šaltiniu. Pasitelkite kantrybę, jeigu bendravimo neįmanoma išvengti. Neišsisukinėkite grąžinti skolas, mokėti mokesčius.

Liūtas

07.23 - 08.23
Ši diena privers rimčiau pamąstyti apie asmeninių santykių ateitį, perspektyvas. Klibantys ryšiai gali patirti krizę. Arba gali būti pakirstas jūsų pasitikėjimas kolegomis, tykos netikėtumai darbe, versle.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien labiau prispaus darbai. Gali būti, kad pasijus slapta priešprieša, kolegų nepritarimas ar kiti trikdžiai. Nesistenkite įpiršti kitiems savo tiesos, jeigu kitiems ji nepriimtina. Kiekvienam sava nuomonė atrodo vertingiausia.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Būsite patrauklūs, seksualūs, tačiau jūsų aplinkoje yra žmonių, linkusių jums naudotis. Kas beįvyktų, nepraraskite savigarbos. Rūpestingiau prižiūrėkite vaikus, saugokite juos nuo pavojų.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Išvengti nesusipratimų bus gana nelengva. Neskubėkite pradėti naujų darbų. Venkite alkoholio, sunkiai virškinamo maisto. Stenkitės sutelkti valią ir pasisemti optimizmo iš gerų prisiminimų, svajonių.

Šaulys

11.23 - 12.22
Darbe pasistenkite kuo preciziškiau laikytis tvarkos, higienos reikalavimų, darbų saugos taisyklių. Galimas netikėtas patikrinimas. Saugokite sveikatą, ypač jei jums pasitaiko priepuolių.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien jums labai aktualūs bus materialūs dalykai, pinigai. Norėsite būti teisingi, dosnūs, bet tuo pačiu nieko neprarasti. Finansų, draudimo, komercijos srityse išties derėtų viskuo abejoti ir tikrinti.

Vandenis

01.21 - 02.19
Tikėtina, kad jus nekaip veiks netikrumas dėl asmeninių santykių, šeimos narių, sveikatos ir pan. Atrodys, jog niekam nerūpite. Net jei viskas krinta iš rankų, pasistenkite valdytis. Kol kas nepriimkite konkrečių sprendimų.

Žuvys

02.20 - 03.20
Nepatartina vykti į didelius renginius, įtemptai dirbti - tai gali atsiliepti jūsų sveikatai. Neįsivelkite į intrigas, apkalbas, nelegalią veiklą. Rašydami komentarus, teikdami interviu apgalvokite kiekvieną savo žodį.

Savaitės horoskopas

Mėnesio horoskopai