Darbas siūlomas interneto svetainėse

 (3)
Internete vis daugiu atsiranda svetainių, kuriose darbdaviai ir ieškantieji darbo nemokamai gali sužinoti vieni apie kitus.
Ketvirtadienį dar vieną svetainę atidarė Estijos įmonė "CV-Online". Ji jau teikia tokias paslaugas Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Rusijoje, Vengrijoje, Lenkijoje ir Čekijoje.

UAB "Media Works" (MW) prieš 3 savaites atidarė interneto svetainę cv.lt, kurioje darbdaviai galės skelbti apie vakuojančias darbo vietas, reklamuoti savo įmonę, o ieškantieji darbo - pateikti savo gyvenimo aprašymą, vadinamąjį CV.

Pasak Eglės Šilinskienės, MW projekto vadovės, šios svetainės informacija prieinama visiems darbuotojams, įdarbinimo agentūroms ir siūlantiesiems darbą.

MW nepretenduoja vykdyti darbuotojų atrankos, todėl ji nesuinteresuota konkuruoti su kitomis įdarbinimo agentūromis ir slėpti kandidatų duomenų. Tačiau, siekdama išlaikyti konfidencialumą, darbdaviams, norintiems peržiūrėti CV, slaptažodį pasako tik patikrinę, ar jų ketinimai rimti.

Už suteikiamą informaciją ketinama imti mokestį, kai svetainėje susikaups per 1.000 CV - dabar joje yra apie 430 CV. Daugiausia darbo ieško programuotojai, rinkodaros bei pardavimų specialistai, finansininkai. Šia duomenų baze naudojosi jau per 70 darbdavių bei įdarbinimo agentūrų. MW už 69 Lt gali parašyti kreipimosi laišką ir CV lietuviškai, o už 89 Lt - angliškai.

Neseniai atidaryta ir valstybinės darbo biržos svetainė, kurioje pateikiama informacija, kokiuose miestuose kokių reikia darbuotojų.

Svetainėje langas.net ieško arba siūlo darbą užsienyje studijuojantiems arba studijavusiems žmonėms.

Bene viena iš pirmųjų sukurta 5ci.lt/jobforum svetainė, kurioje darbuotojai ir darbdaviai gali nemokamai skelbtis apie save.

"Verslo Žinios"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Seimo rinkimai praūžė: dabar R. Karbauskis formuos koaliciją (83)

2016 spalio mėn. 24 d. 05:07
Ramūnas Karbauskis, Saulius Skvernelis
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Seimo rinkimai praūžė, laikas susumuoti rezultatus. Per pirmą ir antrą turą pergalę nuskynė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, formaliai iškovojusi 54 mandatus Seime, bet priskaičiavus du save išsikėlusiuosius, kurie save sieja su partijos sąrašu – 56.

G. Landsbergis neatmeta galimybės dirbti opozicijoje atnaujinta (206)

2016 spalio mėn. 24 d. 00:12
G. Landsbergis neatmeta galimybės dirbti opozicijoje
DELFI montažas
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas Gabrielius Landsbergis neatmeta galimybės, kad pirmiausia Valstiečių ir žaliųjų sąjunga dėl koalicijos derėsis su socialdemokratais.

M. Navickienė laimėjo prieš A. Paleckį atnaujinta (615)

2016 spalio mėn. 23 d. 22:45
M. Navickienė laimėjo prieš A. Paleckį
DELFI montažas
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovė Monika Navickienė laimėjo Seimo nario mandatą Naujosios Vilnios apygardoje, rodo Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenys.

R. Valatka: Ateina profesionalai. Ar tikrai? (7 Seimo rinkimų mitai) (341)

2016 spalio mėn. 23 d. 22:06
Ar po Seimo rinkimų jau galima teigti, kad tapom politinio proceso dalyviais? Ar, kaip buvom, taip ir likom stebėtojais? Lakstymo ir triukšmo, ypač prieš pirmąjį turą, ir ypač feisbuke, buvo kaip niekada. „Už“ ir „prieš“ agitavo net Jakilaitis. Bet esminis rinkimų šūkis buvo žiūrovų: „Duokit mums naujų ir, pageidautina, jaunų!“

Orai: bus šilčiau, bet tai nedžiugins (2)

2016 spalio mėn. 24 d. 00:02
Paskutinės spalio savaitės pradžia bus vėjuota ir šlapia. Vietomis lietus maišysis su šlapdriba. Tačiau temperatūra po truputį kils ir jau savaitei įpusėjus palepins kiek didesnė šiluma. Ypač tą pajus vidurio ir pietų Lietuva bei pajūris. Paskutinėmis darbo dienomis vėjas pagaliau nurims, kritulių bus mažiau, o stipriai atvėsti dar tikrai neskubės.