"Netscape" baigia naujos naršyklės versijos kūrimą

Korporacija "Netscape" paskelbė per 25 dienas pristatysianti bandomąją ilgai lauktos interneto naršyklės versiją. Be to, bendrovė pareiškė susitarusi su daugeliu partneriu dėl techninės ir programinės įrangos suderinimo su "Gecko" technologija, skirta teksto ir gafikos peržiūrai internete.
Labai nedaugelis specialistų tiki, kad "Netscape" pavyks iš "Microsoft" atsikovoti interneto naršyklių rinkos lyderio vardą, tačiau "Gecko" paplitimas galėtų suteikti papildomų galimybių interneto svetainių kūrėjams bei neabejotinai suteiktų geresnės nešiojamųjų įrenginių ryšio su internetu galimybes.

Svarbiausia "Gecko" savybė - "Extensible User Interface Language" panaudojimas. Ši nauja technologija skirta vartotojo sąsajos kūrimui programavimo internetui kalbomis.

"Netscape" panaudos "Gecko" technologiją savo naujajai naršyklei, pavadintai "Netscape 6.0". Tai bus pirmasis bendrovės produktas po to, kai 1998 metų lapkritį ją įsigijo "AOL".

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Pasisiūlė būti draugu su privalumais: man tai – didžiausias pažeminimas (55)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 22:02
Žmogus, kurį vadinau draugu iš didžiosios „D“, pasiūlė man draugystę su privalumais, nors su jo žmona taip pat esame geros draugės. Ir kuo tai skiriasi nuo pasiūlymo būti meilužiais?

V. Garastas siūlo „aukoti“ kitus metus ir rinktinę patikėti reformatoriui (118)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 19:22
Rimas Kurtinaitis ir Dainius Adomaitis (RIA ir DELFI nuotr.)
DELFI montažas
Prieš ketverius metus Vladas Garastas nedvejojo. „Jonas Kazlauskas yra vienintelis rimtas pasirinkimas“, – tuomet būsimo Lietuvos rinktinės stratego pavardę nesunkiai nuspėjo vienas šalies krepšinio patriarchų. Šįkart V. Garastas mato tik kelią, kuriuo turėtų pasukti nacionalinė komanda, bet ne jos vedlio veidą.

Vilniuje žviegiančių padangų garsą lydėjo smūgis: po avarijos kompanija išsilakstė policija užtvėrė kelią  (13)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 22:57
„Prisparkavo“, – tokia liudininkų reakcija buvo iš karto po avarijos sostinės senamiestyje. Laimei, su kompanija važiavusio vairuotojo drąsa apsiėjo be aukų, mat netoliese moteris prekiavo gėlėmis, vaikščiojo nemažai žmonių.

Iš ES bėgančiai Britanijai žada geresnę ateitį: jai seksis geriau nei kontinentinei Europai (60)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 21:33
Leidybos milžinės „Axel Springer“ vykdomasis vadovas Mathiasas Doepfneris teigė matantis, kad Jungtinė Karalystė (JK) linksta prie laisvesnio į rinką orientuoto modelio, kuris galėtų tapti itin patrauklia Europos Sąjungos (ES) alternatyva.

Tėveliai turėtų ruoštis dar vienai karštinei prekybos tinkle (74)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 20:30
Kuo daugiau šeimų su vaikais pritraukti ir pardavimus pasididinti norintys prekybininkai ir toliau traukia tuos pačius ginklus – į prekybos tinklą „Maxima“ grįžta dar viena akcija, nusitaikiusi į mažamečius. Rinkodaros specialistas Linas Šimonis prekybos tinklų pamėgtas akcijų poveikį lygina su narkotikų.