Ingredientai

Miltai 1.5 stiklinės
Cukrus 1.5 stiklinės
Vanduo 40 ml
Bananai 4 vnt.
Cukrus 0.5 stiklinės
Vanilinis cukrus 2 šaukšteliai
Porcijos: 8
Šis sūrio pyragas toks skanus, kad norėsite jį kepti kone kikevieną savaitgalį. O gal net dar dažniau. Sūrio pyragą puoškite sezoninėmis uogomis.

Gaminimo eiga

1. Pasidarykite pagrindą. Miltus sumaišykite su cukrumi ir pertrinkite su sviestu. Įmuškite trynius, supilkite vandenį, viską gerai išmaišykite. Suminkykite tešlą į rutulį, suvyniokite į maistinę plėvelę ir pusvalandžiui įdėkite į šaldytuvą.

2. Įkaitinkite orkaitę iki 170 laipsnių. Tešlą išklokite ant kepimo formos dugno, padarykite neaukštus kraštelius. Pabadykite šakute, užtieskite sviestiniu popieriumi, ant viršaus priberkite pupelių (tada tešla neišsipūs). Kepkite apie 10 minučių, tada nuimkite popierių ir pupeles ir dar 15 minučių palikite kepti, kol pagrindas paskrus.

3. Kol vės pagrindas, pasigaminkite pagrindinę pyrago masę. Sutrinkite bananus. Plaktuvu suplakite sūrį su cukrumi ir vaniliniu cukrumi. Tada įmaišykite bananus ir kiaušinius.

4. Supilkite gautą masę į kepimo formą su pagrindu. Kepkite apie valandą, kol ant paviršiaus susidarys paskrudusi plutelė.

5. Palikite pyragą atvėsti, paskui mažiausiai 3 valandoms įdėkite į šaldytuvą.

www.DELFI.lt

Įvertink šį receptą

Atsiliepimai

Panašūs receptai