Pranašavimai apie kompiuterizuotą žmogaus kūną

Automobiliai, sujungti su internetu, penki IP (Interneto protokolas) įrenginiai žmogaus kūne sujungti su tinklu, vartai į internetą kiekvienuose namuose - tai tik keli vieno bendrovės "Cisco Systems" vadovų pranašavimai, išsakyti "ISPCON 2000" konferencijoje.
Bendrovės atstovybės D. Birtanijoje vadovas Duncanas Mitchellas, pranašaudamas technologijų ateitį, teigė, jog mobilus interneto ryšis taps daug svarbesniu nei tradiciniai kompiuterių tinklai. "Lengva pažvelgti į praeityje išsakytus pranašavimus ir pasijuokti iš jų, tačiau aš surizikuosiu ir išsakysiu savuosius", teigė D. Mitchellas.

Jo nuomone, didžiausios technologijų permainos bus tokios, kurios turės įtakos asmeniškai žmonėms. Nors ir nenurodęs konkretaus laiko, D. Mitchellas pranašavo, jog visi automobiliai bus sujungti su internetu, o kiekvieni namai "turės vartus į internetą".

"Kiekviename kūne bus penki IP įrenginiai", teigė D. Mitchellas, tiesa, konkrečiai neįvardindamas tų įrenginių. "Viskas, ką aš galiu pasakyti, yra tai, jog jie kažkokiu būdu bus sujungti į kūno tinklą", pranašavo jis. "Jau ir dabar su savimi visuomet turiu savo mobilų telefoną, nešiojamąjį kompiuerį, asmeninį tvarkytuvą ir pranešimų gaviklį", sakė D. Mitchellas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Tradicinių bankų laukia neišvengiami pokyčiai (28)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 21:15
Finansinių technologijų (angl. santrumpa fintech) greita plėtra ir elektroninių mokėjimų įsigalėjimas paskatino diskusiją, ar naujosios ekonomikos įmonės gali pakeisti tradicinius bankus.

R. Valatka. Po auksinių šakučių – auksinis Vilniaus Sporto rūmų remontas? (271)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 18:58
Rimvydas Valatka
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Mažinam Seimo narių skaičių iki 111? Taip! Nueinanti Seimo dauguma krykštauja radusi tautai žaislą. Ateinantieji žada mums pastatyti T. Campanellos „Saulės miestą“. Su Karjeros agentūra ir vimdymo nuo vyno etiketėmis. O Vilniaus Sporto rūmuose šmirinėjančios žiurkės krebžda apie tai, ant ko pasimausim po auksinių šakučių.

Bute Kaune kilo gaisras: žuvo du žmonės (23)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 21:49
Bute Kaune kilo gaisras: žuvo du žmonės
Kas vyksta Kaune nuotr.
Sekmadienį, rugsėjo 25 d., 21.03 val. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Kaune, Taikos pr. 60 dega butas, viduje gali būti žmonių.

Kaip vakarais laiką leido Maironis? (37)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 20:47
Kaip vakarais laiką leido Maironis?
Archyvo nuotr.
Rugsėjo 16-ąją Maironio lietuvių literatūros muziejuje lankytojams bus atvertas literatūros klasiko, prelato Maironio memorialinis butas, kuris per pastaruosius metus restauruotas visiškai tiksliai.

Dėl „Islamo valstybės“ pasaulis stovi ant 10 karų slenksčio (574)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 17:13
„Islamo valstybės“ (IS) kalifato sienos sparčiai siaurėja, teroristinės organizacijos tvirtovės Irake ir Sirijoje viena po kitos žlunga. JAV vadovaujamas karas pasiekė tokią stadiją, kai kyla klausimų, kas bus toliau. Kaip rašo washingtonpost.com, regis, atsakymas akivaizdus – kils daugiau karų.