Avinas

03.21 - 04.20
Prieštaringa diena. Kai kuriems labai seksis, ypač meilėje, kūryboje, o kaip kurie dėl to kaip tik lies ašaras. Savo žavesiu aklai nepasitikėkite. Kas malonu jums, gali būti nepriimtina kitiems.

Jautis

04.21 - 05.21
Dėl profesinio užimtumo, dalykinių planų arba, atvirkščiai, dėl jų nebuvimo, jūsų nenoro dirbti gali kilti konfliktų šeimoje. Pakankamai dėmesio pasistenkite skirti ir artimiems žmonėms, o ne vien tiems, kurie kažkuo naudingi.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Regis, būsite nusiteikę kitiems patarinėti, kištis į svetimus reikalus. Turėtumėte jausti didesnę atsakomybę, nes galite suklaidinti jumis pasitikinčius asmenis. Nebent jūs ir norite suklaidinti bei turėti iš to naudos. Tuomet savo pasieksite.

Vėžys

06.22 - 07.22
Puiku, jeigu šiandien jums niekur nereikia skubėti. Dideliems darbams trūks ugnelės, pasireikš išsiblaškymas. Tačiau paplepėti, paflirtuoti neatsisakysite, juolab kad dėmesį rodys gana įdomūs žmonės.

Liūtas

07.23 - 08.23
Rimtiems reikalams šiandien kenks jūsų emocinis nestabilumas. Verčiau nepasikliaukite pirmu impulsu. Jeigu gerai atskiriate, kas jums draugai, o kas priešai, didelių problemų nekils. Kitu atveju, galite apsigauti ir patirti nuostolių.

Mergelė

08.24 - 09.23
Keista, neprognozuojama diena. Regis, nebūsite apsaugoti nuo smulkių nesklandumų. Galite kažką pamesti, sulaukti priekaištų arba sąžinės graužaties. Saugokite sveikatą.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Tikriausiai susitiksite su senais draugais, pažįstamais. Regis, pavyks dėl kažko susitarti, atnaujinti draugystės ryšius. Tačiau tai gali reikšti neplanuotas išlaidas.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien jausite spaudimą iš reiklių žmonių, viršininkų. Arba atsakomybės bei pareigos jausmas vers jus įtemptai dirbti, nerimauti dėl neatliktų reikalų.

Šaulys

11.23 - 12.22
Šiandien galbūt numatysite savo netolimą ateitį, suvoksite, ko turėtumėte siekti. O jeigu jaučiatės pasimetę tarp pasirinkimų, planų, atmeskite nereikšmingus dalykus ir imkitės svarbiausių.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien vargsite su finansiniais rūpesčiais arba teks spręsti svetimas problemas, psichologiškai ar kitaip į jas gilintis. Bus reikalinga gera nuovoka ir įžvalga.

Vandenis

01.21 - 02.19
Šiandien jums gali tekti su kažkuo kovoti, varžytis ar konkuruoti. Kaip įmanoma geriau atlikite užduotis, kuo nuoširdžiau bendraukite, o jeigu reikia – peržiūrėkite savo tikslus.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien nebus laiko nei tinginiauti, nei nuobodžiauti. Susikaupkite, kad atskirtumėte, kurie iš gautų pasiūlymų verti dėmesio, o kurie – tėra akių dūmimas.

Savaitės horoskopas

Mėnesio horoskopai

|Populiariausi straipsniai ir video