Partijos planuoja rinkimų naktį būstinėse, kavinėse ir net muziejuje

 (112)
Konservatorių-krikščionių demokratų rinkimų štabas
Konservatorių-krikščionių demokratų rinkimų štabas
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Seimą "šturmuoti" pasirengusių partijų rinkimų štabai jau sustygavo lemtingos nakties scenarijus. Pirmųjų rezultatų politikai lauks partijų būstinėse, populiariose sostinės kavinėse ir net automobilių muziejuje, rašo „Lietuvos žinios“.

Kitaip nei anksčiau, kai Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) rinkimų štabas įsikurdavo prašmatniuose viešbučiuose ("Draugystėje", "Naujajame Vilniuje"), šįkart socialdemokratai liks savo būstinėje Barboros Radvilaitės gatvėje.

Tradicinės dislokacijos vietos rinkimų naktį neketina keisti "tvarkiečiai". "Partijos būstinė - puiki vieta dirbti. Jei atsiras alkanų, kavos ir sumuštinių tikrai duosime", - patikino partijos "Tvarka ir teisingumas" pirmininko pavaduotojas Romas Jankauskas. Savo būstinėje visai šalia Seimo rezultatų lauks ir Darbo partija. Anot "darbiečių" rinkimų štabo vadovo Vytauto Gapšio, ten veikia galingas internetas ir įkurtas telefonų centras.

Legendine vadinamoje sostinės "Neringos" kavinėje rinkimų naktį įsikurs valdantiesiems priklausantis Liberalų sąjūdis (LS). Apie šią kavinę svajojo ir politikos naujokė partija "Drąsos kelias", kurios vėliavnešė - buvusi teisėja Neringa Venckienė. Tačiau liberalai šią partiją apšoko. "Žinoma, brangiai. O kas dabar pigu?" - paklaustas, kiek atsiėjo kavinės nuoma, sakė LS rinkimų štabo vadovas Raimondas Imbrasas. Tad "Drąsos kelio" atstovai naktinėti planuoja "Litexpo" rūmuose įsikūrusiame vieno partijos kandidatų Stasio Brundzos automobilių muziejuje.

Didžiausia valdančiųjų stovyklos narė Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) liko ištikima tradicijoms. Ne pirmus rinkimus balsų skaičiavimo naktį konservatoriai leis netoli Seimo esančiame "Europa City" viešbutyje.

www.DELFI.lt
 
112
Registruoti (0) Anonimiški (112)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Aktualijos

Versija: B. Nemcovas nužudytas ne ant tilto (45)

2015 kovo mėn. 3 d. 20:20
Versija: B. Nemcovas nužudytas ne ant tilto
AP/Scanpix
Kovo 2 d. daugiatūkstantinė žmonių kolona nešė gėles į Boriso Nemcovo nužudymo vietą, tačiau ar tikrai jis buvo nužudytas būtent ten?

Sukčiai suįžūlėjo kaip reikiant: aktyviai atakuoja bankų klientus (23)

2015 kovo mėn. 3 d. 19:22
Didieji Lietuvos komerciniai bankai įspėja – būkite atidūs tikrindami elektroninius laiškus pašto dėžutėse. Pastebima, kad paskutiniu metu itin suaktyvėjo sukčių apgaulingi elektroniniai laiškai, kuriais bandoma ištraukti bankų klientų prisijungimo kodus.

Ką valgyti vakare, kad nestorėtume? (2)

2015 kovo mėn. 3 d. 20:30
Daugelį mūsų kankina klausimas – valgyti ar ne po šešių vakaro? Net jeigu ir manome, kad geriau nebevalgyti, daugelis su šia užduotimi nesusidoroja. Ką daryti, jei valgyti norisi taip, kad neįmanoma užmigti?

V. Putinas apdovanojo A. Lukašenką (104)

2015 kovo mėn. 3 d. 18:40
Rusija apdovanojo Baltarusijos prezidentą Aleksandrą Lukašenką Šv.Aleksandro Neviškio ordinu – apdovanojimo ceremonija įvyko antradienį, prieš Rusijos ir Baltarusijos sąjunginės valstybės Aukščiausiosios tarybos posėdį Kremliuje. Nutarta kurti bendrą vizų erdvę.

Ukrainietės pilotės advokatas papasakojo, kas iš tikrųjų vyksta teisme (186)

2015 kovo mėn. 3 d. 18:15
Nadežda Savčenko
Stopkadras
Pilotės iš Ukrainos, kalinamos Maskvos tardymo izoliatoriuje, Nadieždos Savčenko advokatas Ilja Novikovas per išskirtinį interviu pagrindiniam Lietuvos naujienų portalui DELFI papasakojo, kaip iš tikrųjų teisme sprendžiama ukrainietės byla, kodėl jauna moteris pasiryžo bado streikui ir kodėl taip tvirtai pasiryžusi net ir savo gyvybės kaina įrodyti tų, kurie jai meta kaltinimus, melą, rašo ru.DELFI.lt.