DoDots: "Internetas" be naršyklės

 (1)
Neseniai įsikūrusi DoDots bendrovė pristatė to paties pavadinimo taikomąja programą. Jos dėka galima atsidaryti kai kurias “Interneto” svetaines bei gauti informaciją nesinaudojant “Interneto” naršyklių pagalba.
Bendrovės atstovų teigimu, naujoji programa leidžia “Interneto” turinį pasiekti greičiau. Ją galima atsisiųsdinti iš bendrovės svetainės. Instaliavus programą, galima pasirinkti bendrovės partnerių siūlomas paslaugas. Tarp jų – kalendorius "Internete" “AnyDay”, elektroninis žodynas “Merriam-Webster”, kompiuterijos naujienų ir informacijos svetainės “ZDNet” žinias bei kita.
www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Socdemai ištiesė ranką R. Karbauskiui R. Karbauskis nori derybas užbaigti greitai, konservatoriai nuo jų atsitraukia (1343)

2016 spalio mėn. 28 d. 18:21
Algirdas Butkevičius
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Seimo rinkimus pralaimėję socialdemokratai nekelia tiek sąlygų, kiek konservatoriai: partijos prezidiumas penktadienį nusprendė pradėti derybas su Seimo rinkimus laimėjusia Valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Partijos tarybos pritarimo reikės, jei derybos bus rezultatyvios.

Kadenciją baigianti ministro patarėja džiaugiasi sugebėjimais šokti aplink stulpą (34)

2016 spalio mėn. 28 d. 20:11
Aplinkos ministro Kęstučio Trečioko patarėja, taip pat atstovė spaudai Simona Liaudanskytė kadenciją baigia socialiniame tinkle bei savo tinklaraštyje paskelbtais gana įdomiais pasisakymais. Ji teigė išbandžiusi vertikalią gimnastiką arba kitaip šokius aplink stulpą ir dalinasi savo įspūdžiais.

„The Independent“: Rusija užimtų Baltijos šalis per 36 valandas (1388)

2016 spalio mėn. 28 d. 17:05
Galimo konflikto su NATO atveju Rusijai reikėtų 36 valandų Estijai, Latvijai ir Lietuvai užimti, o ne 60, kaip manyta anksčiau. Tai sakoma su JAV armija susijusios korporacijos „Rand" pranešime, kurio ištraukas skelbia „The Independent“.

Skandalas Kauno darželyje dėl psichotropinių vaistų: kratos nebuvo bevaisės prokurorė prašo tėvų pagalbos (371)

2016 spalio mėn. 28 d. 15:47
Lopšelis - darželis "Bitutė"
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Trečiadienio popietę į Kauno klinikų vaikų Skubios pagalbos skyrių atgabentas vangus ir mieguistas dviejų metų vaikas, kuris, kaip įtariama, buvo apsvaigintas psichotropinėmis medžiagomis. Darželis-lopšelis „Bitutė“ iš kurio vaikas nuvežtas tiesiai į ligoninę, įtarimų sukėlė ne tik berniuko mamai, bet ir tyrėjams.

Smūgis H. Clinton – FTB tiria naujus elektroninius laiškus (1)

2016 spalio mėn. 28 d. 20:41
Likus vos 11 dienų iki JAV prezidento rinkimų demokratų kandidatė Hillary Clinton patyrė smūgį - išlindo nauji galai ir taip ją persekiojančioje elektroninių laiškų istorijoje.