Avinas

03.21 - 04.20
Jūsų nuotaika banguos ir kaitaliosis iš geros į blogą ir atvirkščiai. Labai jautriai reaguosite į artimo žmogaus elgesį, jo problemas. Graužatį turbūt kels meilės abejonės, o nuostolių - techninės problemos, nesklandumai kelyje ar pan.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien jums bus ypač svarbu pabendrauti su giminaičiais, kaimynais. Kalba gali pasisukti apie keliones ir jų planus. Jums gali būti priminta apie nesugrąžintą skolą, nepadarytą paslaugą, kuri buvo pažadėta.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Jūsų noras pasilepinti ar padaryti įspūdį dominančiam asmeniui gali visiškai nepatikti antrajai pusei, meilės partneriui. Galbūt esate numatę kažką įsigyti ar parduoti. Lengva užkibti ant sukčių kabliuko.

Vėžys

06.22 - 07.22
Labai marga bus ir jūsų nuotaika, ir pati diena. Regis, jūsų nesavanaudiškumas, gailestingumas kitus skatins jumis pasinaudoti. Kita vertus, galite tikėtis ir dėkingumo, pagarbos.

Liūtas

07.23 - 08.23
Nors savijauta nebus pati geriausia, jūs nemažai galvosite apie įsipareigojimus, darbus. Gali būti, kad atgausite skolą, sulauksite atsilyginimo už suteiktą paslaugą ar pan.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien turbūt būsite labai geranoriškai nusiteikę aplinkinių atžvilgiu, sieksite pozityvaus bendravimo ir bendro laisvalaikio su jums svarbiais žmonėmis. Visgi nebūtinai sąžiningi bus jūsų kompanionai. Pasitaikys linkusių sukčiauti, veidmainiauti.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Jums turėtų sektis pasiruošimai kitai darbo savaitei. Deja, nuotaika bus lengvai pažeidžiama ir net menkiausia kritiška replika, nukreipta į jūsų išvaizdą, stilių ar manieras, žeis iki širdies gelmių.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Jūsų filosofiškas ar meniškas nusiteikimas gali subyrėti, atsitrenkęs į racionalių išskaičiavimų sieną. Regis, mylimo žmogaus, vaikų poreikiai bus žymiai pragmatiškesni nei šiandien jums norėtųsi.

Šaulys

11.23 - 12.22
Jums vis dar reikia sustiprintai saugotis ugnies, dujų nuotėkio, aštrių daiktų. Venkite nemalonių pokalbių, nesivelkite į konfliktus. Kuo labiau gerbsite šalia esančius, tuo saugesni bus ir jie, ir jūs patys.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Jeigu pasistengsite neįžeisti artimo žmogaus savo kritika bei perdėta kontrole, tuomet šiandien dominuos geri įspūdžiai. Kai kurie pokalbiai bus labai informatyvūs ir naudingi.

Vandenis

01.21 - 02.19
Jeigu rimčiau pasirūpinsite sveikata, išvaizda, tvarkingai ruošitės rytdienos darbams užuot kur nors blaškęsi, tuomet viskas klostysis neblogai. Tik neskubėkite pirkti abejotinų prekių, siūlomų internetu ar kitokiu nuotoliniu būdu.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien jūs būsite linkę bet kokiomis priemonėmis gauti tai, ko trokštate, atkreipti į save patinkančio asmens ar publikos dėmesį. Tai galite daryti gana keistais būdais. Kai kam padarysite gerą įspūdį, o kai kas pažers piktos kritikos ar net pašaipų.

Savaitės horoskopas

Mėnesio horoskopai