Loans.com vardas parduotas už 3 mln. dolerių

50-metis Marcelo Siero penktadienį tapo milijonieriumi, pardavęs domeno vardą Loans.com, kurį 1994-aisiais užregistravo už dyką.
Už gautus pinigus jis ketina sukurti "inkubatorių", kuris pavers jo su internetu susijusio verslo idėjas tikrove. "Tai yra pirmoji mano finansinė sėkmė", teigė naujasis milijonierius. "Pagalvokite apie visas intelektualias idėjas, kurias kuriate metų metus, o štai dabar Jūs uždirbate didelius pinigus už kelias raides. Tai kažkiek ironiška".

3 milijonai dolerių už Loans.com yra trečioji pagal dydį pinigų suma, sumokėta už domeno vardą. Už domeno vardą Business.com buvo sumokėta 7,5 mln. dolerių, o už Altavista.com - 3,3 mln. dolerių.

Pirkėjas, kurio vardas neskelbiamas, buvo vienas iš kelių pretendetų įsigyti šį domeno vardą, kuris buvo parduodamas interneto aukcione GreatDomains.com.

Konkurencija dėl lengvai įsimenamų domeno vardų ypač išaugo, vis daugiau kompanijų "įsikuriant" internete. "Jei Jums pavyksta įsigyti lengvai įsimena domeno vardą, aiškiai apibrėžiantį Jūsų teritoriją, ilgainiui Jūs sutaupysite daug pinigų, reklamuodami savo prekės ženklą", teigė vienas aukciono GreatDomains.com atstovų.

M. Siero 1994-aisiais užregistravo ir Houses.com, Lawoffices.com, Artists.com bei Romance.com domeno vardus, kurie jam iki šiol priklauso.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Buto savininkė nusprendė patikrinti, kaip gyvena nuomininkai: dabar nori įspėti kitus (80)

2016 rugsėjo mėn. 26 d. 16:58
Pirmą kartą savo butą nuomojusi moteris pateko lyg į siaubo filmą, kurio finalas – ikiteisminiai tyrimai policijoje ir didžiuliai nuostoliai.

Anandos tėvai gydytojams nesakė, kuo maitina savo dukrą: po 25 metų ji jau gali pasigirti rezultatais (11)

2016 rugsėjo mėn. 26 d. 18:13
Ananda
Asmeninio albumo nuotr.
Visuomenėje vis daugiau žmonių dėl vienokių ar kitokių priežasčių tampa vegetarais. Mityba, sutikite, vis dar yra ta konfliktinė tema, dėl kurios tiek viena, tiek kita pusė turi svarių argumentų.

„Mirties skrydis“: legendiniam ir nepakartojamam V. Carterio dėjimui – jau 16 metų (1)

2016 rugsėjo mėn. 26 d. 18:24
Vince'as Carteris deda per Fredericą Weisą
Twitter nuotr.
2000-ųjų Sidnėjaus olimpinių žaidynių finale Vince’as Carteris kamuolį į krepšį įkrovė taip efektingai, jog tai tapo įspūdingiausiu ne tik Lietuvai bronza paženklinto turnyro, olimpinių metų, bet viso ketvirčio amžiaus dėjimu. Daugelis krepšinio gerbėjų sutinka, kad V. Carterio skrydis per prancūzą Fredericą Weisą buvo įspūdingiausias per pastarąjį olimpinį dvidešimtmetį, o gal ir per visą žaidynių istoriją. Šiam skrydžiui – jau 16-a metų.

Perkūnkiemyje duris atvėręs „Skandia“ padalinys ketina padvigubinti darbuotojų skaičių

2016 rugsėjo mėn. 26 d. 18:32
Perkūnkiemyje duris atvėręs „Skandia“ padalinys ketina padvigubinti darbuotojų skaičių
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Švedijos draudimo ir bankininkystės grupės „Skandia“ padalinys Lietuvoje „Thule“ persikėlė į naujas, 1 950 kv. m ploto patalpas Vilniaus Perkūnkiemio mikrorajone įsikūrusiame verslo centre „One“, rašoma bendrovės pranešime.

„Nota Bene“ šiaušiasi prieš Lietuvos kariuomenės reikalavimą (50)

2016 rugsėjo mėn. 26 d. 17:46
Andrius Jazgevičius
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Bendrovė „Nota Bene“ atsisako Lietuvos kariuomenei grąžinti 174 tūkst. eurų, už kuriuos ji pirko atsarginę lauko virtuvės įrangą.Kariuomenės atstovai BNS pirmadienį informavo, kad žada kreiptis į teismą, kur sieks šiuos pinigus susigrąžinti.