"Compaq" paskyrė savo atstovą Lietuvoje

Apie tai pranešama pirmadienį išplatintame "Compaq" pranešime spaudai.

Pasak pranešimo, "Compaq" pasirinko L. Markevičių dėl jo informacinių technologijų rinkos žinių ir ilgametės vadybininko patirties. L. Markevičius yra dirbęs Susisiekimo ministerijos Duomenų apdorojimo departamento vadovu, Lietuvos vartotojų sąjungos ir Nacionalinės vertybinių popierių biržos informacinių technologijų departamentuose.

L. Markevičius paskatino Danijos bendrovės "Velux International" verslą Lietuvoje, vėliau buvo Danijos programinės įrangos bendrovės "Navision Software" atstovybės Lietuvoje direktoriumi, o prieš ateidamas į "Compaq" dirbo JAV programinės įrangos bendrovės "Robertson & Blums Corporation" Vilniaus biuro direktoriumi.

L. Markevičius bus "Compaq" Rinkos plėtros grupės (MDG) narys Lietuvoje ir bus pavaldus Antero Sarenui, atsakingam už bendrovės veiklą Baltijos šalyse.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Vieno žiauriausių žudikų Lietuvos istorijoje žmonai – nemalonumai (74)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 18:55
S. Gaidjurgio šeimos sodyba
DELFI (E.Skardžiaus nuotr.)
Šilutės rajone, Svencelės telmologiniame draustinyje, stūkso žiauriausio vakarų Lietuvos žudiko, nuteisto iki gyvos galvos Sigito Gaidjurgio sodyba, kurioje dabar gyvena jo žmona. DELFI paviešinus informaciją apie dešimtmečiais iš baimės institucijų aplenkiamą objektą, sodyboje buvo atlikti patikrinimai ir nustatyti pirmieji pažeidimai.

26-erius metus skrydžių maršrutus sudarinėjantis italas: jei įgula pastebi klaidą, gali būti ir per vėlu (12)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 19:25
Giovanni Brusa
Asmeinio albumo nuotr.
Ne paslaptis, kad saugiausias būdas keliauti – skristi lėktuvu. Praėjusiais metais viena lėktuvo avarija, kurioje žuvo žmonės, įvykdavo kas 3.1 mln. skrydžių. Šansai žūti autokatastrofoje yra 100 kartų didesni nei žūti ore. Jūsų skrydžio saugumu rūpinasi ne tik lėktuvo įgula, bet ir daugybė žmonių dirbančių ant žemės. Vieni iš jų – skrydžių dispečeriai. Plačiau apie šią profesiją DELFI sutiko papasakoti 26-erius metus šį darbą dirbantis italas Giovanni Brusa.

Iš skalbyklę parduotuvėje nuvertusio vaiko mamos pareikalavo pinigų parduotuvė teigia, kad atlyginti nuostolių nereiks (1541)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 16:11
Iš skalbyklę parduotuvėje nuvertusio vaiko mamos pareikalavo pinigų
Bendrovės nuotr.
Įsivaizduokite, kad su mažais vaikais besidairydami buitinių prekių parduotuvėje akimirkai juos pametate iš akių ir staiga pamatote griūnant ir dūžtant skalbyklę. Kas tokiu atveju turėtų prisiimti atsakomybę ir sumokėti už dužusį daiktą?

A. Užkalnis. Tavo naujasis nekentėjas yra tavo buvęs draugas (153)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 16:29
Andrius Užkalnis
DELFI (M. Ažušilio nuotr.)
Net jei esate labai geras, mielas žmogus (esu apie tokius girdėjęs, ir net kelis sutikau šiame gyvenime), turbūt žinote tokių, kas jūsų nemėgsta, o gal net ir nekenčia, arba jums už akių visaip liežuvauja ir drabsto jus purvais. Arba numanote, kad tokių yra.

Drama iki paskutinių sekundžių – „Lietkabelį“ nuo „Lietuvos ryto“ skyrė vos vienas metimas (19)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 20:53
Permainingos „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionato rungtynės Vilniuje tarp sostinės „Lietuvos ryto“ (3/0) ir Panevėžio „Lietkabelio“ (2/1) komandų baigėsi šeimininkų pergale 68:66 (15:21, 27:15, 9:16, 17:14).