Sukurkite savo muziką

 (1)
“Beatnik Mixman” programa leidžia jungti garsus ir išsaugoti rinkinius MP3 formatu.
Riboto naudojimo (shareware) programą “Mixman Studio”, kainuojančią beveik 80 litų ir užimančią apie 6 MB vietos diske, galima atsisiųsti iš “Beatnik” tinklalapio. Programa leidžia išsirinkti fragmentus iš saugomų garsų pavyzdžių, sujungti juos ir sukurti dainą pagal savo skonį.

Pagrindiniame programos lange yra dvi apskritos lentelės, kiekvienoje yra po aštuonis mažus taškus. Kiekvienas taškas gali būti susietas su atskiru muzikiniu garsu. Tai gali būti nuolat besikartojantis klavišiniu instrumentu grojamas fragmentas, būgno garsas ar netgi vienas kitas žodis. Pasirinkus norimą fragmentą programa parenka iš anksto nustatytą jo pasikartojimo dažnį, vadinamą bpm (“beats per minute”). Šokių muzikai galima šį dažnį padidinti, ramesnei – sumažinti.

Sukūrus dainą, ją galima išsaugoti MP3 arba “RealAudio” formatu. Licenzijuota programos versija taip pat leidžia dainas išsaugoti WAW arba “Windows Media” formatais. Gerokai daugiau funkcijų siūlo programa “Mixman Studio Pro”, kainuojanti beveik 360 litų.

Programa yra labai paprasta ir netgi šiek tiek primityvi, bet pradedantiems domėtis garsų derinimu kompiuteryje ji būtų puiki pagalbininkė.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Lietuviai nyksta, dingsta ir jų pamėgti produktai parduotuvėse (38)

2016 spalio mėn. 22 d. 00:00
Daugelis turi mėgstamų skanėstų – kas neįsivaizduoja pusryčių be vienos rūšies sūrelio ar tepamo varškės kremo, kitiems kartais užsinori tų pačių salotų su silke ar pasmaguriauti vienintelio valgomo šokolado plytele. DELFI pasidomėjo, kodėl kai kurie per daugelį metų pamėgti produktai dingsta iš parduotuvių lentynų.

R. Vanagaitė: jei būčiau 30, su vyrais elgčiausi kitaip (35)

2016 spalio mėn. 22 d. 00:00
Rūta Vanagaitė
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Tik viena ar dvi santuokos iš dešimties yra iš tikro laimingos, sako viešųjų ryšių specialistė, populiarių knygų autorė Rūta Vanagaitė. Du kartus išsiskyrusi 61-erių moteris teigia šiandien suprantanti, kokias klaidas padarė santykiuose su vyrais ir ragina jaunas merginas jų nekartoti.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (71)

2016 spalio mėn. 21 d. 20:01
Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Laimėjimu pasidžiaugęs Š. Jasikevičius pamokė sirgalius: nenorėčiau, kad arena būtų tyli, kai mums nesiseka (27)

2016 spalio mėn. 21 d. 22:39
Šarūnas Jasikevičius
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Po pirmosios pergalės Eurolygoje Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius džiaugėsi pirmuoju laimėjimu. Teigęs, kad pergalė suteiks pasitikėjimo tolimesnėse kovose, strategas turėjo ir šiokių tokių priekaištų žalgiriečių sirgaliams.

Pasaulyje vyko didžiulė kibernetinė ataka (291)

2016 spalio mėn. 21 d. 20:50
Ketvirtadienį didelė dalis didžiausių pasaulio interneto svetainių išgyveno kibernetinę DNS-DDoS ataką. Buvo sutrikusi tokių interneto milžinų, kaip CNN, „Twitter“ „Spotify“, „Reddit“ ir „New York Times“ veikla.