Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien galite išgirsti priekaištų iš žmonių, kurie jums labai rūpi. Jeigu nusimato svarbūs susitikimai, pokalbiai, turite būti apsisprendę, ką sakysite, ko siekiate. Venkite egoizmo meilės reikaluose.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien labiausiai rūpinsitės nebaigtais darbo reikalais. Jei viską pavyks sklandžiai atlikti, kils noras atsipalaiduoti. Nekaip pasijusite, jei persivalgysite jūsų organizmui nelabai tinkančio maisto.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Regis, šiandien jūs labiau vadovausitės širdies balsu, jausmais nei racionaliu protu. Kitus džiuginsite savo šmaikštumu, artistiniais sugebėjimais.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandien nepatartina veržtis į viešumą, kur nors toli vykti. Saugiausia ir geriausia bus namuose. Žinoma, jeigu tinkamai elgsitės su namiškiais. Tiktų savo šeimai paruošti ypatingą vakarienę.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien daug bendrausite, o gal ir svečiuositės. Jeigu daug tikitės iš kitų, savikritiškai įvertinkite, ar ne per mažai patys duodate aplinkiniams. Tai ypač aktualu, jeigu siekiate meilės, trokštate būti reikalingi, vertinami.

Mergelė

08.24 - 09.23
Tikriausiai jums seksis atlikti praktines užduotis bei darbus, kuriems reikia fizinės energijos ir pragmatiškumo. Parūps gana praktiški apdailos, grožio dalykai. Nebloga diena įsigyti tai, ką seniai suplanavote, kam taupėte pinigus.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien nebūsite itin sąžiningi ir ištikimi. To paties galite tikėtis ir iš antrosios pusės bei verslo partnerių. Viskas susiklostys geriau, jei būsite korektiški ir gerbsite aplinkinius.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien būkite itin dėmesingi savo sveikatai bei nervams. Rekomenduojamas sveikas poilsis, meditacijos. Trokšite idealių meilės santykių ir juos netrukus turėsite, jei tik sugebėsite tokiais paversti.

Šaulys

11.23 - 12.22
Diena žada daugybę susitikimų, pokalbių. Galite pajusti kai kurių kolegų, dalykinių partnerių ypatingą dėmesį. Tai, ko rimtai imsitės, turėtų atnešti naudos artimoje ateityje.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien pravartu aptarti kliūtis, trukdančias siekti gerų rezultatų, pagalvoti apie teisingesnę politiką, ekonomiškesnę ūkiskaitą, efektyvesnį verslą, išlaidų sumažinimą. Tik nepainiokite jausmų, emocijų ir darbo.

Vandenis

01.21 - 02.19
Šiandien gana filosofiškai žvelgsite į žmogiškas silpnybes, kasdienybės smulkmenas. Domins kelionės. Galbūt turėsite progą apsilankyti turiningame renginyje, pabendrauti su išsilavinusiu žmogumi, padaryti kitiems įspūdį.

Žuvys

02.20 - 03.20
Galima įtampa dėl neapgalvotų išlaidų, negrąžintų skolų, finansinių avantiūrų. Palengvės, jei grąžinsite skolą arba ją atgausite. Galbūt gilinsitės į žmogaus psichologijos gelmes, stengsitės geriau pažinti dominantį asmenį. Tai jums išties seksis.

Savaitės horoskopas

Mėnesio horoskopai