Saint Etienne

170 straipsnių

REUTERS

Emocijos liejosi per kraštus, stebint, kaip Prancūzijos futbolo klubo „Nantes“ nariai reiškia pagarbą buvusiam komandos žaidėjui Emiliano Salai. Jaudinančiu reginiu virtęs paminėjimas buvo surengtas ketvirtadienį (sausio 30 d.) per pirmąsias varžybas, vykusias po to, kai lengvuoju orlaiviu per Laman...

Zlatanas Ibrahimovičius surinko pirmą savo „hat-trick'ą“ atstovaudamas „Manchester United“ (Anglija). Ir nieko keisto, kad tai 35-erių švedas padarė ketvirtadienio vakarą: aukštaūgis puolėjas sušaudė komandos, kuriai per savo karjerą yra įmušęs daugiausiai įvarčių, vartus.

Prancūzijos futbolo „Ligue 1“ lygoje trečiadienio vakarą septyneriomis rungtynėmis baigėsi 24-as turas. „Nice“ ekipa namuose 1:0 (1:0) įveikė „St. Etienne“ komandą, surinko 52 taškus ir pasivijo antroje vietoje esantį „Paris Saint Germain“ klubą.

Jau trečiame 2016–2017 metų sezono Prancūzijos futbolo pirmenybių („Ligue 1“) ture nesėkmę patyrė ir su 6 taškais į penktą vietą nukrito šalies čempionas „Paris Saint-Germain“ klubas, svečiuose 1:3 (0:2) nusileidęs į antrą poziciją pakilusiai „Monaco“ (7 tšk.) ekipai.