Lietuvos dviratininkai užėmė 23-ią ir 25-ą vietas

Šeštadienį Sidnėjaus olimpinių žaidynių vyrų asmeninėse atskiro starto lenktynėse tarp 38 dviratininkų Raimondas Rumšas finišavo dvidešimt trečias, o kitam Lietuvos dviratininkui Artūrui Kaspučiui atiteko 25-oji vieta.
Olimpiniu čempionu atskiro starto lenktynėse tapo Rusijos dviratininkas Viačeslavas Jekimovas, 46,8 km distanciją įveikęs per 57 minutes ir 40 sekundžių.

Tai antrasis Rusijos sportininko aukso medalis olimpinėse žaidynėse. Pirmąjį olimpiados apdovanojimą V. Jekimovas iškovojo 1988 metais Seule, varžydamasis treke.

V. Jekimovas olimpinį auksą plento dviračių lenktynėse Rusijai iškovojo po 20 metų pertraukos. 1980 metais Maskvos olimpiadoje pergalę grupinėse lenktynėse iškovojo Sergejus Suchoručenkovas.

Sidabro medalis atiteko pasaulio čempionui vokiečiui Janui Ulrichui (Janui Ulrichui), kuris nugalėtojui finiše pralaimėjo 8 sekundes.

Bronzos medalis įteiktas dukart prestižinių "Tour de France" lenktynių nugalėtojui 34-erių metų amerikiečiui Lance Armstrong (Lensui Armstrongui), kuris nuo V. Jekimovo atsiliko 34 sekundėmis.

R. Rumšas nugalėtojui finiše pralaimėjo 3 minutes ir 28 sekundes, o A. Kasputis - 3 minutes ir 42 sekundes.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Aktualijos

Emigravusių lietuvių apklausa dėl „Brexit”: rezultatai nustebino visus (775)

2017 balandžio mėn. 25 d. 19:32
Rezultatai nustebino ne tik pačius apklausos rengėjus, bet ir Lietuvos Seimo narius.

Plaukų stilistas papasakojo, kas žudo jūsų plaukus klydote ir dėl kokosų aliejaus (40)

2017 balandžio mėn. 25 d. 22:38
Plaukų stilistas Edvardas Kulvičius sako, kad plaukai – žmogaus sveikatos veidrodis. Jei jie nusilpę, pilki ar skilinėja, pirmiausia reikėtų pasidaryti kraujo tyrimą ir nustatyti, kokių medžiagų jums trūksta.

Memento mori arba jei važiuoji į Lenkiją pasidomėk ir paminklų kainomis (128)

2017 balandžio mėn. 25 d. 20:43
„Neseniai šį pasaulį paliko mano teta, kuri visą savo gyvenimą taupė laidotuvėms. Aš jos paklausiau, ar tikrai tai taip svarbu? Juk, atrodo, gyvenk ir džiaukis, o numirus vis vien palaidos. Tačiau teta paaiškino: „Palaidot tai palaidos, vaikeli, bet kas man paminklą pastatys, jei nepaliksiu pinigėlių?“, - rašo straipsnio autorė.

Orai: iki šilumos – tik kelios dienos (3)

2017 balandžio mėn. 26 d. 00:05
Orai: iki šilumos – tik kelios dienos
DELFI / Kęstutis Cemnolonskis
Antroje savaitės pusėje neramus vėjas kasdien dangumi gins debesis, iš kurių gausiau palis penktadienį.

Supelijusi duona apgaulinga: įspėja apie nematomą pavojų (1)

2017 balandžio mėn. 26 d. 00:57
Taip tikriausiai yra nutikę ir jums: atidarote tik vakar pirktos duonos maišelį, o ant pirmos riekės jau matote melsvus pūkuotus taškus - duona supelijo. Tačiau juk mus mokė, kad maisto švaistyti nevalia, o pelėsis tai dar ne pasaulio pabaiga, todėl dėmę galima tiesiog nupjauti. Bet ar taip elgtis protinga? Mokslininkai teigia, kad dažnai taip darydami apie šį tą nepagalvojame.