"Apple" pristatė naujus "iBook" ir "PowerBook" modelius

Bendrovė "Apple" Tokijuje vykstančioje parodoje "MacWorld" pristatė naują grafito spalvos "iBook" bei du spartesnius "PowerBook" nešiojamuosius kompiuterius. Naujuosius produktus pristatė bendrovės vadovas Steve Jobsas.
Naujasis grafito spalvos "iBook Special Edition" turės 366 MHz taktiniu dažniu veikiantį procesorių ir kainuos 1799 JAV dolerius. Nors ir buvo laukta, naujame modelyje nėra "FireWire" jungties bei DVD įrenginio.

"G3 PowerBook" nešiojamieji kompiuteriai nuo šiol turės spartesnius procesorius bei "FireWire" jungtis. Naujieji modeliai turi 400 ir 500 MHz taktiniu dažniu veikiančius procesorius bei spartesnę 100 Mhz magistralę. Be to, naujieji "PoweBook" kompiuteriai yra ir šiek tiek lengvesni.

"PowerBook" kompiuteris su 400 MHz taktiniu dažniu veikiančiu procesoriumi, 64 MB darbinės atminties bei 6 GB talpos kietuoju disku kainuos 2499 JAV dolerius, tuo tarpu modelis su 500 MHz taktiniu dažniu veikiančiu procesoriumi, 128 MB darbinės atminties bei 12 GB talpos kietuoju disku kainuos 3499 JAV dolerius.

Anot S. Jobso, pirminiuose bandymuose "PowerBook" veikė "iki 30 procentų" sparčiau nei nešiojamieji kompiuteriai su "Pentium III" procesoriumi.

"Apple" produktus platinanti bendrovė "DTP Computers" teigia, jog naujuosius modelius jau dabar galima įsigyti ir Lietuvoje.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Spalio orai: bobų vasara šiais metais nustebins (32)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 15:29
Rugsėjis mus tikrai lepino šiltais, beveik vasariškais orais. Ko gero, dažnas pasakys, kad rugsėjo orai buvo geresni nei rugpjūčio. Spalio mėnesį vargu ar temperatūra bus vasariška, visgi ruduo, tačiau juk galime tikėtis bobų vasaros.

DELFI eksperimentas: R. Stukas įvertino gatvėje sutiktų vilniečių mitybą (5)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 15:46
DELFI eksperimentas: R. Stukas įvertino gatvėje sutiktų vilniečių mitybą
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Vos 1 iš 5 Lietuvos gyventojų rinkdamiesi maisto produktus galvoja apie jo naudą sveikatai. DELFI atliko eksperimentą – apklausė vilniečius apie jų mitybos įpročius ir paprašė Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto profesoriaus Rimanto Stukas pakomentuoti situaciją.

VMI tikrina „MG Baltic“ įmones (14)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 15:48
Darius Mockus
DELFI montažas
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) tikrina Dariaus Mockaus valdomo koncerno „MG Baltic“ įmones. VMI atstovas patvirtino, kad tikrinamos 4 įmonės.

Paklausykite, kaip politikai kalba angliškai (3)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 16:19
Paklausykite, kaip politikai kalba angliškai
Prezidentė Dalia Grybauskaitė egzaminavo pretendentus į ministrus, ar šie geba kalbėti angliškai. Prieš Seimo rinkimus politikus egzaminuoja mokiniai.

Liberalas žadėjo papirkti Vilniaus teisėją – reikėjo „teisingo sprendimo“ (1)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 16:17
Andrejus Avdoninas
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Po Liberalų sąjūdžio sparnu ne vienerius metus sėkmingai prisiglaudęs ir šiuo metu partijos Tautinių bendrijų komiteto Teisės pakomitečio vadovo pareigas užimantis Andrejus Avdoninas švaistėsi pažadais, kad galės papirkti Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėją.