Pirmas rungtynes svečiuose „Rubin“ futbolininkai laimėjo 2:1.

Savo pasirodymą turnyre baigė dviejų lietuvių atstovaujamas Ventspilio „Ventspils“ (Latvija) komanda. Po lygiųjų 0:0 namuose „Ventspils“ futbolininkai svečiuose 0:3 (0:2) pralaimėjo Haifos „Maccabi“ (Izraelis) ekipai.

Visą susitikimą žaidęs Robertas Freidgeimas 29-ą minutę buvo įspėtas, o iki 63-ios minutės žaidęs Simonas Paulius prieš save geltoną kortelę išvydo 43-ą minutę.

Rumunijos vicečempionė Tirgu Žiu "Pandurii" vienuolikė, kurioje žaidė puolėjas Deivydas Matulevičius, ketvirtadienį atsakomosiose rungtynėse svečiuose 2:1 (1:1) įveikė Tel Avivo "Hapoel" (Izraelis) komandą.

Visą susitikimą žaidęs lietuvis nepasižymėjo, o po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Ericas Pereira (34 min.) ir Alexandru Ciucuras (50 min.).

Pirmosios rungtynės prieš savaitę Rumunijoje baigėsi lygiosiomis 1:1.

"Hapoel" ekipoje įvarčiu pasižymėjo Omeras Damaris (21 min. iš 11 m baudinio).

Staigmeną pateikė Ploješčio "Petrolul" (Rumunija) klubas, kuriame nebuvo registruotas vartininkas Povilas Valinčius. Atsakomosiose rungtynėse išvykoje "Petrolul" futbolininkai 2:1 (1:0) įveikė "Vitesse" (Olandija) vienuolikę, o pirmasis šių komandų susitikimas Rumunijoje baigėsi lygiosiomis 1:1.

Atsakomosiose rungtynėse svečius į priekį jau pirmajame kėlinyje išvedė Damienas Boudjemaa (21 min.), tačiau antrajame kėlinyje rezultatą pavyko išlyginti Janui-Arie van der Heijdenui (72 min.).

Pergalingą įvartį, nulėmusį mačo baigtį, jau per teisėjo kompensuotą laiką įmušė Gheorghe Grozavas (90+5 min.). Beje, tuo metu svečiai žaidė be pašalinto iš aikštės Jeano Sony Alcenato (80 min.).

„Stromsgodset“ (Norvegija) 1 - 3 „Jablonec“ (Čekija) (1:2);

„Differdang03“ (Liuksemburgas) 1 - 0 „Tromso“ (Norvegija) (pirmas mačas 0:1,antras mačas 1:0, 11 metrų baudiniai 3:4, bendras 4:5);

„VfB Stuttgart“ (Vokietija) 0 - 0 Plovdivo „Botev“ (Bulgarija) (1:1, vokiečiai pateko į kitą etapą dėka svečiuose pelnyto įvarčio);

Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) 0 - 0 Odesos „Černomorec“ (Ukraina) (1:3);

Podgoricos „Mladost“ (Juodkalnija) 1 - 6 „Sevilla“ (Ispanija) (0:3);

Lježo „Standard“ (Belgija) 2 - 1 „Xanthi“ (Graikija) (2:1);

Vienos „Rapid“ (Austrija) 3 - 1 Tripolio „Asteras“ (Graikija) (1:1);

„Udinese“ (Italija) 4 - 0 „Siroki Brijeg“ (Bosnija ir Hercegovina) (3:1);

Club Bruges“ (Belgija) 3 - 3 Vroclavo „Šląsk“ (Lenkija) (0:1);

„St. Johnstone“ (Škotija) 0 - 1 „FC Minsk“ (Baltarusija) (pirmas mačas - 1:0, antras mačas - 0:1, 11 metrų baudiniai  - 2:3, bendras - 3:4); - po 11 metrų baudinių;

Kopavoguro „Breidablik“ (Islandija) 1 - 0 „Aktobe“ (Kazachstanas) (pirmas mačas - 0:1, antras mačas - 1:0, baudiniai - 1:2, bendras - 2:3), po 11 metrų baudinių.

Beje, pirmi penki abiejų komandų (trys islandų ir du kazachų) smūgiai buvo netaiklūs.