Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien galite gauti viliojamų pasiūlymų. Nusimato pramoga už namų sienų. Kažkas jus gali nustebinti romantiškais siurprizais. Daugiau dėmesio skirkite vaikams ir mylimam žmogui.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien jus valdys nuotaikos, emociniai impulsai. Ši diena tarsi įpareigos imtis namų ruošos, pasirūpinti kulinarinėmis įmantrybėmis. Net jei tai jums nėra atgrasu, buitiniai rūpesčiai jus išvargins.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Ši diena atneš nemažai kontaktų, galbūt sulauksite laiškų, skambučių, svečių. Tikėtina, kad su giminaičiais pasikalbėsite tomis temomis, kurios seniai neduoda jums ramybės.

Vėžys

06.22 - 07.22
Nors turėtumėte mėgautis savaitgaliu, jums į galvą lįs rimtos mintys. Galite galvoti apie investicijas ar pajamas, susijusias su nekilnojamuoju turtu, verslu. O jei tai nerūpi, tai tiesiog džiaugsitės gerais ir skaniais dalykais.

Liūtas

07.23 - 08.23
Diena išties turėtų būti nebloga, nuotaikinga, jei sugebėsite pasimėgauti nedideliais gyvenimo malonumais. Būkite tolerantiški, nuoširdūs ir išvengsite nereikalingų emocinių ekscesų, nesusipratimų.

Mergelė

08.24 - 09.23
Trūks valios, ryžto, bet pasireikš stipresnės nuojautos, meniniai sugebėjimai. Mažiau kalbėkite apie pinigus ir savo kasdienius rūpesčius, o daugiau klausykitės kitų žmonių.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien veršitės bendrauti, svečiuotis. Viskas klostysis gerai, jeigu nesusipyksite su kažkaip jums įsipareigojusiu pažįstamu. Per daug iš kitų nesitikėkite.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Vykdykite prisiimtus įsipareigojimus, neįstumkite į keblią padėtį kitų žmonių. Ši diena nebus skirta vien atsipalaidavimui, nes nusimato pokalbiai rimtomis temomis arba nemažai darbo.

Šaulys

11.23 - 12.22
Nusimato susitikimai su įžymybėmis, įtakingais veikėjais, užsieniečiais Galbūt kils noras demonstruoti savo erudiciją, iškalbą. Šaunu, jei tai pavyks. O jei ne, tikėtinos negatyvios emocinės, žodinės reakcijos.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Tikėtinos finansinės problemos. Teks sukti galvą, kaip grąžinti ar atsiimti skolas. Arba iš ko pasiskolinti. Antroji pusė nepasižymės dosnumu, net jei turi pinigų. Tačiau romantika ir aistra šiandien gali suliepsnoti karštesne ugnimi.

Vandenis

01.21 - 02.19
Aktyvi diena. Regis, teks aiškintis santykius, derinti norus ir planus. Arba ieškosite realių galimybių susitikti su asmeniu, kurį laikote patikimu draugu arba partneriu viena ar kita prasme.

Žuvys

02.20 - 03.20
Ši diena gana nepalanki sveikatai. Pasistenkite nepersivalgyti, nevartokite daug alkoholio, svaigalų. Jeigu pakankamai ilsėsitės, neieškosite abejotinų nuotykių, nerizikuosite, išvengsite problemų.

Savaitės horoskopas

Mėnesio horoskopai