Vartotojai vėl gali naudotis "Napster"

”Napster” gražino galimybę naudotis tarnyba daugiau kaip 30 tūkst. vartotojų, kurie pareiškė buvę klaidingai apkaltinti naudoję programinę įrangą “Metallica” ir “Dr Dre” įrašams atsisiųsti pažeidžiant autorines teises, pranešė LiveDaily.com.
Abu atlikėjai padavė “Napster” į teismą, o vėliau “Metallica” pareikalavo uždrausti tarnyba naudotis daugiau kaip 300 tūkst. vartotojų.

“Napster” netrukus įvykdė reikalavimą, grupei pateikus atitinkamus dokumentus.

Tačiau greitai maždaug 30 tūkst. vartotojų, kuriems buvo uždrausta naudotis tarnyba, pateikė pareiškimus, neigdami siuntęsi “Metallica” įrašų. “Napster” jiems grąžino teisę naudotis tarnyba.

Tačiau “Metallica” ir “Dr Dre” advokatas Howardas Kingas teigia turįs įrodymų, jog šie vartotojai paprasčiausiai meluoja. “Napster” galėjo atlikti tokį patį tyrimą ir pamatyti, kad tie vartotojai meluoja, tačiau jie nepanoro to padaryti”, sakė advokatas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Lietuviai nyksta, dingsta ir jų pamėgti produktai parduotuvėse (39)

2016 spalio mėn. 22 d. 00:00
Daugelis turi mėgstamų skanėstų – kas neįsivaizduoja pusryčių be vienos rūšies sūrelio ar tepamo varškės kremo, kitiems kartais užsinori tų pačių salotų su silke ar pasmaguriauti vienintelio valgomo šokolado plytele. DELFI pasidomėjo, kodėl kai kurie per daugelį metų pamėgti produktai dingsta iš parduotuvių lentynų.

R. Vanagaitė: jei būčiau 30, su vyrais elgčiausi kitaip (35)

2016 spalio mėn. 22 d. 00:00
Rūta Vanagaitė
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Tik viena ar dvi santuokos iš dešimties yra iš tikro laimingos, sako viešųjų ryšių specialistė, populiarių knygų autorė Rūta Vanagaitė. Du kartus išsiskyrusi 61-erių moteris teigia šiandien suprantanti, kokias klaidas padarė santykiuose su vyrais ir ragina jaunas merginas jų nekartoti.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (71)

2016 spalio mėn. 21 d. 20:01
Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Laimėjimu pasidžiaugęs Š. Jasikevičius pamokė sirgalius: nenorėčiau, kad arena būtų tyli, kai mums nesiseka (27)

2016 spalio mėn. 21 d. 22:39
Šarūnas Jasikevičius
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Po pirmosios pergalės Eurolygoje Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius džiaugėsi pirmuoju laimėjimu. Teigęs, kad pergalė suteiks pasitikėjimo tolimesnėse kovose, strategas turėjo ir šiokių tokių priekaištų žalgiriečių sirgaliams.

Pasaulyje vyko didžiulė kibernetinė ataka (291)

2016 spalio mėn. 21 d. 20:50
Ketvirtadienį didelė dalis didžiausių pasaulio interneto svetainių išgyveno kibernetinę DNS-DDoS ataką. Buvo sutrikusi tokių interneto milžinų, kaip CNN, „Twitter“ „Spotify“, „Reddit“ ir „New York Times“ veikla.