"McAfee" automatizuoja apsaugą nuo virusų

Bendrovės "Network Associates" padalinys "McAfee" išleidžia antivirusinių programų paketą "McAfee Active Virus Defense". Juo siekiama informacinių technologijų vadybininkams suteikti galimybę labiau automatizuoti apsaugą nuo virusų.
Išleidžiamame pakete visos apsaugos nuo virusų funkcijos centralizuotos bei automatizuotos. Pakete pateikiami įrankiai ataskaitų kūrimui, virusų analizei bei virusų duomenų bazės atnaujinimų įdiegimui. Bendrovės konkurentė "Symantec" savo paketu "Norton AntiVirus" juda panašia kryptimi, kurdama ryšius su sistemos administravimo įrankiais, tačiau "McAfee" produkte visos galimybės bus įdiegtos tiesiogiai.

IT vadybininkų poreikis turėti tvirtesnį pagrindą kovoje su greitai plintančiais virusais tapo akivaizdus pernai pavasarį, kai virusas "Melissa" sukėlė tikrą sąmyšį didžiųjų bendrovių tinkluose. Anot saugumo specialistų, "Melissa" viruso variantų bei duomenis naikinančių virusų plitimas ir toliau skatina kurti automatizuotus įrankius, kurie padėtų apsaugoti tiek tarnybines stotis, tiek asmeninius kompiuterius.

Bendrovės "Computer Economics" duomenimis JAV kompanijos pernai dėl virusų patyrė 12 milijardų JAV dolerių nuostolių.

Centrinė "Active Virus Defense" paketo dalis yra "ePolicy Orchestrator", kuriame nustatomi virusų apsaugos parametrai tinkle esantiems kompiuteriams. Jo pagalba visuose kompiuteriuose įdiegiami virusų duomenų bazės atnaujinimai. Anot kompanijos atstovų, šis komponentas gali aptarnauti iki 100 tūkst.vartotojų. Anot vienos bendrovės atstovų, kompanijoms ypač svarbus automatinis atnaujinimų įdiegimas, mat besinaudojantys asmeniniais kompiuteriais tinkle dažnai tam neturi laiko. Paketas taip pat atlieka sudėtingas stebėjimo ir ataskaitų pateikimo funkcijas. Pavyzdžiui, "GroupShield" ir "WebShield" produktai turi naują komponentą "Outbreak Manager", kuris nutraukia elektroninio pašto virusų išplitimą, šiam neįsibėgėjus. Komponentas stebi ateinantį ir išsiunčiamą paštą ir lygina jį su įtartinais šablonais. "Informant" kommponentas stebi, ar virusai neplinta tinkle.

Pakete taip pat yra naujoji asmeniniams kompiuteriams skirtos programos "VirusScan 4.5" versija, kurioje atsirado turinio filtravimo galimybė. "Active Virus Defense" paketas bus išleistas kovo pabaigoje.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Išgirdo gyventojų skundus dėl apgaulingų nuolaidų (61)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 10:45
Išgirdo gyventojų skundus dėl apgaulingų nuolaidų
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Pirkėjai neretai piktinasi, kad akcijomis ir nuolaidomis juos viliojantys didieji prekybos centrai kartais gudriai žongliruoja kainomis ar tiesiog įžūliai mulkina. Kaip tokį prekybininkų elgesį vertina vartotojų teisių gynėjai?

V. Putinas ruošia sau dirvą: rokiruotės valdžioje turi paaiškinimą (154)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 10:11
Vladimiras Putinas
AP/Scanpix nuotr.
Atleidus dar vieną vyresniosios kartos politiką Kremliuje parengta vieta jaunesniam jo įpėdiniui. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas skyrė naują parlamento pirmininką, o buvusiam senosios kartos politikui patikėjo ne taip akylai visuomenės stebimą postą, praneša „The Newsweek“.

Į kampą įvarytas ministras atsisakys ir atlyginimo, ir išmokos? (1)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 11:29
Keturias praėjusios savaitės dienas dokumentuose sirgęs, bet realybėje rinkimų kampanijoje dalyvavęs susisiekimo ministras socialdemokratas Rimantas Sinkevičius ketina už tas dienas neprašyti nei atlyginimo, nei „Sodros“ mokamos išmokos.

J. Poželą reanimacijoje įkalinusi liga: kokios galimos baigtys (5)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 11:13
Jau praėjo kone pusantro mėnesio, kai sveikatos apsaugos ministras Juras Požela dėl ūminio pankreatito paguldytas į Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikas. Paskutinė oficiali žinia apie ministro sveikatą buvo ta, kad „šioks toks būklės pagerėjimas yra, tačiau pacientas tebėra gydomas ten pat – intensyvios terapijos ir reanimacijos skyriuje“.

Pamirštos socialdemokratų istorijos: dėl vienų bąla iš pykčio, dėl kitų – rausta iš gėdos (5)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 11:18
Artėjant Seimo rinkimams, LRT RADIJAS transliuoja specialias laidas, skirtas pristatyti debatų dalyvius. Trečiadienį debatuose susitinka Lietuvos socialdemokratų partija ir Darbo partija. Su pirmosios veikla ir istorija kviečiame susipažinti.