NEBL atidarė parduotuvę internete

 (16)
NEBL (Šiaurės Europos krepšinio lyga) finalo ketverto varžybų metu oficialiai atidarė pirmąją Lietuvoje parduotuvę internete, kurioje galima atsiskaityti VISA ir Mastercard kreditinėmis kortelėmis.
Parduotuvė yra NEBL puslapyje nebl.com.

“Tai yra naujas NEBL projektas, su kuriuo siejame nemažai vilčių, - sakė “NEBL Properties” direktorius Linas Kvedaravičius. Nuo šiol žmogus bet kurioje pasaulio šalyje galės užsisakyti gaminius su NEBL ženklu ir jie pasieks jį per 3-4 dienas”.

Virtualioje NEBL parduotuvėje lankytojai gali rasti įvairiausių gaminių su NEBL simbolika – nuo kepuraitės iki sportinių kostiumų ar striukių. Išsirinkęs norimą prekę, pirkėjas atsiskaito su parduotuve mokėjimo kortele.

“Tai yra bendras NEBL, interneto paslaugų bendrovės DELFI, “Vilniaus banko” ir greitųjų siuntų bendrovės DHL projektas. Lyga siūlo savo prekes nebl.com puslapyje , kurį prižiūri DELFI. “Vilniaus bankas” vykdo atsiskaitymus, o DHL užtikrina, kad užsakytos prekės per porą-trejetą dienų pasieks užsakovą bet kurioje pasaulio šalyje”, - sakė L. Kvedaravičius.

Pirmųjų užsakymų “NEBL Properties” direktorius sulaukė jau pirmąją parduotuvės veiklos dieną, dar tebevykstant NEBL finalo ketverto varžyboms.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Lietuvoje vyksta rinkimai: kas juos laimės? (737)

2016 spalio mėn. 23 d. 08:09
Lietuvoje vyksta rinkimai: kas juos laimės?
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Sekmadienį vyksta antrasis Seimo rinkimų turas, kuriame parlamentarai renkami vienmandatėse rinkimų apygardose. Iš viso per antrąjį turą paaiškės 68 nauji Seimo nariai.

Pirmoji „Ikea“ parduotuvė išlikusi iki šiol: kaip atrodo turtingiausio pasaulio šykštuolio darbo kabinetas (17)

2016 spalio mėn. 23 d. 11:35
Pirmoji „Ikea“ parduotuvė išlikusi iki šiol: kaip atrodo turtingiausio pasaulio šykštuolio darbo kabinetas
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Mažas Švedijos miestelis Almhultas, kuriame gyvena vos 9 tūkstančiai žmonių jau senokai tapo didžiulio verslo giganto „Ikeos“ širdimi. Iki šiol pagrindinė šios įmonės būstinė yra įsikūrusi ne dideliame Švedijos mieste, o ten, kur buvo atidaryta pirmoji parduotuvė.

A. Butkevičius pasidalino prognozėmis (80)

2016 spalio mėn. 23 d. 10:53
Valdančiųjų socialdemokratų lyderis premjeras Algirdas Butkevičius žada artimiausiu metu pasakyti savo ateities planus partijoje ir prognozuoja, kad socialdemokratai naujajame Seime dirbs opozicijoje.

G. Landsbergis: koalicijos formavimas gali prasidėti jau šį vakarą (60)

2016 spalio mėn. 23 d. 12:13
Gabrielius Landsbergis
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis sako, kad būsimos koalicijos formavimas gali prasidėti jau sekmadienio vakarą, ir teigia, kad mato galimybių, jog nauja valdžia būtų stabili.

Atskleidė, kokio gripo tikėtis šiemet, ir kas palūš pirmieji (58)

2016 spalio mėn. 23 d. 09:17
Gripo sezonai yra nenuspėjami ir gali labai skirtis vienas nuo kito. Nors Europoje gripo epidemijos registruojamos kasmet, tačiau jų pradžia, intensyvumas ir trukmė labai skiriasi viena nuo kitos.