Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien geriau seksis, jeigu nesiimsite aktyvių veiksmų, viešos saviraiškos. Plaukimas pasroviui šį kartą jums labiau pravers nei bet kokia iniciatyva. Patartina daugiau dėmesio skirti savo vidiniam pasauliui, sielos reikmėms.

Jautis

04.21 - 05.20
Būsite pakankamai aktyvūs ir pasitikintys ar bent jau mėginsite tokie atrodyti. Turėtų išryškėti kažkokie jūsų sugebėjimai, sustiprėti intuicija. Sutiksite pažįstamą žmogų, kuris jums gali būti labai naudingas.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Su savo šios dienos planais susitvarkysite be didesnių problemų ir gana kūrybiškai. Galimos praturtinančios pažintys, pasikeitimas idėjomis su įdomiais žmonėmis.

Vėžys

06.22 - 07.22
Naudositės bet kokia proga pabendrauti su įdomiais svetimšaliais, įtakingais asmenimis ir pan. Kalbos suksis apie kelionių įspūdžius. O galbūt dabar esate kelionėje, ekskursijoje, tarptautiniame renginyje ar pan.

Liūtas

07.23 - 08.23
Artimieji laukia iš jūsų supratimo ir palaikymo, tačiau jums labiau rūpi, ką galvoja ir jaučia svetimi žmonės, ypač jeigu iš jų kažko tikitės. Gali būti, kad sugalvosite, kur investuoti santaupas.

Mergelė

08.24 - 09.23
Jūsų žiniomis, sumanumu, humoro jausmu šiandien žavėsis partneris bei kiti šalia esantys asmenys. Ne tik neieškosite žodžio kišenėje, bet turbūt ir telefono iš rankų nepaleisite. Verčiau raskite bendrų interesų su mylimu žmogumi.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Panašu, kad mėginsite diegti naujoves, kurios, jūsų manymu, turėtų jus atjauninti, padidinti įplaukas ar palengvinti buitį namuose. Tai tikriausiai pasiteisins.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Neatsisakykite padėti mylimam žmogui, vaikui, jeigu jam to prireiks. Derėtų labiau pasirūpinti sveikata ir kūno priežiūra. Galite sulaukti dėmesio ženklų iš dominančio žmogaus. Gali būti įvertinti jūsų sportiniai, kūrybiniai gabumai

Šaulys

11.23 - 12.22
Šią dieną skirkite šeimai ir bendroms pramogoms su artimiausiais žmonėmis. Pagal galimybes kurkite grožį ir jaukumą namuose. Jeigu geras oras, pasidžiaukite rudeniška gamta.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Kaip ir vakar, šiandien būsite linkę aktyviai bendrauti su artimos aplinkos žmonėmis, domėtis socialinių tinklų naujienomis, dalintis informacija ir t. t. Protinis imlumas padės mokytis, sukaupti daug naujos informacijos.

Vandenis

01.21 - 02.19
Ši diena turėtų būti rami, aplinkiniai - draugiški. Svarbiausia jums bus jaustis patogiai, jaukiai, sočiai. Tai išties leistų atsigauti prieš ateinančią darbo savaitę.

Žuvys

02.20 - 03.20
Jeigu gerai jaučiatės, diena bus nebloga. Rasite įdomių pašnekovų tiek netolimoje aplinkoje, tiek internete. O jeigu bendrauti nesinorės, tuomet įniksite į dominančios informacijos šaltinius.

Savaitės horoskopas

Mėnesio horoskopai