Avinas

03.21 - 04.20
Galima įtampa santykiuose su partneriu ar draugais, ypač jei kažkas iš jų jums skolingas ir neskuba atsilyginti. Aklai nepasikliaukite verslo partneriais, turto dalininkais.

Jautis

04.21 - 05.20
Mažai supratimo ir paramos, daug dirglumo, prastesnė savijauta. Jums šiandien bus gana nesaugu ir namuose, ir gatvėje, ir viešumoje. Pasistenkite nepiktnaudžiauti svaigalais, neprovokuokite konfliktų.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Tikėtinos nepraktiškos idėjos. Būsite gana azartiškai nusiteikę, todėl galite įsivelti į rizikingas avantiūras. Nepersistenkite, ieškodami lengvų pinigų ar demonstruodami besaikį dosnumą.

Vėžys

06.22 - 07.22
Jeigu kažkuo nusivylėte, beprasmiška ilgai graužtis ir pykti. Tegul tai būna pamoka ateičiai. Abejotina veikla gali nuvesti ne ten, kur reikia, tad nebūkite naivūs, nesileiskite manipuliuojami ir išnaudojami.

Liūtas

07.23 - 08.23
Pasidavę spontaniškumui, impulsyvumui galite pridaryti klaidų ir tuomet sėkmė bei reputacija pasirodys labai trapi. Būkite labiau savikritiški, paisykite aplinkinių nuomonės, neniekinkite tų, kurie jums nepritaria.

Mergelė

08.24 - 09.23
Ši diena nežada ramios vidinės būsenos. Galite gauti žinią apie artimo žmogaus bėdą ar jo išvykimą kažkur toli. Arba pasekmių sukels konfliktas su kaimynais, eismo įvykis. Būkite atidūs kelyje.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Galite turėti naudos iš tos įtakos, kurią darote aplinkiniams. Tik neinvestuokite pinigų į abejotinus reikalus, per daug neprižadėkite, antraip galimas nuostolis.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Gali būti, kad mėginsite ištaisyti seną klaidą ar tęsti kažkada pradėtą bendravimą, darbą, tačiau atsiras kliūčių. Dėl savo nesėkmių, nevykusių pasirinkimų neturėtumėte kaltinti kitų. Venkite svaigintis alkoholiu, kvaišalais.

Šaulys

11.23 - 12.22
Trauks sportas, kelionės, pramogos. Iš draugų, gerbėjų sulauksite netikėtų pasiūlymų. Jie nebūtinai bus tokie naudingi, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Daugiau dėmesio skirkite vaikams, sutuoktiniui.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Jūsų įdėmiai klausysis ne vienas žmogus. Galbūt teiksite interviu, rengsite pristatymą, vesite seminarą ar kt. Labai lengva išpopuliarėti tiek gerąja, tiek blogąja prasme.

Vandenis

01.21 - 02.19
Tarp išgirstos naujos informacijos bus ir tokios, kuri jums stipriai gadins nervus. Regis, sunkiai seksis suderinti darbą ir šeimą, karjerą ir artimųjų poreikius. Šeimos nariai gali pasijusti nereikalingi ir dėl to maištauti.

Žuvys

02.20 - 03.20
Kažką galite prarasti dėl išaugusio išlaidumo arba dėl neapdairumo. Neskubėkite pirkti ir parduoti, pasiskaičiuokite, kas jums naudingiau. Ir nepervertinkite savo įtakos. Pasistenkite išsaugoti tai, ką turite.

Savaitės horoskopas

Mėnesio horoskopai