Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien bus gera diena, jeigu galite sau leisti darbuotis be įtampos, daugiau laiko praleisti namuose. Prioritetą teikite šeimos gerovei, o ne abejotinoms pažįstamų asmenų vilionėms rizikingai išlaidauti.

Jautis

04.21 - 05.21
Šiandien veikiausiai nekils kliūčių susitarti dėl aktualių reikalų, logistikos, reklamos. Galbūt gausite naudingą pasiūlymą arba informatyvų laišką, žinutę iš neabejingo jums asmens.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien galite šiek tiek pasistūmėti pirmyn verslo srityje. Gausite naudos iš komercinės veiklos, nuomos. Galbūt gerų patarimų sulauksite iš sėkmingo ar turtingo pažįstamo.

Vėžys

06.22 - 07.22
Galima šiokia tokia vidinė sumaištis, emocijų šuolis. Jeigu pasiseks, šiandien galite užmegzti pažintį su dominančiu asmeniu ir net jį sužavėti. Regis, neatsisakysite nuvykti į siūlomą renginį, pasimatymą.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien būsite nusiteikę slapukauti arba sužinosite svetimų paslapčių. Galite gauti žinią, kuri jus sujaudins. Tai, kas atrodė paviršutiniška ir netikra, gali pasirodyti gilu ir svarbu. Klausykite vidinio balso.

Mergelė

08.24 - 09.23
Neblogai seksis numatyti darbai. Iš pažįstamo asmens galite gauti gerą pasiūlymą arba sulaukti kitokios reikalingos pagalbos. Bet kuriuo atveju neatsisakykite pabendrauti su širdžiai mielais žmonėmis.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Būsite įžvalgūs ir imlūs tiek psichologine, tiek intelektine prasme. Galite sulaukti naujovių aktualioje srityje, pasiūlymo keisti darbo vietą, metodus ar kt.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien galite gauti lauktą žinią iš toli arba iš svarbaus asmens. Galbūt iš vietos pajudės kokie nors finansiniai, verslo, nuosavybės, paskolų ar skolų reikalai.

Šaulys

11.23 - 12.22
Šiandien būsite linkę pripažinti ir taisyti savo klaidas, keisti save ir aplinką. Galbūt pajusite, kad galimybių turite daugiau, nei manėte. Gali išsispęsti ir psichologinė arba seksualinė problema.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Tikėtina, jog atsiras galimybė užsidirbti pinigų, parduoti, pakeisti ar įsigyti norimą objektą. Jeigu su kažkuo esate susipykę ir tai jus slegia, pamėginkite susitaikyti. Regis, išsiaiškinsite sudėtingus santykius ir juos pagerinsite.

Vandenis

01.21 - 02.19
Norėsis aktyviau veikti, imtis permainų, siekti kažko naujo. Galimas pasiūlymas dėl geresnio darbo, derybos dėl atlygio ar pan. Verta labiau pasidomėti sveikata, mityba, gerinti darbo ir gyvenimo sąlygas.

Žuvys

02.20 - 03.20
Būkite savimi ar nesistenkite niekam pataikauti. Pasitelkę žavesį, humorą, be rimtų pastangų galite išspręsti rimtą problemą. Nestokosite romantiško polėkio. Tikėtinas flirtas, pramogos. Džiugins vaikai.

Geros dienos!

Savaitės horoskopas

Mėnesio horoskopai

Metų horoskopai