Serijinis žudikas aukų susirasdavo internete

 (4)
Penkių kūnų likučiai buvo rasti statinėse, priklausiusiose vyrui, kuris internete naudojo pravardę “slavemaster” užmegzdamas ryšius su moterimis, pranešė JAV valdžios atstovai antradienį.
Pirmi du kūnai buvo rasti statinėse, užkastose Johnui Robinsonui priklausiusioje teritorijoje La Cygne laukuose, apie 50 mylių į pietus nuo Kanzaso.

Kiti trys 55 galonų talpos bosai buvo rasti pirmadienį išnuomuojamame sandėlyje Cass apygardoje apie 30 mylių į pietryčius nuo Kanzaso. Antradienį pareigūnai patvirtino, kad kūnai buvo rasti viduje.

Kūnų radimas užbaigė tris mėnesius trukusias dingusių asmenų paieškas.

56 metų J.Robinsonas pasirodė teisme pirmadienį dėl kitų dviejų moterų užpuolimo viename iš priemiestinių Kanzaso viešbučių. Mokestis už nuisikaltėlio radimą tuo metu buvo pakeltas iki 5 milijonų dolerių.

Kanzaso valstijos, Linn apygardos šerifas Marvinas Stitesas sakė, kad apie 20 detektyvų - įskaitant ir keletą iš FTB ir Kanzaso tyrimų biuro tęs Robinson nuosavybės kratą.

Dvi moterys, apkaltinusios J.Robinsoną užpuolimu, teigė policijai laisva valia sutikusios vaidinti “sekso vergių” rolę. J.Robinsono pravardė “slavemaster” reiškia “vergvaldys”.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Pasaulio paranoja pasitvirtino – V. Putinas nejuokauja ir pradeda Šaltąjį karą (769)

2016 spalio mėn. 22 d. 12:30
Vladimiras Putinas
Sputnik/Scanpix
Pernai išleistoje Michailo Zygaro knygoje „Visi Kremliaus vyrai“ pateikta daug išmintingų pastebėjimų apie JAV ir Rusijos santykius, dauguma jų grįsti pastaruosius metus tuos santykius kūrusių Amerikos architektų įžvalgomis.

Viešai darbo paprašęs 52-ejų vyras: aš negaliu patikėti (229)

2016 spalio mėn. 22 d. 11:08
Viešai darbo paprašęs 52-ejų vyras: aš negaliu patikėti
A.Stackevič nuotr.
Dar ketvirtadienį ašaras dėl sunkios gyvenimo lemties – darbo metu prarastų kairės rankos pirštų, sugadintos sveikatos ir skurdo – ašaras liejęs 52-ejų Artūras dabar netveria džiaugsmu. Jo prašymas buvo išgirstas.

Talino oro uostas evakuotas dėl grasinimo susprogdinti bombą

2016 spalio mėn. 22 d. 14:36
Talino oro uostas evakuotas dėl grasinimo susprogdinti bombą
DELFI.ee
Talino oro uostas šeštadienį buvo evakuotas dėl grasinimo, kad jame bus susprogdinta bomba, pranešė pareigūnai.

Lietuvių išradimas sulaukė tarptautinės sėkmės (3)

2016 spalio mėn. 22 d. 14:29
Vytautas Getautis
R.Guigos nuotr.
Kauno technologijos universitetą (KTU) pasiekė gera žinia. Profesoriaus Vytauto Getaučio su komanda ir Šveicarijos fizikais sukurtų medžiagų, skirtų naujos kartos Saulės elementams, patentą įsigijo viena Japonijos kompanija.

Beveik viskas, ką žinojote apie cholesterolį – netiesa (27)

2016 spalio mėn. 22 d. 13:04
Beveik viskas, ką žinojote apie cholesterolį – netiesa
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Kaltinti cholesterolį dėl širdies ligų – tas pats, kas kaltinti ugniagesį dėl gaisro. Taip tikina LSMU profesorius Alvydas Unikauskas, remdamasis naujausia medicinine informacija.