Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien jūs negailėsite savęs, bandydami įgyvendinti užsibrėžtą tikslą, planą. Ar tai būtų statybos, ar grybavimas, ar sportas, ar ūkiniai darbai, vis tiek būsite linkę persitempti. Gresia trauma, nudegimas, apsinuodijimai.

Jautis

04.21 - 05.20
Gali varginti įtampa santykiuose su partneriais ar konkurentais. Tam tikra prasme tai paskatins partnerystės dilemos sprendimą. Galbūt teks matyti jums neabejingo žmogaus pastangas pataisyti įspūdį. Įvertinkite tai.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Daug laiko skirsite ūkiniams darbams. Nerimą kelti gali sveikata. Nebūkite pernelyg kritiški artimo žmogaus atžvilgiu. Venkite piktnaudžiauti alkoholiu, vaistais.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandien būsite žvalūs, energingi, smagiai nusiteikę. Galite tikėtis naudos per meną, parodas, pramogas. Nesistenkite perauklėti šeimos narių. Ypač dėmesingi ir subtilūs būkite su vaikais.

Liūtas

07.23 - 08.23
Diena turėtų būti rami, maloni, jeigu neketinate ieškoti šurmulio, nuotykių, ruošti pobūvio ar pan. Vidinei jūsų būsenai labai tiks įprasta aplinka, buitiški užsiėmimai, jaukus poilsis su knyga, mezginiu ir pan.

Mergelė

08.24 - 09.23
Nestokosite energijos ir užmojų. Būsite labai nepatenkinti, jeigu kas nors trukdys imtis to, ką suplanavote. Agresyviai gali nuteikti ir melas, apgaulė. Saugokitės traumų ir neblaivių asmenų.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandieniniai kontaktai jus turėtų džiuginti. Pajusite, kad esate vertinami, laukiami. Tikriausiai bus progų pasikalbėti apie svarbius jums reikalus, gal net sulauksite paramos, naudingų patarimų.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien jus valdys emocijos, azartas, tad galite prikrėsti neapgalvotų dalykų. Regis, jums labai norėsis dėmesio, meilės, įvertinimo. Įmanomas slaptas nuotykis.

Šaulys

11.23 - 12.22
Šiandien bus labai sunku jums įtikti. Beveik kiekvienas pašnekovas erzins, tad geriausia būtų rinktis vienatvę ir nelieti blogų emocijų ant kitų žmonių galvų. Atpalaiduojamai veiks meditacijos, joga.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Iš kitų šiandien reikalausite daugiau dėmesio arba jūs būsite kažkam reikalingi. Galbūt mėginsite pasireikšti draugų kompanijoje, prieš publiką. Tačiau nekokia bus nuotaika, jeigu tvyro įtampa namuose. Atsargiai kelyje.

Vandenis

01.21 - 02.19
Aktyvi diena, ypač mėgstantiems diskutuoti, politikuoti. Galite atsidurti viešo dėmesio centre, bet nebūtinai dėl kokių nors nuopelnų ar populiarumo. Priežastis gali būti ir negatyvaus pobūdžio, pavyzdžiui, dėl sukeltos ar patirtos žalos.

Žuvys

02.20 - 03.20
Beveik visas dėmesys bus sutelktas į užsienį, nuo rutinos nutolusius dalykus arba į mokslo, švietimo, kultūros reikalus. Užsieniečiui galite sudaryti trumpalaikę draugiją arba intensyviai susirašinėti, bendrauti skaipu su artimu žmogumi užsienyje.

Savaitės horoskopas

Mėnesio horoskopai