Partijos planuoja rinkimų naktį būstinėse, kavinėse ir net muziejuje

 (112)
Seimą "šturmuoti" pasirengusių partijų rinkimų štabai jau sustygavo lemtingos nakties scenarijus. Pirmųjų rezultatų politikai lauks partijų būstinėse, populiariose sostinės kavinėse ir net automobilių muziejuje, rašo „Lietuvos žinios“.
Konservatorių-krikščionių demokratų rinkimų štabas
Konservatorių-krikščionių demokratų rinkimų štabas
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Kitaip nei anksčiau, kai Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) rinkimų štabas įsikurdavo prašmatniuose viešbučiuose ("Draugystėje", "Naujajame Vilniuje"), šįkart socialdemokratai liks savo būstinėje Barboros Radvilaitės gatvėje.

Tradicinės dislokacijos vietos rinkimų naktį neketina keisti "tvarkiečiai". "Partijos būstinė - puiki vieta dirbti. Jei atsiras alkanų, kavos ir sumuštinių tikrai duosime", - patikino partijos "Tvarka ir teisingumas" pirmininko pavaduotojas Romas Jankauskas. Savo būstinėje visai šalia Seimo rezultatų lauks ir Darbo partija. Anot "darbiečių" rinkimų štabo vadovo Vytauto Gapšio, ten veikia galingas internetas ir įkurtas telefonų centras.

Legendine vadinamoje sostinės "Neringos" kavinėje rinkimų naktį įsikurs valdantiesiems priklausantis Liberalų sąjūdis (LS). Apie šią kavinę svajojo ir politikos naujokė partija "Drąsos kelias", kurios vėliavnešė - buvusi teisėja Neringa Venckienė. Tačiau liberalai šią partiją apšoko. "Žinoma, brangiai. O kas dabar pigu?" - paklaustas, kiek atsiėjo kavinės nuoma, sakė LS rinkimų štabo vadovas Raimondas Imbrasas. Tad "Drąsos kelio" atstovai naktinėti planuoja "Litexpo" rūmuose įsikūrusiame vieno partijos kandidatų Stasio Brundzos automobilių muziejuje.

Didžiausia valdančiųjų stovyklos narė Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) liko ištikima tradicijoms. Ne pirmus rinkimus balsų skaičiavimo naktį konservatoriai leis netoli Seimo esančiame "Europa City" viešbutyje.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Aktualijos

18 metų – visiškoje tamsoje: pasiekė tai, kas kitiems ir šviesoje atrodo neįmanoma

2015 rugpjūčio mėn. 3 d. 22:00
Karolis Verbliugevičius Fuerteventūroje mokosi nugalėti bangas
Asmeninio archyvo nuotr.
Karolio istorija ypatinga – jaunas vyras, būdamas vos 19-metų, avarijoje neteko regėjimo, tačiau po to neužsidarė namie tarp keturių dienų, o nuvertė kalnus: įsteigė net ne vieną, o tris verslus, sukūrė šeimą, propaguoja ekstremalius sportus ir įgyvendina savo svajones. „Esu iššūkių žmogus, patinka išsikelti tikslą ir jo siekti, juk tai pagalvoji, aš esu beveik sveikas, tik nematau, yra žmonių, kuriems šimtą kartų blogiau“, - sako Karolis, o paklaustas, ar gyvenime turi kokių nors tabu, nedvejoja – tikrai ne.

Strategiją finalui ruošianti J. Jefimova: šiandien net nenorėjau aplenkti Rūtos R. Meilutytės komentaras (61)

2015 rugpjūčio mėn. 3 d. 21:13
Strategiją finalui ruošianti J. Jefimova: šiandien net nenorėjau aplenkti Rūtos
AP/Scanpix
23-ejų metų rusė Julija Jefimova džiaugėsi pirmadienį laimėjusi pasaulio čempionato Kazanėje moterų 100 metrų plaukimo krūtine pusfinalio varžybas ir į finalą, kuris vyks antradienio vakarą, patekusi su geriausiu rezultatu.

A. Abromavičius žada sudrebinti Ukrainos mokesčių sistemą (1)

2015 rugpjūčio mėn. 3 d. 22:00
Ukrainoje per ateinančius mėnesius didžiausių reformų laukia mokesčių sistema, kur bus mažinami du mokesčiai, bandant kovoti su šešėline ekonomika, sako Ukrainos ekonomikos ministras Aivaras Abromavičius.

Susidūrė su absurdu: valstybė tuština sąskaitą, bet nieko neduoda (78)

2015 rugpjūčio mėn. 3 d. 21:00
Susidūrė su absurdu: valstybė tuština sąskaitą, bet nieko neduoda
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Individualios įmonės savininkas Tomas pasakoja susidūręs su kurioziška situacija: vyras yra išvykęs dirbti į Didžiajai Britanijai priklausančią Šiaurės Airiją, tačiau kadangi įmonė neišregistruota, Tomas privalomai turi mokėti privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokas.

Pavogta tapatybė: gal pažįstate šį vyrą? (10)

2015 rugpjūčio mėn. 3 d. 21:01
Pavogta tapatybė: gal pažįstate šį vyrą?
Marijampolės apsk. VPK nuotr.
Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – apskr. VPK) Vilkaviškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus atlieka tyrimą dėl įvykdyto permetimo į Kybartų pataisos namus bei pakeliamo kelio užtvaro apgadinimo.