Avinas

03.21 - 04.20
Diena bus gana įtempta. Regis, iniciatyvą perims kiti žmonės, partneriai arba konkurentai, o jums teks įrodinėti, kad jūsų tikslai ir motyvai neturi tamsių pusių bei yra teisėti. Vis dėlto yra vilties, kad kai ką sutvarkysite sėkmingai.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien skubėsite susidoroti su planiniais savaitės darbais, o galbūt ir išskubėsite į komandiruotę, konferenciją ar pan. Vakare dėl patirtos įtampos galite nekaip pasijusti.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Po šiokio tokio netikrumo, blaškymosi turėtumėte pagaliau susivokti, ką mylite, kuo turite užsiimti ar ką keisti savo gyvenime. Vakaro pramoga, vaikų užsiėmimai kainuos brangiau nei iš anksto numatėte.

Vėžys

06.22 - 07.22
Regis, šiandien stokosite emocinės pusiausvyros, kantrybės, ypač vakare. Visgi jums seksis palaikyti gerą ryšį su protingais pašnekovais. Neskubėkite įsižeisti dėl šeimos nario valdingo tono. Įsigilinkite į jo būseną.

Liūtas

07.23 - 08.23
Aktualūs bus reikalai, susiję su žiniasklaida, mokslu, ryšiais, reklama. Regis, labiau jausite žodžio galią, t.y. kaip žodžiai gali gadinti savijautą arba kaip tik ją gerinti. Tikėtinas darbo interviu.

Mergelė

08.24 - 09.23
Jeigu ką tik patyrėte žalos dėl kitų žmonių nesąžiningumo, manipuliavimo, tuomet jau mąstysite, kaip atsigriebti. Protu ir apskaičiavimais, o ne emocijomis pagrįstas planas turėtų pasiteisinti.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien jums stigs vidinės ramybės ir pasitikėjimo savimi. Būsite nusiteikę analizuoti savo ir kitų elgesio motyvus. Vakare verčiau susilaikykite nuo nemalonių pokalbių su artimais žmonėmis.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien ką nors tinkamai nuveiksite tik labai susikaupę ir susikoncentravę į vieną reikalą. O bandymai aprėpti daugiau baigsis tuščiu blaškymusi ir nepasitenkinimu.

Šaulys

11.23 - 12.22
Nebloga diena. Jausitės reikalingi draugams, pažįstamiems. Vis dėlto kažkuris iš jų gali mėginti pasinaudoti jūsų kilnumu ar tuščiagarbiškumu. Padėkite, bet nebūkite naivūs.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Emociškai nelengva diena. Jums atrodys, kad per daug energijos atima kiekvieno jūsų žingsnio pagrindinėjimas ir kitų įtikinėjimas, kad elgiatės teisingai. Vis dėlto jums gerai seksis protinė veikla.

Vandenis

01.21 - 02.19
Galimi susitikimai su oficialiais veikėjais. Tai pareikalaus didelio jėgų įtempimo, bet rezultatai turėtų būti neblogi. Iš užsienio galite gauti lauktų žinių arba siuntą.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien itin išrankiai vertinsite savo ir aplinkinių išvaizdą, darbo kokybę. Tikėtina, kad turėsite nenumatytų išlaidų arba reikalų su mokesčiais, investicijomis, draudimu, paveldėjimu, alimentais.

Savaitės horoskopas

Mėnesio horoskopai