Avinas

03.21 - 04.20
Nelabai rami diena. Vidinis nerimas neleis nustygti vietoje, norėsis išblaškyti kasdienybę lyg niūrius debesis. Regis, galite imti abejoti kai kurių savo planų realumu. Verčiau ramiai apgalvokite, ko esate nepadarę, nors reikėtų.

Jautis

04.21 - 05.20
Ši diena gana palanki ir darbui, ir mokslui, ir kelionei. Tačiau ji nėra tinkama eksperimentams, susijusiems su dietomis, vaistais bei papildais, kvaišalais.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien tikriausiai užgrius vienodos svarbos rūpesčiai: teks imtis ir rimtų darbų, ir meilės ar vaikų problemų. Pravartu atsakingiau užsiimti vaikų lavinimu, pasidomėti jų interesais.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandien daug dėmesio skirsite šeimai, artimiesiems ir įprastai savo aplinkai. Galbūt ruošitės vakaro renginiui, ko nors uoliai mokysitės arba mokysite kitus ir pan.

Liūtas

07.23 - 08.23
Visą dieną aktyviai nardysite po informacijos jūrą, komunikuosite ir noriai dalinsitės savo žiniomis. Vakarą skirkite šeimai, tik kontroliuokite savo žodžius, kad neįžeistumėte artimųjų.

Mergelė

08.24 - 09.23
Ši diena turėtų būti produktyvi. Gerų rezultatų galima tikėtis iš įvairios veiklos, tiek susijusios su komercija, prekyba, tiek ir su informacija, mokymais, logistika. Jums gali atsiųsti užsakytą knygą, projektą, dokumentus ar pan.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Kuo geriau jums seksis, tuo originalesnių akibrokštų galite tikėtis iš konkurentų ar asmenų, nelinkinčių jums sėkmės. Tikriausiai išleisite pinigų, įsigydami daiktą, kuris suteikia daugiau komforto.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Gerai seksis detektyvinis ir bet koks tiriamasis darbas. Iš konfidencialios veiklos arba pasinaudoję slapta informacija galite turėti naudos.

Šaulys

11.23 - 12.22
Be vargo megsite ryšius ir puikiai reikšitės prieš publiką, auditoriją. Tačiau vakare visiškai nebenorėsite žmonių draugijos. Jeigu nebeteks eiti į planuotą renginį, tai jums tik geriau.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandieniniai darbai duos neblogų rezultatų. Bet kuriuo atveju, pastangos nenueis perniek. Tačiau jus gali blaškyti artimų žmonių išdaigos, netikėtos problemos namuose ir pan. Vakaras palankus susitikimams.

Vandenis

01.21 - 02.19
Neblogas energetinis potencialas neleis jums sėdėti sudėjus rankas ir vers imtis darbo. Jums seksis mokytis ir mokyti, ruošti straipsnius, informacinius pranešimus, interviu. Deja, per skubėjimą galite patekti į eismo įvykį.

Žuvys

02.20 - 03.20
Galite imtis svarbaus reikalo, susijusio su paveldėjimu, draudimu, mokesčiais, paskolomis. Galbūt tarsitės dėl investicijų, komisinių, palūkanų ar pan. Arba rūpės ieškoti teisybės, užsiimti moksliniais darbais, ruošti publikacijas.

Savaitės horoskopas

Mėnesio horoskopai