Avinas

03.21 - 04.20
Būkite veiklūs. Neatsisakykite suteikti paslaugos artimam žmogui, prisijungti prie sportinės ar visuomeninės iniciatyvos, jeigu ji niekam nekenkia. Įveikite pasyvumą.

Jautis

04.21 - 05.21
Rami, atpalaiduojanti diena, tačiau įtemptai dirbti, stengtis turbūt nesinorės. Visgi jus gali dominti meninė, socialinė veikla, susijusi su labdara, parama, globa ar pan.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Drauginga diena. Regis, negailėsite kitiems dėmesio bei patys jo sulauksite iš aplinkinių. Bendraminčių ir užtarėjų toli ieškoti nereikės, tik mokėkite tuo pasinaudoti.

Vėžys

06.22 - 07.22
Dalykine prasme tai turėtų būti rezultatyvi diena. Jeigu dėl kažko preliminariai buvote susitarę ar pradėję, tai pagaliau sėkmingai užbaigsite šį procesą ar etapą.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien jūs galite sublizgėti ne vienoje srityje. Domins tarptautiniai įvykiai, studijos, tolimos kelionės, diplomatiniai susitikimai, migracijos problemos ir pan. Seksis bendrauti su užsieniečiais.

Mergelė

08.24 - 09.23
Palanku tvarkyti finansinius reikalus, sudaryti draudimo sutartis, imti ar teikti paskolas, investuoti arba tarpininkauti kitiems panašiuose reikaluose. Regis, iš to bus naudos ir jums, ir kitiems.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Sparčiau turėtų spręstis teisiniai klausimai, jei tai aktualu. Jeigu ieškote tarpininkų ar sąjungininkų, gali pasitaikyti neblogas variantas. Tačiau partnerystės, meilės reikalai gali sukelti iššūkių.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Palanku spręsti su įsidarbinimu, persikvalifikavimu susijusius klausimus. O jeigu norite keisti šukuoseną, įvaizdį, bet sunku pasiryžti, darykite tai šiandien.

Šaulys

11.23 - 12.22
Gera diena sportui, meilei, kūrybai, įvairiems pristatymams, vaikų lavinimui. Demonstruokite talentus, reprezentuokite save bei stenkitės patikti dominantiems asmenims, publikai.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien jums labiausiai rūpės nuosavybės aktualijos, šeimos saugumas ir gerovė. Galbūt pulsite namuose įvedinėti nepriekaištingą tvarką. Regis, namiškius primygtinai raginsite prisijungti. Pasistenkite neišprovokuoti konfliktų.

Vandenis

01.21 - 02.19
Gerų emocijų sukels susitikimas su draugiškai nusiteikusiu asmeniu, dominančio asmens laiškas, skambutis, gautas atsakymas ar pranešimas. Nevenkite kontaktų, pasitarimų, interviu, savireklamos – tai tik į naudą.

Žuvys

02.20 - 03.20
Puiki diena verslo susitarimams, komercijai, apsipirkimui, darbo paieškoms, sutartims. Jeigu turite reikalų, susijusių su nuosavybe, pinigais, praktinėmis paslaugomis, kreditavimu, nedelsdami jų imkitės.

Geros dienos!

Savaitės horoskopas

Mėnesio horoskopai

Metų horoskopai

Delfi Plius Kristina Pocytė, laida „Iš esmės“, Virginija Spurytė

Po sukrečiančių įvykių Ukrainoje ragina Putinui siųsti aiškią žinią: kito kelio tiesiog nėra  (1)

Delfi Plius Aurimas Perednis, laida „Iš esmės“, Virginija Spurytė

Įvertino elektros tiekėjų pasirinkimą: laukia du kainų šokai, bus daug suklydusių žmonių  (1)