"Microsoft" bylą spręs teismas

"Apgailestaudamas turiu pranešti, kad man nepavyko tarpininkauti korporacijos "Microsoft" byloje dėl monopolijos", savo pranešime teigė čikagietis Jungtinių Valstijų Apeliacinio teismo vyriausiasis teisėjas Richardas Posneris (Ričardas Pozneris).

R. Posnerio teigimu, keturi mėnesiai pastangų "liko bevaisiai", nes abiejų šalių nesutarimai "buvo pernelyg dideli, kad juos galima būtų išspręsti".

Korporacijos "Microsoft" pirmininkas Billas Gatesas (Bilas Geitsas) pagyrė R. Posnerio profesionalumą ir išreiškė nusivylimą, kad nepavyko išspręsti ginčo taikiu susitarimu. Jis tiesiogiai apkaltino valdžią, kuri "nesutiktų su teisingu ir pagrįstu sprendimu".

Teisingumo departamento antimonopolijos klausimų vyriausiasis pareigūnas Joelas Kleinas (Džoelas Klainas) taip pat padėkojo R. Posneriui ir teigė, kad bet kokie teisės gynimo būdai turi būti nukreipti į "konkurencijos problemas, kurias sukelia "Microsoft" piktnaudžiavimas monopoliniu statusu".

Apygardos teisėjas Thomas Penfieldas Jacksonas (Tomas Penfildas Džeksonas), nagrinėjantis bylą Vašingtone, artimiausiu laiku paskelbs teismo išvadas dėl šios bylos. Th. P. Jacksonas delsė paskelbti teismo sprendimą R. Posnerio prašymu, kai šis vis dar tikėjosi išspręsti ginčą susitarimu.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

R. Karbauskis: dabar nelabai svarbu, kas bus antrasis koalicijos partneris (147)

2016 spalio mėn. 24 d. 09:05
Seimo rinkimus reikšminga persvara laimėjusios Valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) vadovas Ramūnas Karbauskis sako esąs tikras, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė supranta, kokia yra tautos valia.

S. Jakeliūnas jau planuoja reformas: paliestų daugiau nei milijoną gyventojų (2)

2016 spalio mėn. 24 d. 11:35
Seimo rinkimus laimėjusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) kandidatas į finansų ministrus Stasys Jakeliūnas DELFI papasakojo apie pirmuosius darbus, kuriems teiktų prioritetą, jei užimtų šį postą.

G. Landsbergis: atsiprašau (922)

2016 spalio mėn. 24 d. 08:59
Gabrielius Landsbergis
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Seimo rinkimuose Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS–LKD) laimėjo kur kas mažiau mandatų, negu tikėjosi ir užėmė antrą vietą. Pirmininkas Gabrielius Landsbergis stebėjosi, kad į parlamentą pateko daug žmonių, nepažįstamų ne tik oponentams, bet ir juos rėmusiai partijai.

Po valstiečių žaliųjų pergalės – pasiutpolkė feisbuke (262)

2016 spalio mėn. 24 d. 10:05
Po valstiečių žaliųjų pergalės – pasiutpolkė feisbuke
DELFI montažas
Socialiniai tinklai audringai reagavo į Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pergalę Seimo rinkimuose.

R. Šimašius: valdančiosios koalicijos su „valstiečiais“ nepageidaujame (65)

2016 spalio mėn. 24 d. 11:02
Remigijus Šimašius
DELFI (D.Pipo nuotr.)
14 mandatų laimėjusio ir sėkmingiausiai partijos istorijoję pasirodžiusio Liberalų sąjūdžio pirmininkas, Vilniaus meras Remigijus Šimašius sako sunkiai įsivaizduojantis koaliciją su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS).