"Intel" atideda "Timna" procesoriaus išleidimą

"Intel" pranešė, jog atidės savo naujo nebrangaus "Timna" mikroprocesoriaus išleidimą iki 2001 m. pirmojo ketvirčio, bet pažymėjo, kad tai nesumažins pardavimo apimčių ar pelno dydžio.
Delsimą sąlygoja problemos, susijusios su komponentu, pavadintu atminties perdavimo juostos stebule (hub), leisiančiu "Timna" lustui, skirtam darbui su "Rambus" atmintimi, dirbti taip pat ir su standartine atmintimi, pvz., sinchroniniais dinaminiais operatyvinės atminties lustais, arba SDRAM, o tai būtų pigesnė išeitis.

Kaip teigė "Intel" atstovas spaudai Michaelas Sullivanas, su šiuos delsimu siejamas beveik milijono "Intel" pagrindinių plokščių su atminties perdavimo juostos stebule bei Intel 820 mikroschemų rinkiniu išleidimo atšaukimas, paskelbtas praėjusį mėnesį.

Šios pagrindinės plokštės turėjo žymių su atminties perdavimo juostos stebule susijusių problemų, kurios kai kurias atvejais galėjo lemti kompiuterių gedimus.

"Timna" procesorius yra pirmasis integruotas "Intel" lustas, kuris apjungia centrinį procesorių, atminties valdymo ir grafikos įrenginius.

"Intel" šią mikroschemą pristatė kaip priemonę, įgalinančia kompiuterių gamintojus parduoti 800 ir mažiau JAV dolerių (iki 3600 litų) kainuojančias sistemas.

"Timna" bus pigesnis negu "Celeron" lustas ar "Pentium" klasės procesorius, skirtas nebrangiems asmeniniams kompiuteriams.

Mėnesio pabaigoje "Intel" žada paskelbti apie naujas 700 MHz spartos "Celeron" mikroschemas, tuo tarpu dabar didžiausia jų sparta yra 600 MHz.

Vietoj to, kad toliau dirbtų ties "Timna", "Intel" ketina daugiau dėmesio skirti brangesniems "Pentium III" lustams.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Orai: merks lietus, koš žvarbus vėjas (10)

2016 spalio mėn. 21 d. 00:01
Orai: merks lietus, koš žvarbus vėjas
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Per artimiausias paras šilumos bus daugiau, bet vargu ar tai pajusime. Dėl šalto lietaus ir žvarbaus vėjo jutiminė temperatūra bus gerokai žemesnė. Panašu, kad šis duetas karaliaus dar ne vieną dieną.

A. Illarionovas: einame konfrontacijos su Amerika branduolinėje srityje link (294)

2016 spalio mėn. 20 d. 19:09
Vilniuje savaitgalį vykusiame Laisvosios Rusijos forume apie didžiausias Rusijos bėdas bei šios šalies ateitį diskutavo žinomi rusų ekspertai, opozicionieriai, žmogaus teisių gynėjai. Jie perspėjo, kad iš Kremliaus pastaruoju metu sklindanti vis karingesnė retorika nieko gero nežada.

Vienintelis karas Europoje: vis dar laukiama stebuklo (394)

2016 spalio mėn. 20 d. 20:18
„Ukrainoje, kur vyksta vienintelis realus Europos karas, kasdien žūsta kariai, o Vokietijos kanclerė Angela Merkel spalio 19 d. surengė susitikimą, skirtą įvertinti, ar Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasirengęs sudaryti sandorį, kuris pagaliau baigtų konfliktą. V. Putinas patiria spaudimą iš Vakarų ir dėl Maskvos veiksmų Sirijoje.“ - rašo „The New York Times“ žurnalistas Andrew Krameris.

A. Trebaitei – Europos treko čempionato auksas! (18)

2016 spalio mėn. 20 d. 23:11
Lietuvos dviratininkė Aušrinė Trebaitė iškovojo Europos čempionės titulą. Panevėžietė, kuriai antradienį sukako 28-eri, netoli Prancūzijos sostinės Paryžiaus Sen Kventine vykstančiame septintme Europos dviračių treko čempionate ketvirtadienį triumfavo skrečo rungtyje – 10 km (40 ratų) lenktynėse.

Buvusią K. Čilinsko bendražygę supykdė „valstiečių“ kandidato reklama (58)

2016 spalio mėn. 20 d. 20:42
Buvusią K. Čilinsko bendražygę supykdė „valstiečių“ kandidato reklama
V.Danauskienės nuotr.
Buvusio Seimo nario ir Nepartinio demokratinio judėjimo (NDJ), velionio advokato Kęstučio Čilinsko bendražygius Dzūkijoje supykdė į Seimą su Ramūno Karbauskio vadovaujamos Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vėliava į Seimą kandidatuojančio alytiškio Petro Valiūno politinė reklama.