Antirasistų grupė padavė “Yahoo” į teismą

 (1)
Kaltindama “Yahoo” nacių atributikos pardavinėjimu vienoje iš šio portalo prižiūrimų interneto svetainių, prancūzų antirasistų grupė padavė portalą į teismą.
Teismo posėdis įvyks gegužės 15 dieną. Grupė ketina prašyti reikalauti, kad “Yahoo” būtų skirta 100 tūkst. eurų baudą, kurią portalas privalės mokėti kasdien tol, kol nebus įvykdyti visi antirasistų reikalavimai.

“Yahoo” atstovas atsisakė komentuoti pareiškimus. “Yahoo.com” aukcionų svetainėje dažna parduodami įvairūs daiktai, susiję su nacių atributika, pavyzdžiui, filmai, svastikos, uniformos, fotografijos, medaliai ir kita.

Prancūzijos įstatymai draudžia demonstruoti ar pardavinėti daiktus su aiškia rasistine atributika.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Į Lietuvą žengia naujas prekybos tinklas: pirma parduotuvė jau stovi (194)

2016 spalio mėn. 22 d. 23:26
Prekybos centras "Depo" Klapėdoje
DELFI (V.Spurytės nuotr.)
Lietuvoje jau šiemet duris atvers pirmasis Latvijos statybinių medžiagų ir buities prekių parduotuvių tinklo „Depo“ prekybos centras. Gruodį jis turėtų būti atidarytas Klaipėdoje, o Lietuvoje numatoma pastatyti dar keturis „Depo“ prekybos centrus.

Lietuvoje vyksta rinkimai: kas juos laimės? (136)

2016 spalio mėn. 23 d. 08:09
Lietuvoje vyksta rinkimai: kas juos laimės?
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Sekmadienį vyksta antrasis Seimo rinkimų turas, kuriame parlamentarai renkami vienmandatėse rinkimų apygardose. Iš viso per antrąjį turą paaiškės 68 nauji Seimo nariai.

Ekspertas: Rusijos karo laivai Lamanšo sąsiauryje – dėmesio nukreipimas nuo svarbesnių veiksmų (1000)

2016 spalio mėn. 22 d. 20:38
Admiral Kuznetsov
AP/Scanpix nuotr.
Sprendimas pasiųsti Rusijos karo laivų į Lamanšo sąsiaurį galėjo būti bandymas „nukreipti pasaulio dėmesį“ nuo svarbių karinių operacijų, vykdomų visai kitur, perspėja analitikas Keiras Gilesas, rašo „The Independent“.

Kuris automobilis geriausias pasaulyje? (3)

2016 spalio mėn. 23 d. 08:50
Pernai WCOTY rinkimus laimėjo "Mazda MX-5"
Gamintojo nuotr.
Pasaulio metų automobilio rinkimų (WCOTY, „World Car of the Year“) komisija paskelbė 22 modelių, pretenduosiančių į šį titulą, pavadinimus.

Seksualumo ir meilės meno moko tūkstančius: svarbu laikytis pagrindinių taisyklių (56)

2016 spalio mėn. 22 d. 20:02
Emocinio ir dvasinio intelektų lavinimo specialistai, santykių tobulinimo mokymų programos autoriai Rimvydas Židžiūnas ir Andrė Amiya Pabarčiūtė, ką tik išleidę knygą apie laimę poroje „Amžinas medaus mėnuo“, sako, kad viską, apie ką kalba, išbandė kurdami savo santykius.