Avinas

03.21 - 04.20
Mėgautis savaitgaliu jums gali trukdyti nekokia savijauta. Apsnūdę, apsvaigę, sirgdami verčiau nesėskite už vairo, nes jūsų reakcija bus išties prasta. Venkite nekokybiško maisto, alkoholio, prisilaikykite dietos.

Jautis

04.21 - 05.20
Jums gali tekti guosti draugą ar draugę. Išties būsite nepralenkiami draugiškais patarimais ir gebėjimu įtikinti aplinkinius. Nestokosite ūpo ieškoti meilės nuotykių, o taip pat ginčytis, įrodinėti savo teisybę.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Ir naktis, ir diena žada įtampų, o gal ir keistų įvykių. Kažkas gali sutrikdyti jūsų pasirengtą planą. Pasisaugokite neblaivių, agresyvių asmenų bei patys venkite svaigalų. Netinkami vaistai, kvaišalai gali labai pakenkti.

Vėžys

06.22 - 07.22
Ši diena bus palankesnė mokslui, dvasiniams ieškojimams nei finansinei, praktinei veiklai. Verta gilintis į įvairias paslaptis ir šiaip rimtai patyrinėti dominančią sritį, susikoncentruoti į problemą, kad rastumėte teisingą atsakymą.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien netrūks dėmesio ir bendravimo, ir juo labiau, kuo populiaresni esate. Galite būti viliojami į avantiūras. Labiau pasaugokite savo atžalas nuo galimų pavojų, o patys atsakingiau rinkitės pramogas bei kompanionus.

Mergelė

08.24 - 09.23
Nusimato nelabai malonūs debatai, tikriausiai dėl pinigų ir santykių. Didelį spaudimą pajusite, jei turite įsipareigojimų ir juos vilkinate. Verčiau venkite kontaktų su priešiškai nusiteikusiais piliečiais.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien rūpinkitės ne tik išvaizda, bet ir sveikata, higiena. Nemažas traumų, infekcijų, alerginių reakcijų pavojus. Užsiimkite mėgstama veikla, kurkite, meistraukite, gausinkite savo žinių bagažą.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Diena žada meilės pagundas. Galbūt paaiškės, kad žmogus, kurį laikėte draugu ar gerbėju, turi šiek tiek kitokių, nei manėte, motyvų bei interesų. Žalos galima patirti per vaikus, mylimuosius.

Šaulys

11.23 - 12.22
Jums bus nelengva suprasti artimų žmonių baimes, kaprizus, todėl tai gali erzinti, kelti pyktį. Labai svarbu pasistengti toleruoti kitus. Saugokitės gaisro, dujų nuotėkio, avarijų.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Ši diena tikriausiai parodys, kas buvo teisus, o kas tik įsivaizdavo toks esąs. Jeigu pralaimėsite, mokėkite tai pripažinti ir pasidžiaugti varžovo sėkme. Nekoks metas leistis į kelionę - tykos pavojai, nesėkmės.

Vandenis

01.21 - 02.19
Galite pasižymėti nelabai protingais finansiniais sprendimais arba tiesiog turėsite nemažų išlaidų. Pasistenkite atsakingiau elgtis su bendrais ir svetimais pinigais, nuosavybe.

Žuvys

02.20 - 03.20
Kai kurie reikalai, pasimatymai gali pasukti kiek netikėta linkme. Gali išryškėti anksčiau tik įtariamas priešiškumas. Blogiausia taktika būtų savo valios primetimas, spaudimas, prievarta.

Savaitės horoskopas

Mėnesio horoskopai