"Microsoft" kuria "Office" versiją "Linux" aplinkai?

 (6)
Vokietijoje vykstančioje "CeBIT" parodoje sklando gandai, jog "Microsoft" kuria verslo programų paketo "Office" versiją, skirtą "Linux" aplinkai.
Bendrovės "LinuxCare" viceprezidentas Arthuras Tyde teigė žurnalistams "girdėjęs, jog 34 "Microsoft" programuotojai kuria "Office" versiją "Linux" operacinei sistemai".

Tačiau "Microsoft" atstovai paneigė gandus, teigdami, jog korporacija "visada atsižvelgia į vartotojų pageidavimus, kurdama programas", tačiau kol kas nekuria verslo programų paketo "Linux" aplinkai.

Šiuos ir anksčiau sklandžiusius gandus galbūt paskatino tai, jog praėjusių metų pabaigoje "Microsoft" paskelbė į darbą priimanti "Linux" programuotojus.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

#KąVeikti, kai turi nedarbingumo pažymėjimą: ministro R. Sinkevičiaus pavyzdys (65)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 17:25
Pirmadienį Vyriausybės posėdyje paprašęs atidėti Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo Jono Miliaus atleidimo iš pareigų svarstymą, nes nesąs susipažinęs su Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pažyma apie korupcija įtariamą valdininką, socialdemokratų deleguotas susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius pasėjo abejonių, ar nurodydamas savo prašymo priežastį elgėsi sąžiningai ir sakė tiesą.

Bankai ruošiasi pristatyti naujovę (23)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 17:30
Jau kitų metų pavasarį Lietuvoje turėtų pradėti veikti naujas būdas, kuriuo finansinės institucijos galės identifikuoti klientą.

A. Butkevičius sako, kad premjerai užsienyje domisi jo pašlijusiais santykiais su D. Grybauskaite (41)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 18:05
Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius sako, kad užsienio šalių premjerai jo teiraujasi apie pašlijusius santykius su prezidente Dalia Grybauskaite.

Gimė pirmasis pasaulyje kūdikis, turintis tris tėvus (26)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 17:57
Gimė pirmasis pasaulyje kūdikis, turintis tris tėvus
AOP nuotr.
BBC praneša, kad gimė pirmasis kūdikis, kuris turi tris tėvus.

H. Clinton brėžia raudoną liniją Maskvai: nereikia lepinti V. Putino (440)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 15:55
H. Clinton brėžia raudoną liniją Maskvai: nereikia lepinti V. Putino
AP/Scanpix
„Prieš išeidama iš Valstybės departamento 2013 metų pradžioje, Hillary Clinton parašė prezidentui Barackui Obamai atsisveikinimo pastabą apie Rusiją. Pasak jos, santykių su Maskva „perkrovimas“, kurio tikėjosi Baltieji rūmai, galiausiai patyrė nesėkmę.