Pasaulinis tinklas padeda nusirašinėtojams

Daugiau nei trečdalis Švedijos mokytojų tvirtina, jog moksleiviai iš interneto atsisiųsdina atliktus namų darbus ir pateikia juos kaip savus.
Mokytojams šis reiškinys kelia susirūpinimą, bet vyresnioji karta neturi tiek žinių ir įgūdžių, kad su juo susidorotų, sakoma organizacijos SKOP tyrimo išvadose, kurios paskelbtos ketvirtadienį. Tyrimą užsakė švietimą remiantis fondas KK.

"Moksleiviai sukčiauja naudodamiesi internetu", tokia yra tyrimo išvada.

Iš 1 000 apklaustų mokytojų 37 proc. sakė žiną apie tokias moksleivių apgavystes, o 42 proc. jų skundėsi, kad jiems neužtenka žinių su tuo kovoti.

Pasaulyje Švedija yra viena lyderių pagal interneto vartojimą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Socdemai ištiesė ranką R. Karbauskiui (263)

2016 spalio mėn. 28 d. 18:21
Algirdas Butkevičius
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Seimo rinkimus pralaimėję socialdemokratai nekelia tiek sąlygų, kiek konservatoriai: partijos prezidiumas penktadienį nusprendė pradėti derybas su Seimo rinkimus laimėjusia Valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Partijos tarybos pritarimo reikės, jei derybos bus rezultatyvios.

„The Independent“: Rusija užimtų Baltijos šalis per 36 valandas (833)

2016 spalio mėn. 28 d. 17:05
Galimo konflikto su NATO atveju Rusijai reikėtų 36 valandų Estijai, Latvijai ir Lietuvai užimti, o ne 60, kaip manyta anksčiau. Tai sakoma su JAV armija susijusios korporacijos „Rand" pranešime, kurio ištraukas skelbia „The Independent“.

Skandalas Kauno darželyje dėl psichotropinių vaistų: kratos nebuvo bevaisės prokurorė prašo tėvų pagalbos (274)

2016 spalio mėn. 28 d. 15:47
Lopšelis - darželis "Bitutė"
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Trečiadienio popietę į Kauno klinikų vaikų Skubios pagalbos skyrių atgabentas vangus ir mieguistas dviejų metų vaikas, kuris, kaip įtariama, buvo apsvaigintas psichotropinėmis medžiagomis. Darželis-lopšelis „Bitutė“ iš kurio vaikas nuvežtas tiesiai į ligoninę, įtarimų sukėlė ne tik berniuko mamai, bet ir tyrėjams.

Konservatorių „maištininkai“ prisipažino, ko iš tiesų nori (420)

2016 spalio mėn. 28 d. 14:29
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų gretose buvo kilęs nedidelis nerimas, pavadintas maištu. Valstiečių ir žaliųjų sąjunga pakvietė konservatorius kalbėtis apie galimą koaliciją, konservatorių vadovybė metė kamuolį atgal išdėstę savo pozicijas.

„Financial Times”: ES neskirs baudos „Gazprom“ už nesąžiningas kainas Baltijos šalims (50)

2016 spalio mėn. 28 d. 17:21
Penkerius metus tyrusi Rusijos dujų gigantės „Gazprom“ operacijas, Europos Komisija artėja prie santykio su „Gazprom“ sureguliavimo, o tai vargu ar patiks Rytų Europos ir Baltijos šalims, praneša agentūra LETA su nuoroda į „Financial Times“.