Avinas

03.21 - 04.20
Diena pasižymės psichologiniais išgyvenimais. Tikriausiai to reikia, kad pagaliau suvoktumėte, ką jums reiškia kiti žmonės ir ką jūs reiškiate jiems. Grąžinkite skolas.

Jautis

04.21 - 05.20
Sukils jausmai, troškimai, kai ką norėsis bet kokia kaina realizuoti. Galbūt tai bus išsvajotas pirkinys, o gal romantiška užgaida - patirti meilės nuotykį, ką nors suvilioti, pakerėti. Išties galima tikėtis meilės reikalų suaktyvėjimo.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien labiausiai rūpinsitės nebaigtais darbo reikalais. Jei viską pavyks sklandžiai atlikti, kils noras atsipalaiduoti. Pamėginkite susitaikyti su svarbiu jums žmogumi.

Vėžys

06.22 - 07.22
Ši diena turėtų būti nuostabi, jeigu esate įsimylėję, susižavėję. Galimos netikėtos staigmenos, pakvietimai į darbo interviu, pasimatymus, renginius. Labai pravers humoro jausmas, artistiniai sugebėjimai.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien nepatartina veržtis į viešumą, kur nors toli vykti. Saugiausia ir geriausia bus namuose, tačiau didelė tikimybė, kad teks ruoštis kelionei, svarbiam renginiui ar pan. Turbūt labai pravers užsienio kalbų, interneto vartotojo įgūdžiai.

Mergelė

08.24 - 09.23
Nebloga diena komunikacijai, pervežimams, reklamai, ypač jei turite kažką užbaigti. Šiandien daug bendrausite, o gal ir svečiuositės. Jei daug tikitės iš kitų, savikritiškai įvertinkite, ar ne per mažai patys duodate aplinkiniams.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Tikriausiai visaip stengsitės pabrėžti savo indėlį į šeimos lizdelį. Parūps gana praktiški apdailos, grožio dalykai. Nebloga diena įsigyti tai, ką seniai suplanavote, kam taupėte pinigus.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Jūsų norai ir planai gali būti įgyvendinti, tik tam reikia nemažai pinigų, apsukrumo, o gal netgi besąlygiško dosnumo. Galite pajusti kai kurių kolegų, dalykinių partnerių ypatingą dėmesį. Nepainiokite jausmų ir darbo.

Šaulys

11.23 - 12.22
Šiandien padidės sentimentalumas, romantiškas jausmingumas. Derėtų paisyti organizmo poreikių. Rekomenduojamas sveikas poilsis, meditacijos. Trokšite idealių meilės santykių, ir tai pavyks, jei tik pasistengsite juos tokiais paversti.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Diena žada daugybę kontaktų, pokalbių, tarp kurių pasitaikys ir labai malonių. Panašu, kad pajusite išskirtinius jausmus kažkam iš savo draugų ar pažįstamų.

Vandenis

01.21 - 02.19
Šiandien labai svarbi teigiama nuostata, optimistiškas požiūris. Nusimato įsimintini susitikimai, ypatingos pažintys. Palanku pasirašyti subrandintas dalykines sutartis.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien jus daug kas domins ir gana filosofiškai žvelgsite į žmogiškas silpnybes, kasdienybės smulkmenas. Galbūt turėsite progą apsilankyti turiningame renginyje, pabendrauti su išsilavinusiu žmogumi, padaryti kitiems įspūdį.

Savaitės horoskopas

Mėnesio horoskopai