Avinas

03.21 - 04.20
Tikėtina, kad neišvengsite finansinių rūpesčių. Galite sudaryti draudimo sutartį, rašyti testamentą, taisyti techniką arba tuo domėtis. Racionaliai tvarkykite savus ir svetimus pinigus.

Jautis

04.21 - 05.21
Turbūt neišvengsite nesmagių rūpesčių, padaugės nepasitenkinimo, priekaištų, reiklumo. Galite daug ką sugadinti savo skubėjimu, netaktu. Visgi susidarys įspūdis, kad pradeda dvelkti romantiškomis permainomis asmeniniame gyvenime.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Darbo reikalai reikalaus ypatingo atsakingumo, veiklumo. Per neapdairumą galimos traumos, gedimai. Tausokite sveikatą, nervus, venkite apkalbų, intrigų.

Vėžys

06.22 - 07.22
Būkite labai atsakingi, priimdami sprendimus, susijusius su vaikais ir finansiniais reikalais. Kaip bebūtų, galite tikėtis komplimentų ir kitokių dėmesio ženklų.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien galite sulaukti ne vieno patarimo ir pamokymo. Lengva susipykti, susibarti. Nepykite ant aplinkinių, išklausykite juos. Venkite įtampos, geriau padarykite per mažai negu per daug. Saugokitės avarijų, traumų, gaisro.

Mergelė

08.24 - 09.23
Kai kurios nugirstos naujienos gali sukelti jums nerimo ir priversti keisti planus. Jeigu kur nors vyksite, būkite ypač atidūs už vairo, nesnauskite ir nežiopsokite. Nepasitikėkite atsitiktiniais pažįstamais.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Sutelksite dėmesį į labai žemiškus, praktiškus dalykus. Gali nutikti taip, kad į kišenę priplūs pinigų. O galbūt kaip tik nemažą sumą teks išleisti. Būsite linkę pasiduoti nepigioms pagundoms.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Ši diena privers pasirūpinti svarbiais dalykais. Venkite kontaktų su agresyviai, nedraugiškai nusiteikusiais piliečiais, neprovokuokite skandalų. Vakaras žada malonių pramogų. Galimas pobūvis, meilės pasimatymas.  

Šaulys

11.23 - 12.22
Kažkas gali priversti jus pasijusti nejaukiai. Tikėtinas išsisukinėjimas, slapta veikla, intrigos. Kiti gali jus suklaidinti, suteikti nerealių vilčių. Saugokite sveikatą.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien nederėtų švaistytis tuščiais pažadais ir prisiimti abejotinus įsipareigojimus. Jeigu tinkamai elgsitės, pagerės asmeniniai santykiai. Galbūt užsimegs reikšminga pažintis.   

Vandenis

01.21 - 02.19
Darbai eisis nelengvai. Nelengva bus realizuoti profesinius sumanymus. Prireiks ypatingos kantrybės, jeigu turėsite reikalų su biurokratais, valdininkais.

Žuvys

02.20 - 03.20
Tikėtini svarbūs susitikimai, konsultacijos. Užsiėmimai, kontaktai bus nelengvi, tačiau ateityje gali duoti naudos. Vakaras pasižymės romantišku polėkiu, įkvėpimu.

Geros dienos!

Savaitės horoskopas

Mėnesio horoskopai

Metų horoskopai