“Sony” įrenginys pretenduoja tapti naujuoju “Walkman”

Korporacija “Sony” mano, kad jos kuriamas mobilus interneto įrenginys, pasirodysiantis šiais metais, populiarumu gali prilygti “Walkman”.
Naujasis korporacijos prezidentas Kunitake Ando interviu teigė, jog “Sony” vietoj įprastų mobiliųjų telefonų kurs sudėtingesnius bevielio ryšio įrenginius, skirtus ryšiui su Voratinkliu.

Prezidento teigimu, korporacija nori dirbti su telekomunikacinių paslaugų teikėjais visame pasaulyje siūlant bevielio interneto ryšio paslaugas, pavyzdžiui, muzikos ar filmų perdavimą į tobulesnius mobiliuosius telefonus.

K. Ando teigė, jog rugsėjį “Sony” pristatys mobilų įrenginį, turintį ryšį su internetu ir galintį siųsti bei priimti elektroninį paštą, o taip pat skaitmeninius paveikslėlius.

Iš pradžių įrenginys naudos “Palm” sukurtą programinę įrangą, tačiau vėliau “Sony” tikisi sukurti savo taikomąsias programas.

“Tai bus strategiškai svarbus produktas – mes sukūrėme “Walkman” kultūrą, o dabar kursime mobiliąją kultūrą”, teigė “Sony” prezidentas, į šias pareigas paskirtas mėnesio pradžioje.

K. Ando aiškinimu, mobilių interneto paslaugų plitimas suteikia “Sony” galimybę įsiveržti į nešiojamųjų interneto įrenginių rinką. Mobilieji telefonai buvo viena silpniausių “Sony” produktų grandžių. K. Ando neatskleidė detalių dėl bendradarbiavimo su telekomunikacinių paslaugų teikėjais, tačiau kaip pavyzdį nurodė susitarimą su mobiliojo ryšio operatoriumi “NTT DoCoMo” tiekti muziką į mobiliuosius telefonus Japonijoje.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Užsienio žiniasklaidoje – sąmyšis: laužo galvą, kas Lietuvoje laimėjo rinkimus (595)

2016 spalio mėn. 24 d. 22:05
Ramūnas Karbauskis, Saulius Skvernelis
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Seimo rinkimus Lietuvoje laimėjusi ir kone 56 mandatus užsitikrinusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) užminė mįslę užsieniečiams.

R. Karbauskio „ginklas“ nuo narkotikų ir alkoholio – ne kiekvieno kišenei (113)

2016 spalio mėn. 24 d. 21:51
Lietuvių tautiniai drabužiai
DELFI (T. Vinicko nuotr.)
Ne vienoje užsienio šalyje yra įprasta valstybinę šventę ar vestuves sutikti pasipuošus tautiniais drabužiais, tačiau Lietuvoje tokios tradicijos nėra. Tautinius drabužius išvysime nebent per dainų šventę arba penktadienio vakarais stebėdami laidą „Duokim garo“. Ekspertų teigimu, situacija pamažu keičiasi, tačiau abejojama, kad kiekvieno lietuvio spintoje atsiras po tokį kostiumą.

Susipažinkite: mokslininkai, galvijų augintojai ir kiti naujojo Seimo nariai (837)

2016 spalio mėn. 24 d. 18:09
Susipažinkite: mokslininkai, galvijų augintojai ir kiti naujojo Seimo nariai
DELFI (M. Ažušilio nuotr.)
Suskaičiavus Seimo rinkimų antrojo turo rezultatus paaiškėjo, ką į šalies parlamentą išrinko Lietuvos piliečiai. Po kelių savaičių parlamentarų kėdes užims žmonės, daugelio kurių pavardės yra menkai težinomos, nors į Seimą išrinkti naujokai antrajame ture įveikė ir patyrusius politikos vilkus.

Orai bus niūrūs (1)

2016 spalio mėn. 25 d. 00:02
Orai bus niūrūs
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Dangus šią savaitę dažniausiai bus labai niūrus. Nuo lietaus atsikvėpti galėsime bene tik vieną dieną – ketvirtadienį. Speigas į mūsų šalį dar neskuba, priešingai, oras kasdien bus vis šiltesnis. Tad jei ne vėjas ir krituliai paskutinės spalio dienos būtų labai neblogos.

Vakarų žurnalistai Rusijoje tampa blogio įkūnijimu: režimas jiems spendžia pinkles (76)

2016 spalio mėn. 24 d. 22:36
Rusija Vakarų žiniasklaidai visada buvo įdomi, o kilus Ukrainos krizei daug žiniasklaidos priemonių ėmė vėl stiprinti savo korespondentų pajėgas. Dirbti vakariečiui žurnalistui Rusijoje įmanoma, dažnai tai mažiau pavojinga nei opozicinės rusiškos žiniasklaidos atstovams, tačiau anaiptol nėra lengva. Žurnalistai dažnai jaučia visuomenės priešiškumą, režimas spendžia pinkles, o karo zonose padaromas klaidas Rusijos propaganda išnaudoja.