Darbuotojai palieka kompanijas tikėdamiesi greitai uždirbti internete

 (4)
Dėl Interneto ir technologijų bumo sukurtų milijonierių atsiradimo didžiausioms pasaulio kopanijoms iškilo problemų samdant ir išlaikant svarbiausius darbuotojus, teigia kompanijų vadovai, dalyvaujantis Pasaulio ekonomikos forume.
Įvairių pramonės šakų, pradedant naftos ir baigiant bankininkystės, kompanijos skundėsi, jog jų galimybės pasamdyti mokyklas baigusius jaunuolius bei patyrusius darbuotojus menksta dėl pagundos greitai užsidirbti daug pinigų informacinių technologijų rinkoje.

Anot vienos didžiausių JAV naftos kompanijų atstovo, jei ši tendencija išsilaikys, po dvidešimt metų jie nebeturės nei vieno patyrusio vadybininko. Pavyzdžiui, praėjusią savaitę didžiausias JAV brokeris "Merrill Lynch & Co." neteko vieno skyrių Europoje vadovų, kuris kompanijoje išdirbo 20 metų. "Merrill" konkurentai "Morgan Stanley Dean Witter & Co." bei "Lazard Freres & Co." taip pat neteko kai kurių jaunų darbuotojų, išėjusių dirbti į naujai susikūrusias informacinių technologijų ar interneto kompanijas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Butas nuomai – dar liko dveji metai pradėti (24)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 10:46
Butas nuomai – dar liko dveji metai pradėti
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Vis daugiau mūsų tautiečių galvodami kaip įdarbinti pinigus dairosi į nekilnojamąjį turtą.

Kraujomaišos šeimoje atomazga: dvi mergaitės sūpuoja prievartos vaisius (205)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 05:30
Kraujomaišos šeimoje atomazga: dvi mergaitės sūpuoja prievartos vaisius
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Keliolika vaikų viename Aukštaitijos miestelyje auginusi šeima, kurioje patėvis seksualiai išnaudojo protinę negalią turinčią nepilnametę, o broliai – seserį, pagaliau išardyta. Vaikai atsidūrė globos namuose, patėvis – kalėjime, dvi mergaitės sūpuoja prievartos vaisius.

R. Paksas išsakė nuomonę apie K. Komskį, jo brolį ir nušautą šunį (164)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 10:31
Rolandas Paksas
DELFI (T. Vinicko nuotr.)
„Tvarkos ir teisingumo“ pirmininkas Rolandas Paksas ragina nesieti Seimo vicepirmininko Kęsto Komskio su jo brolio nušauto pasieniečio šuns istorija.

Klaiku: Radviliškyje pagrobtam šuniui nulupo kailį (35)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 10:46
Klaiku: Radviliškyje pagrobtam šuniui nulupo kailį
DELFI skaitytojo nuotr.
Šiaulių apskrities policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl žiauraus elgesio su gyvūnais. Tarp rugsėjo 27 d. 19 val. ir rugsėjo 29 d. 13 val. Radviliškyje, Zuikių g., sodų bendrijoje, pagrobtas prie būdos laikytas pririštas vilkinis šuo.

Ekspertai: debatuose apie teisingumą sužibėjo S. Skvernelis (13)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 10:52
Debatų tema apie teisingumą buvo ypač paranki vienam iš „valstiečių“ lyderių Sauliui Skverneliui ir „darbiečiui“ Artūrui Paulauskui, sako LRT.lt kalbinti ekspertai. Ir pagaliau S. Skvernelis sužibėjo – jo pasirodymą įvairių sričių specialistai įvertino geriausiai. Tuo metu A. Paulauskas daugelį nuvylė.