Avinas

03.21 - 04.20
Tikriausiai bus rimtų susitikimų, reikalų aptarimų. Galite gauti ir gana viliojamų pasiūlymų, dėl kurių pulsite keisti nelabai įdomius planus. Regis, sulauksite trokštamo dėmesio, simpatijos.

Jautis

04.21 - 05.20
Galimas nepasitenkinimas primetamomis taisyklėmis, įpareigojimais. Kita vertus, bus džiugu, jei kažką galėsite nulemti savo valia, patys nuspręsti. Nebūkite abejingi šalia esantiems bei visuomenei, antraip pakenksite savo autoritetui.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien būsite veiklūs, energingi. Padaugės kontaktų su švietimo srities darbuotojais arba temos suksis apie mokslo klausimus, studijas, stažuotes. Iš įtakingo pažįstamo galite sulaukti akivaizdaus dėmesio.

Vėžys

06.22 - 07.22
Būsite labai susikaupę, dalykiški, viską apskaičiuojantys. Jus domins įvairios nuolaidos prekėms ir paslaugoms, lizingas, draudimas, atlyginimo kėlimas. Tikriausiai sugebėsite sutvarkyti aktualų finansinį, turtinį reikalą.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien su kaupu bus emocijų. Galite megzti pažintis, aiškintis nesusipratimus. Veidmainiauti, laviruoti ne itin seksis - kiti reikalaus konkretumo, aiškumo. Jeigu turite teisinių klausimų, pravartu konsultuotis.

Mergelė

08.24 - 09.23
Rimtos pastangos duos neblogų rezultatų. Galbūt šiuo metu sudarysite ilgalaikę sutartį, susitarsite dėl įsidarbinimo, tarpininkavimo, finansavimo ar pan. Jeigu kils ūpas pakoreguoti įvaizdį, tai pavyks kuo puikiausiai.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien būsite nusiteikę gana smagiai. Seksis vilioti priešingą lytį, bendrauti su augančia karta. Pajudės reikalai, susiję su reklama, pedagogika, kūrybine veikla. Naujas impulsas žada gerus rezultatus.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Nenusivilsite, jeigu šiandien energiją eikvosite dėl šeimos, namų, rūpinatės nekilnojamojo turto klausimais. Stenkitės rasti būdų, kaip įkūnyti tai, kas svarbu ne vien jums, o ir artimiesiems.

Šaulys

11.23 - 12.22
Pravartu skirti dėmesio savęs tobulinimui, ypač dvasiniam ir intelektiniam. Galbūt sulauksite svečio arba neblogų naujienų, nuotaiką gerinančios informacijos.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Galimi neplanuoti pirkiniai arba padėsite apsipirkti, susimokėti mokesčius kam nors iš artimųjų. Galbūt skirsite laiko ir lėšų grožio bei sveikatos profilaktikai. Nors dalis jūsų išlaidų atrodys neracionalios, jos gali pasiteisinti.

Vandenis

01.21 - 02.19
Šiandien būsite nusiteikę imtis nelengvų darbų. Nuotaika bus nepastovi, nors sėkmės bei dėmesio lyg ir netrūks. Į vakarą daugės polėkio, noro flirtuoti, intriguoti. Demonstruosite gundymo meną.

Žuvys

02.20 - 03.20
Tikriausiai kils slaptų svajonių, susijusių su kelione, darbu, verslu, stiliumi, išvaizda. Tačiau neramins sveikata ir esama dalykinė situacija. Pravartu pagalvoti apie kai kurias reformas.

Savaitės horoskopas

Mėnesio horoskopai