Avinas

03.21 - 04.20
Tai diena, kuomet svarbią reikšmę ateičiai turi ir santykių, sutarčių nutraukimai, ir jų užmezgimai. Pagaliau turėtų būti padėti galutiniai taškai, o vakaro įvykiai gali lemti ištisą padarinių grandinę.

Jautis

04.21 - 05.20
Norėsis nuveikti daug, bet tikriausiai pavyks kur kas mažiau. Bent jau namuose pasidalinkite buitines pareigas su šeimos nariais, netempkite visko vieni. Derėtų grūdintis, mankštintis, subalansuoti mitybą. Saugokitės infekcijų.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Nors pajusite savyje daugiau aistros, kūrybingumo, bet galbūt jausitės nusivylę meilės, draugystės reikalais. Jums gali nepavykti susitarti ir dėl svarbaus praktinio reikalo. Labiau saugokite vaikus.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandien labai emocionaliai ir jautriai reaguosite į bet kokią kliūtį ir nesusipratimą. Kuo daugiau laiko praleiskite su šeima, tik venkite kurstyti senus nesutarimus, aitrinti nuoskaudas.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien neverta ieškoti naujovių, stengtis pakeisti pasaulio ir kitų žmonių. Tiesiog užbaikite, ką esate pradėję, jeigu tai įmanoma. Stenkitės nepasiduoti irzlumui ir nesinervinti dėl smulkmenų. Venkite rizikos kelyje.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien būsite linkę atkakliai ginti savo nuomonę ir interesus. Jeigu domitės finansų politika, verslo žiniomis, išgirstos naujienos apie numatomas permainas jums sukels susirūpinimo.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Būsite linkę dramatizuoti, dėl bet kokios nesėkmės nuleisti rankas bei kaltinti kitus. Labai lengva susipykti, prarasti jums svarbų ryšį, išprovokuoti skyrybas ir pan. Verčiau susiimkite ir išmeskite iš galvos nemalonias mintis.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Susirūpinimas savo arba vaiko sveikata gali apkartinti šią dieną, padidinti išlaidas ir nerimą dėl ateities. Gali pasirodyti, kad dalis gerų norų pavirto muilo burbulais. Rūpinkitės savo gyvenimo kokybe, mityba, išvaizda.

Šaulys

11.23 - 12.22
Tai džiaugsitės net menka smulkmena, tai vėl niauksitės. Kažkuo padėti arba pakenkti gali pažįstamas žmogus. Galbūt pyksite dėl negrąžinamos skolos, nesuteikiamos paramos, atidėliojamo pasimatymo, nepakvietimo į renginį ar kt.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Nelabai paisysite kitų žmonių norų ir jausmų, savo siekius stengsitės įgyvendinti, nesiskaitydami su priemonėmis. Tai gali peržengti kažkieno kantrybės ribas. Jeigu lįsite ten, kur jums nedera, likimas kirs staiga ir iš pasalų.

Vandenis

01.21 - 02.19
Akivaizdu, kad kitų paramą ir dėmesį pritrauksite ne priekaištais, o kuo nors malonesniu. Jeigu rimtai ieškosite sprendimo, tikėtina, kad rasite. Polinkis rizikuoti šiandien jums nieko gero nežada. Būkite atsargesni.

Žuvys

02.20 - 03.20
Prieš prisiimdami naujus įsipareigojimus, ypač finansinius, pirmiausia susitvarkykite su senaisiais, sumokėkite mokesčius. Peržiūrėkite sutartis, ar nereikia kurios nors nutraukti arba pratęsti.

Savaitės horoskopas

Mėnesio horoskopai