"Compaq" perspėja apie galimą broką

"Compaq Computer" šią savaitę perspėjo savo klientus, jog bendrovės kuriami asmeniniai kompiuteriai gali turėti duomenų saugojimo broką. Dėl tokio paties broko pernai bendrovė "Toshiba" buvo paduota į teismą ir, pasiekus susitarimą, turėjo sumokėti 2,1 mlrd. JAV dolerių.
Anksčiau "Compaq" neigė, jog jos produktai turi broką. Kompanija išsiuntė laiškus 1,7 milijonams "Presario" kompiuterių vartotojų teigdama, jog šie kompiuteriai turi diskelių įrenginio valdiklio problemą, dėl kurios "retais atvejais gali kilti nesklandumų persiučiant duomenis į diskelį". Bendrovė informavo, jog vartotojai programinę pataisą gali atsisiųsti iš interneto.

"Compaq" į teismą padavę advokatai laišką laiko dar vienu įrodymu prieš bendrovę. Tuo tarpu pati bendrovė neigia, jog laiškas tolygus prisipažinimui apie atsakomybę. "Mes paprasčiausiai atlikome bandymus, ir apsidraudėme sukurdami pataisą. Jums nereikėtų nerimauti, jei kompiuterį naudojate normaliomis sąlygomis", teigia "Compaq" atstovas spaudai Alanas Hodelas.

Teisme pasiekus susitarimą su "Toshiba" kiekvienas galėjęs nukentėti vartotojas turėjo teisę gauti iki 331 JAV dolerio kompensaciją kompiuteriui sutaisyti. "Compaq" vartotojai turėtų gauti bent atitinkamą kompensaciją", įsitikinęs advokatų atstovas spaudai Patrickas Woodsonas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

R. Bogdanas apie padėtį Sirijoje: diplomatijos galimybės šiame konflikte yra išsemtos (123)

2016 rugsėjo mėn. 26 d. 23:22
R. Bogdanas apie padėtį Sirijoje: diplomatijos galimybės šiame konflikte yra išsemtos
AP/Scanpix nuotr.
Nuo praėjusio ketvirtadienio per bombardavimus Sirijos Alepo mieste jau žuvo daugiau kaip 120 civilių gyventojų, miestas beveik nušluotas. Rusija kaltinama iš oro sušaudžiusi humanitarines vilkstines ir sunaikinusi labdaros sandėlius.

Apgaulingos sveikais tituluojamų produktų etiketės: ką iš tikrųjų reiškia populiarūs užrašai (10)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 00:00
Liesi, organiški produktai ir prekės be glitimo – tokie užrašai dažnai patraukia prekybos centrų lankytojų, kuriems rūpi jų sveikata, dėmesį. Kaip bebūtų gaila, tenka pripažinti, kad ant produktų pakuočių sutinkami su jų nauda sveikatai ir maistingosiomis savybėmis susiję užrašai suklaidina net ir labiausiai patyrusius pirkėjus.

Lemtinga D. Trumpo ir H. Clinton dvikova: laimėtojas gali paaiškėti jau šiąnakt (206)

2016 rugsėjo mėn. 26 d. 20:30
Ką pasirinktumėte: populiariausios šalyje sporto šakos varžybas ar politikų diskusiją? JAV gyventojai turi aiškų atsakymą: didžioji dalis stebės pirmuosius iš trejų suplanuotų debatų tarp Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton, o ne tuo pat metu vyksiantį amerikietiškojo futbolo mačą.

Orai: už šiltas dienas ruduo atsiims su kaupu

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 00:03
Nuo antradienio danguje vis dažniau sukinėsis debesys. O nemaloniausia dalis laukia antroje savaitės pusėje: tuo metu ne tik lietus taškysis, bet ir smarkus vėjas vers iš kojų.

Švietimo ministrės A. Pitrėnienės „ačių“ juokina feisbuką (427)

2016 rugsėjo mėn. 26 d. 21:12
„Ačiū“ - lietuviškas žodis, kurio rašymo ypatumų mokomės pirmose mokyklos klasėse. Šis žodis rašomas su raide „ū“, tačiau ši taisyklė ne kiekvienam įkandama. Tačiau, kai klaida „puošia“ švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės rinkiminės kampanijos lankstinukus, tai užsuka pašaipų virtinę.