Partijos planuoja rinkimų naktį būstinėse, kavinėse ir net muziejuje

 (112)
Seimą "šturmuoti" pasirengusių partijų rinkimų štabai jau sustygavo lemtingos nakties scenarijus. Pirmųjų rezultatų politikai lauks partijų būstinėse, populiariose sostinės kavinėse ir net automobilių muziejuje, rašo „Lietuvos žinios“.
Konservatorių-krikščionių demokratų rinkimų štabas
Konservatorių-krikščionių demokratų rinkimų štabas
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Kitaip nei anksčiau, kai Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) rinkimų štabas įsikurdavo prašmatniuose viešbučiuose ("Draugystėje", "Naujajame Vilniuje"), šįkart socialdemokratai liks savo būstinėje Barboros Radvilaitės gatvėje.

Tradicinės dislokacijos vietos rinkimų naktį neketina keisti "tvarkiečiai". "Partijos būstinė - puiki vieta dirbti. Jei atsiras alkanų, kavos ir sumuštinių tikrai duosime", - patikino partijos "Tvarka ir teisingumas" pirmininko pavaduotojas Romas Jankauskas. Savo būstinėje visai šalia Seimo rezultatų lauks ir Darbo partija. Anot "darbiečių" rinkimų štabo vadovo Vytauto Gapšio, ten veikia galingas internetas ir įkurtas telefonų centras.

Legendine vadinamoje sostinės "Neringos" kavinėje rinkimų naktį įsikurs valdantiesiems priklausantis Liberalų sąjūdis (LS). Apie šią kavinę svajojo ir politikos naujokė partija "Drąsos kelias", kurios vėliavnešė - buvusi teisėja Neringa Venckienė. Tačiau liberalai šią partiją apšoko. "Žinoma, brangiai. O kas dabar pigu?" - paklaustas, kiek atsiėjo kavinės nuoma, sakė LS rinkimų štabo vadovas Raimondas Imbrasas. Tad "Drąsos kelio" atstovai naktinėti planuoja "Litexpo" rūmuose įsikūrusiame vieno partijos kandidatų Stasio Brundzos automobilių muziejuje.

Didžiausia valdančiųjų stovyklos narė Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) liko ištikima tradicijoms. Ne pirmus rinkimus balsų skaičiavimo naktį konservatoriai leis netoli Seimo esančiame "Europa City" viešbutyje.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (112)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Aktualijos

Žiauriai sumuštas „kiborgas“: išvesdavo tik į tualetą (115)

2015 gegužės mėn. 29 d. 18:15
Olegas Kuzminychas
Stopkadras
Vienas iš Donecko oro uosto gynėjų, vadinamųjų „kiborgų“, Olegas Kuzminychas, „Donecko Liaudies Respublikos“ separatistų nelaisvėje išbuvęs 124 dienas, sutiko papasakoti, kaip separatistai jį viliojo prisidėti prie jų.

G. Nausėda: tai - geriausia, ką valdžia pasiūlė per pastaruosius 20 metų (140)

2015 gegužės mėn. 29 d. 18:07
Vyriausybės pritarimą iš esmės gavusiam socialiniam modeliui, kurio pagrindinės dalys yra Darbo kodekso ir socialinio draudimo įstatymų pataisos, trūksta finansinio pagrįstumo, tačiau siūlomi pakeitimai turės teigiamos įtakos šalies darbo rinkai, teigia SEB banko prezidento patarėjas. Anot Gitano Nausėdos, bedarbių pašalpų susiejimas su nedarbo trukme, jų padidinimas ir pensijų indeksavimas yra geriausia, ką valdžia pasiūlė per pastaruosius 20 metų.

Vieta, kurioje daugiausiai Lietuvos talentų: kas vyksta už uždarų durų (1)

2015 gegužės mėn. 29 d. 18:30
Siekiant Lietuvą paversti valstybe novatore, 2007 – 2013 m. ES finansavimo laikotarpiu buvo kuriami tyrimų centrai, mokslo ir technologijų parkai, technologijų perdavimo centrai ir nupirkta būtina laboratorinė įranga. Taip Lietuvoje buvo pastatyti penki verslo ir mokslo slėniai „Saulėtekio“ ir „Santaros“ Vilniuje, „Santakos“ ir „Nemuno“ Kaune, taip pat „Jūrinis“ Klaipėdoje.

Šauktinis per prievartą: pasiūlymas, kuris išgelbės emigrantus, dirbančius ir turinčius šeimą (219)

2015 gegužės mėn. 29 d. 16:10
Baziniai kariniai mokymai
I.Budzeikaitės nuotr.
25-erių metų domeikavietis Vytautas – šiemet atlikti privalomąją karo tarnybą pakviestas verslininkas – tikina radęs sprendimą, kuris nuo tarnybos išgelbėtų tokius kaip jis.

Stebėkite LKL mažojo finalo rungtynių „Neptūnas“ - „Juventus“ tiesioginę transliaciją!

2015 gegužės mėn. 24 d. 22:34
LKL: Klaipėdos "Neptūnas" - Utenos "Juventus"
DELFI (V.Spurytės nuotr.)
Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mažojo finalo serijos pirmosios rungtynės. Klaipėdoje susitinka vietos „Neptūnas“ ir Utenos „Juventus“.