Izraelis

Izraelis

Izraelio Valstybė – žydų valstybė Artimuosiuose Rytuose, Viduržemio jūros rytuose. Izraelis ribojasi su Libanu, Sirija, Jordanija, Egiptu.

1946 m. pabaigoje, britų bei amerikiečių sudarytos komisijos duomenimis, Palestinoje gyveno 1 269 000 arabų (67,6 %), 608 000 žydų (32,4 %). Dėl imigracijos žydų procentas nuolat augo, į Izraelio teritoriją palestiniečių pabėgėliai sugrįžti neturi teisės.

„Hamas“ ir Izraelio karas. Netanyahu: Izraelis „Hamas“ reikalavimais vadinamiems kliedesiams“ nepasiduos

Izraelio ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu dar kartą paragino „Hamas“ nusileisti iki tolesnių derybų dėl dar vienų paliaubų ir Gazoje...

Italijos karo laivas numušė droną Raudonojoje jūroje

Italijos jūrų laivyno eskadrinis minininkas Raudonojoje jūroje sunaikino prie jo artėjusį droną, pranešė šalies gynybis ministerija.

„Hamas“ ir Izraelio karas. Šaltiniai: Izraelio atstovai atsisako vykti į derybas dėl paliaubų Gazos Ruože (4)

Izraelis nesiunčia savo delegacijos į Kairą Egipte, kur vyksta derybos dėl paliaubų Gazos Ruože, skelbia CNN, remdamiesi Izraelio pareigūnu.

Bartzokas prašapusį Brazdeikį gretino su Eurolygos MVP: esu labai optimistiškas (1)

„Tai buvo labai svarbios rungtynės – tiek mums, tiek, manau, ir „Žalgiriui“. Dabar kiekvieno mačo reikšmė – dviguba: šiuo sezono metu...

„Hamas“ ir Izraelio karas. Izraelis dėl humanitarinių priežasčių laikinai nutrauks kai kuriuos karinius veiksmus JAV oru pradėjo tiekti humanitarinę pagalbą Gazos Ruožui (3)

Jungtinių Valstijų (JAV) prezidentas Joe Bidenas tikisi, kad paliaubos „Hamas“ ir Izraelio kare bus pasiektos prasidedant Ramadanui. Jis turėtų...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10