"Delfi" akcija pranoko lūkesčius

 (25)
Interneto paslaugų teikėja UAB "Delfi" paskelbė pirmuosius akcijos "Interneto komplektas namų vartotojams" rezultatus (kitose šalyse tokios akcijos vadinamos FreePC).
"Interneto komplektas namų vartotojams" yra naujausia Delfi paslauga Lietuvos žmonėms, iki šiol namie neturėjusiems kompiuterio, bet norintiems naudotis Internetu bei visais kitais kompiuterio privalumais.

"Siūlydami šią paslaugą mes tikėjomės didelio susidomėjimo. Vis dėlto žmonių reakcija pranoko didžiausius mūsų lūkesčius" - teigia šio projekto vadovas Gintaras Marijauskas. Per savaitę nuo akcijos pradžios užsiregistravusių kompiuteriui gauti jau yra per 500.

Taip pat rekordiniu galima pavadinti susidomėjimą specialiai akcijai sukurta svetaine http://freepc.delfi.lt, kurioje per dieną apsilanko per 4000 žmonių. Pirmąjį kompiuterį planuojama atiduoti naudojimui jau kitą pirmadienį.

Dviems metams pasirašę sutartį, žmonės jau po savaitės gali naudotis naujutėlaičiu kompiuteriu su instaliuota legalia programine įranga ir neribotu Internetu. Klientas gali pasirinkti vieną iš kompiuterio modifikacijų, pagal kurias nustatomi mėnesiniai mokėjimo planai (179 Lt, 219 Lt, arba 249 Lt).

Akcija vykdoma kartu su UAB "Hanza Lizingas", tačiau šis pasiūlymas turi kelis esminius skirtumus nuo paprasto lizingo - žmogui nereikia mokėti jokio pradinio įnašo, kartu su kompiuteriu jis gauna visą Interneto paslaugų paketą (neribotą prisijungimą prie Interneto, 5 el. pašto adresus, galimybę patalpinti savo asmeninę svetainę, instaliacinį kompaktinį diskelį), legalią programinę įrangą bei galimybę naudotis faksų siuntimo per Internetą paslauga.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Europa po A. Merkel viešpatavimo: visi pasikeitimai bus į bloga (16)

2016 spalio mėn. 21 d. 11:51
Ateinančiais metais Vokietijos laukia federaliniai rinkimai, o naujai suformuotas Bundestagas rinks naują šalies kanclerį. Kol kas dar nėra aišku, ar dabartinei Vokietijos kanclerei Angelai Merkel pavyks išsilaikyti šiame poste (šiuo metu jos pačios ir jos atstovaujamos Krikščionių demokratų sąjungos (CDU) reikalai neatrodo itin geri).

Vietoj garsiausio Kauno pastato-vaiduoklio „Vičiūnai“ statys naują kompleksą (9)

2016 spalio mėn. 21 d. 11:53
Kauno "Respublikos" viešbučio griovimo spaudos konferencija
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Legendinis, bet taip ir nebaigtas statyti Kauno viešbutis „Respublika” skaičiuoja paskutines dienas. Jau netrukus didžiulis pastatas, kuris Kauno vaizdą darkė tris dešimtmečius, bus pradėtas griauti, o jo vietoje iškils naujas pastatų kompleksas „Magnum“.

N. Vasiliauskaitė. Dar daugiau mažesnio blogio (24)

2016 spalio mėn. 21 d. 11:17
Nida Vasiliauskaitė
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Kai rašau, kad, mūsiškių rinkimų situacijoje, deja, nėra nei pasirinkimo, nei „mažesnio blogio“, ir kad de facto visos politinės jėgos tyliai ir tvirtai sutarė dėl, pvz., ultrakonservatyvios rednekiškos „šeimos vertybių“ darbotvarkės (su atitinkamomis implikacijomis), gal aš perdėjau ir be reikalo nihilistinau?

Iš R. Karbauskio – kritika konservatoriams: kosmonautai yra (504)

2016 spalio mėn. 21 d. 10:08
Ramūnas Karbauskis
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis DELFI sakė jau pateikęs pasiūlymą ir konservatoriams, ir socialdemokratams dėl didžiosios koalicijos formavimo, nors negailėjo kritikos nei vieniems, nei kitiems.

G. Landsbergis: aš koalicijoje matau tris partijas papildyta (428)

2016 spalio mėn. 21 d. 09:56
Konservatorių partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis sako, kad po Seimo rinkimų turėtų būti suformuota trijų partijų koalicija, nors vieniems iš potencialių partnerių - Valstiečių ir žaliųjų sąjungai - išsako kritikos dėl nenuoseklumo.