Avinas

03.21 - 04.20
Tikriausiai šiandien kažkam itin prireiks jūsų pagalbos, patarimų. Atsukti nugarą reikštų aptemdyti tarpusavio santykius, prarasti pasitikėjimą. Pasistenkite išvengti posūkio į santykių atšalimą.

Jautis

04.21 - 05.20
Galimos smulkios permainos dalykinėje sferoje. Nusimato bendri reikalai su žmonėmis, kurie jums daug reiškia. Pravartu labiau pasirūpinti savo sveikata ir grožiu.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Ši diena žada svarbius dalykine bei finansine prasme susitikimus. Rūpesčių gali kelti vaikai, partneriai. Tikėtinos su jais susijusios išlaidos ar nuostoliai. Įmanomos ir seksualinės arba psichologinės problemos.

Vėžys

06.22 - 07.22
Gyvensite tarsi ko laukdami, dvejodami. Tuo tarpu daug kas priklausys nuo jūsų reakcijos, tvarkant aktualius reikalus. Labai svarbu mokėti išklausyti, suprasti artimus žmones.

Liūtas

07.23 - 08.23
Tikriausiai bus daug kontaktų, pokalbių. Yra vilties, kad jūsų dėka pasiseks artimam žmogui arba kažkas iš pažįstamų pasitarnaus jūsų labui. Būkite apdairūs su verslu, darbu susijusiuose reikaluose.

Mergelė

08.24 - 09.23
Svarbu sukaupti energijos bei informacijos naujų planų įgyvendinimui. Konfidencialios informacijos gavimas gali jums padėti išspręsti kai kurias problemas, pasinaudoti nuolaidomis, garantijomis ar kt.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien patartina ramybė, santūrumas, ypač jei norite išvengti nesusipratimų meilės reikaluose. Nuolat kintančios nuotaikos trukdys aplinkiniams jus suprasti.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien jausite energijos stygių, sumažės pasitikėjimas savimi. Regis, niekuo nepasitikėsite, ir iš dalies ne be pagrindo. Reikėtų trumpam atitrūkti nuo įtemptų darbų, atsipalaiduoti. Venkite abejotinų finansinių, komercinių sandėrių.

Šaulys

11.23 - 12.22
Būsite aktyvūs darbuose ir kontaktuose. Jeigu reikės ginti savo interesus, kreipkitės pagalbos į patikimus, gerai pažįstamus žmones. Tačiau nelaukite didelio dosnumo iš kitų bei nekaupkite apmaudo, jei gausite mažiau, nei tikitės.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Regis, padidės darbų apimtis ir nerimas dėl neatliktų įsipareigojimų. Be to, atsiras žmonių, kurie tikrai nebus nusiteikę puoselėti jūsų autoriteto. Būkite objektyvūs, apdairūs.

Vandenis

01.21 - 02.19
Tikėtini svečiai iš toli arba patys vyksite toliau nuo namų dėl dalykinių ar studijų reikalų. Gali kiek apvilti mylimas žmogus, kolega ar rėmėjas. Nepatartina kelti ultimatumų žmogui, su kuriuo dar nenorėtumėte nutraukti santykių.

Žuvys

02.20 - 03.20
Apdairumas bei takto ir saiko jausmas šiandien tiesiog būtinas, bendraujant su partneriais, kreditoriais. Galbūt kažkas siūlys investuoti, bendradarbiauti. Reikėtų rimtų pasvarstymų.

Savaitės horoskopas

Mėnesio horoskopai