Avinas

03.21 - 04.20
Ši diena ramybės nežada. Draugas ar artimas žmogus tam tikra prasme gali jus nuvilti, nepateisinti pasitikėjimo. Arba galbūt kaip tik jūs jį nuvilsite. Pavojai tykos kelyje, tad nepažeidinėkite taisyklių.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien pažeidžiamiausia sritis bus santykiai su partneriu ir kitais žmonėmis. Artimam žmogui gali nepatikti jums adresuotas laiškas, kvietimas ar šiaip dėmesį rodantis asmuo. Stenkitės užglaistyti nesutarimus, kol jie neįsiliepsnojo visa jėga.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien jums derėtų būti itin atsargiems, nes nesate apsaugoti nuo traumų, gyvūnų įkandimų, ūmių alergijų, materialinės žalos ir pan. Kita vertus, galite gauti dovanėlę, kuri nudžiugins.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandien itin aktualūs bus su meile, kūryba, vaikais susiję reikalai. Kažkokie santykiai ar pasiūlymai vers apsispręsti, rinktis. Sunku bus atsisakyti vienos avantiūros, nors ir baugins galimos kliūtys ar pasekmės.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien reikės pasistengti suderinti dvasinius ir praktinius interesus. Iš nedeklaruojamos veiklos galite gauti pajamų. Jeigu nenorite konfliktuoti su artimu žmogumi, pasistenkite, kad į paviršių neiškiltų kai kurios jūsų paslaptys.

Mergelė

08.24 - 09.23
Tikriausiai kažkur vyksite, galbūt lankysite giminaičius, draugus. Arba galbūt savo sodyboje ruošitės Joninių piknikui, kviesite dalyvauti kaimynus ir kt. Kelyje būkite itin atidūs, nes gresia avarijos.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien daug galvosite apie nuosavybės, gyvenamosios vietos ir kitus materialinius, piniginius klausimus. Galbūt nusipirksite techninę prekę arba ką nors atiduosite taisyti, parduoti. Galite susidurti su pretenzingais žmonėmis.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Jei yra už ką, noras pramogauti, linksmintis gali tapti lyg apsėdimas. Arba užvaldys prabangos troškimas. Kaip dažnai būna, norai viršys galimybes, bet nenorėsite su tuo susitaikyti ir palikti jų nerealizuotų. Dėl to gali kilti problemų.

Šaulys

11.23 - 12.22
Šiandien jums stigs energijos, pasireikš keistas išsiblaškymas, plauksite pasroviui, nesukdami sau galvos dėl to, kas vyksta už jūsų namų sienų. Apdairiau elkitės su savais ir svetimais pinigais, materialinėmis vertybėmis.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien jums labai norėsis bendrauti, nepakęsite vienatvės. Tačiau neverta tikėtis, kad viskas eisis sklandžiai, harmoningai. Dėl kažkokių apkalbų ar išsisukinėjimų, skonių ar požiūrių skirtumo kils nesutarimų, ginčų.

Vandenis

01.21 - 02.19
Regis, jūs jausite pareigą ir poreikį kažką nuveikti dėl artimų žmonių. Galbūt kiek nuvils pastarųjų reakcija į tas jūsų pastangas. Reikėtų suderinti planus, kad nekiltų nesusipratimų.

Žuvys

02.20 - 03.20
Būsite nusiteikę prasiblaškyti toliau nuo namų, ekskursijoje, kurorte, arba aplankyti parodą, turiningą renginį, naršyti po internetą. Troškimas sudominti ar išlaikyti patinkantį asmenį skatins tobulėti.

Savaitės horoskopas

Mėnesio horoskopai