“Java 2” veikia sparčiau

 (1)
Bendrovė “Sun” išleido naujausią vartotojams skirtą “Java 2” versiją, kuri turėtų veikti sparčiau ir naudoti mažiau darbinės atminties, nei jos pirmtakė.
”Sun” teigimu, naujoji versija veikia 40 proc. sparčiau bei naudoja 25 proc. mažiau darbinės atminties. Be to, “Java 2” turi ir keletą naujų su saugumu susijusių galimybių.

“Java 2 Standard Edition” išeities kodą nemokamai galite atsisiųsti iš svetainės www.sun.com.

Ši programinė įranga veikia “”Windows 95/98”, “Windows NT 4.0” ir “Windows 2000” operacinėse sistemose. Bandomosios versijos “Linux” ir “Sun Solaris” operacinėms sistemoms turėtų pasirodyti birželį.

“Java 2” programinės įrangos kūrimo įrankius galite parsisiųsti iš svetainės java.sun.com/j2se/1.3/download-windows.html.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Lietuvoje vyksta rinkimai: kas juos laimės? nuolat atnaujinama  (1239)

2016 spalio mėn. 23 d. 08:09
Sekmadienį vyksta antrasis Seimo rinkimų turas, kuriame parlamentarai renkami vienmandatėse rinkimų apygardose. Iš viso per antrąjį turą paaiškės 68 nauji Seimo nariai.

Tautos mėgstamiausias Lietuvos restoranas – Žemaitijoje (137)

2016 spalio mėn. 23 d. 14:44
Kavinė Pakalnutė Salantuose
A. Užkalnio nuotr.
Ši apžvalga nebus tokia, kaip visos apžvalgos. Pirmiausia, tai pirmasis kartas, kai rašau apie restoraną, kur pavalgiau nemokamai. Jie nepaėmė iš mūsų pinigų. Apie tai vėliau.

R. Karbauskis: mes gardžiai pasijuokėme iš Gabrieliaus papildyta 14.13 (883)

2016 spalio mėn. 23 d. 13:37
Ramūnas Karbauskis balsuoja antrame Seimo rinkimų ture
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Antrą vietą daugiamandatėje apygardoje per pirmą Seimo rinkimų turą laimėjusios Valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis įsitikinęs, kad Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) pirmininką Gabrielių Landsbergį ištiko psichologinė trauma.

G. Landsbergis: koalicijos formavimas gali prasidėti jau šį vakarą (588)

2016 spalio mėn. 23 d. 12:13
Gabrielius Landsbergis
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis sako, kad būsimos koalicijos formavimas gali prasidėti jau sekmadienio vakarą, ir teigia, kad mato galimybių, jog nauja valdžia būtų stabili.

Įspėja apie rimtą pavojų: išstūmus „Islamo valstybę“ iš Mosulo ir Rakos, ji persikels į Europą (88)

2016 spalio mėn. 23 d. 15:32
Trys konfliktuojančios Irako grupės – šiitai, sunitai ir kurdai – prieš „Islamo valstybę“ kovoja išvien, nes žino, kad, jei nedalyvaus mūšyje, neteks įtakos Irake, LRT RADIJUI sako Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos ekspertas Renadas Mansouras.