Partijos planuoja rinkimų naktį būstinėse, kavinėse ir net muziejuje

 (112)
Konservatorių-krikščionių demokratų rinkimų štabas
Konservatorių-krikščionių demokratų rinkimų štabas
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Seimą "šturmuoti" pasirengusių partijų rinkimų štabai jau sustygavo lemtingos nakties scenarijus. Pirmųjų rezultatų politikai lauks partijų būstinėse, populiariose sostinės kavinėse ir net automobilių muziejuje, rašo „Lietuvos žinios“.

Kitaip nei anksčiau, kai Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) rinkimų štabas įsikurdavo prašmatniuose viešbučiuose ("Draugystėje", "Naujajame Vilniuje"), šįkart socialdemokratai liks savo būstinėje Barboros Radvilaitės gatvėje.

Tradicinės dislokacijos vietos rinkimų naktį neketina keisti "tvarkiečiai". "Partijos būstinė - puiki vieta dirbti. Jei atsiras alkanų, kavos ir sumuštinių tikrai duosime", - patikino partijos "Tvarka ir teisingumas" pirmininko pavaduotojas Romas Jankauskas. Savo būstinėje visai šalia Seimo rezultatų lauks ir Darbo partija. Anot "darbiečių" rinkimų štabo vadovo Vytauto Gapšio, ten veikia galingas internetas ir įkurtas telefonų centras.

Legendine vadinamoje sostinės "Neringos" kavinėje rinkimų naktį įsikurs valdantiesiems priklausantis Liberalų sąjūdis (LS). Apie šią kavinę svajojo ir politikos naujokė partija "Drąsos kelias", kurios vėliavnešė - buvusi teisėja Neringa Venckienė. Tačiau liberalai šią partiją apšoko. "Žinoma, brangiai. O kas dabar pigu?" - paklaustas, kiek atsiėjo kavinės nuoma, sakė LS rinkimų štabo vadovas Raimondas Imbrasas. Tad "Drąsos kelio" atstovai naktinėti planuoja "Litexpo" rūmuose įsikūrusiame vieno partijos kandidatų Stasio Brundzos automobilių muziejuje.

Didžiausia valdančiųjų stovyklos narė Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) liko ištikima tradicijoms. Ne pirmus rinkimus balsų skaičiavimo naktį konservatoriai leis netoli Seimo esančiame "Europa City" viešbutyje.

www.DELFI.lt
 
112
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Aktualijos

Teroristas, kurio pagailo FTB (17)

2014 spalio mėn. 30 d. 22:36
Kadras iš filmo „Jei medis virstų“
Organizatorių archyvo nuotr.
GRYNAS.lt jau rašė apie ekoteroristus - „Žemės išlaisvinimo frontą“, „Gyvūnų išlaisvinimo frontą“, organizaciją „Pirmiausia – Žemė!“ („Earth first!“) ir kitas, kurių nariai užuot žygiavę gatvėmis su protesto šūkiais išpaišytais plakatais savo nepritarimą gamtą niokojančiai veiklai išreiškia taip, kad visiems būtų aišku.

Eurolyga: „Žalgiris“ Stambule parbloškė grupės lyderius (152)

2014 spalio mėn. 30 d. 18:30
Kauno “Žalgirio“ krepšininkai demonstruoja puikią formą
Facebook nuotr.
Pagreitį įgaunantis Kauno „Žalgirio“ (2/1) klubas ketvirtadienio vakarą stojo į dar vieną kovą Eurolygos turnyre. Trečio turo rungtynėse Lietuvos čempionai Stambule susigrūmė su be pralaimėjimų A grupėje žengusiais „Anadolou Efes“ (2/1) krepšininkais ir nugalėję juos po dramatiškos kovos 65:62 (16:12, 18:14, 16:16, 15:20) į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę.

Kaip su vyru kalbėti apie pinigus (10)

2014 spalio mėn. 30 d. 23:46
Pinigų ir bendro biudžeto tema kiša koją daugumai porų. Įdomu tai, kad ją sunku aptarti ir susituokusioms poroms, ir toms, kurios išgyvena romantišką įsimylėjimo laikotarpį. Pateikiame psichologų rekomendacijas apie pagrindines tokio pokalbio gaires.

Sunku patikėti: daugiabučio gyventoja per šalčius už šildymą moka tik 10 Lt (147)

2014 spalio mėn. 30 d. 21:22
Mažeikiuose, Sodų gatvėje, renovuoto daugiabučio gyventojai žiemos laukia visiškai nebijodami aukštų sąskaitų už šildymą. Pernai šalčiausiais žiemos mėnesiais atnaujinto namo bendrijos vadovė Nijolė Šiliauskienė už dviejų kambarių šildymą nesumokėdavo daugiau nei 10 litų. Kur slypi to priežastis?

Ar jums gresia psichikos sutrikimas? Pasitikrinkite (60)

2014 spalio mėn. 30 d. 21:35
Kai kurie šio testo klausimai gali pasirodyti įžeidžiantys, tačiau nevertėtų sumenkinti rimtų su sveikata susijusių problemų, su kuriomis susiduria milijonai Žemės gyventojų.