Vokietija namuose išbandė jėgas su Argentina ir pralaimėjo svečiams 1:3.

Nors 32-ą minutę Lionelis Messi nerealizavo 11 metrų baudinio, Argentinos rinktinei pirmo kėlinio pabaigoje (45+1 min.) padėjo Vokietijos ekipos saugas Sami Khedira, po kampinio nukreipęs kamuolį į savo vartus (0:1). Antro kėlinio pradžioje L. Messi padvigubino persvarą (0:2), o netrukus Angelis Di Maria smūgiu iš toli įmušė ir trečią įvartį (0:3). 81-ą minutę vokietis Benediktas Howedesas galva pasiekė garbės įvartį (1:3). Beje, vokiečiai nuo 30-os minutė žaidė dešimtyje - be iš aikštės už paskutinės vilties pražangą išvyto Rono-Roberto Zielerio.

Anglija neutralioje aikštėje Šveicarijoje laimėjo prieš Italiją 2:1 ir pasiekė savotišką revanšą už pralaimėjimą Europos čempionato ketvirtfinalyje. Italai pirmavo 1:0 po 15-ą min. Daniele De Rossi galva pelnyto įvarčio. 28-ą min. Philas Jagielka išlygino skirtumą, o 80-ą minutę Jermainas Defoe įmušė pergalingą įvartį.

Kituose mačuose Estija 1:0 įveikė Lenkiją, kai 92-ą minutę baudos smūgiu gražų įvartį pelnė Konstantinas Vassiljevas, Prancūzija su Urugvajumi išsiskyrė taikiai 0:0, Belgija 4:2 įrodė pranašumą prieš pasaulio vicečempionę Olandiją, Latvija 0:2 nusileido Juodkalnijai.

Būsima artimiausia Lietuvos rinktinės varžovė 2014 metų pasaulio čempionato atrankos turnyre Slovakija svečiuose įtikinamai 3:1 nugalėjo Daniją.

Jau naktį į ketvirtadienį Lietuvos laiku pasibaigusiose rungtynėse Portugalija 2:0 įveikė Panamą. Įvarčius portugalams tolimais smūgiais pelnė Nelsonas Oliveira (30-ą) ir Cristiano Ronaldo (51-ą min.).

Pasaulio ir Europos čempionai ispanai 2:1 nugalėjo Puerto Riką. Ispanams įvarčius pelnė Santiago Cazorla (42-ą) ir Cescas Fabregasas (45-ą min.). Puertorikietis Cintronas 65-ą min. santykį sušvelnino (1:2).

FIFA reitinge Ispanija pirmauja, o Puerto Riko rinktinė užima tik 138-ą vietą.

Rezultatai

Liuksemburgas 1 - 2 Gruzija

2' Aleksandr Amisulašvili [0 - 1]
32' Aleksandr Amisulašvili [0 - 2]
85' Aurelien Joachim [1 - 2] (iš 11 metrų baudinio)

Bulgarija 1 - 0 Kipras

66' Ilian Micanski [1 - 0]

Norvegija 2 - 3 Graikija

7' Vasilios Torosidis [0 - 1]
11' Kyriakos Papadopoulos [0 - 2]
14' Brede Hangeland [1 - 2]
56' Konstantinos Mitroglou [1 - 3]
75' John Arne Riise [2 - 3]

Švedija 0 - 3 Brazilija

32' Leandro Damiao [0 - 1]
84' Alexandre Pato [0 - 2]
86' Alexandre Pato [0 - 3]

Ukraina 0 - 0 Čekija

Danija 1 - 3 Slovakija

22' Tobias P. Mikkelsen [1 - 0]
63' Martin Jakubko [1 - 1]
72' Marek Hamšik [1 - 2]
83' Lubomir Guldan [1 - 3]

Juodkalnija 2 - 0 Latvija

36' Stevan Jovetič [1 - 0]
76' Filip Kasalica [2 - 0]

Albanija 0 - 0 Moldova

Austrija 2 - 0 Turkija

2' Veli Kavlak [1 - 0]
6' Markus Suttner [2 - 0] (iš 11 metrų baudinio)

Vengrija 1 - 1 Izraelis

51' Balazs Dzsudzsak [1 - 0]
79' Tomer Hemad [1 - 1]

Kroatija 2 - 4 Šveicarija

11' Granit Xhaka [0 - 1]
20' Eduardo [1 - 1]
37' Tranquillo Barnetta [1 - 2]
52' Mario Gavranovič [1 - 3]
64' Eduardo [2 - 3]
80' Mario Gavranovič [2 - 4]

Velsas 0 - 2 Bosnija-Hercegovina

21' Vedad Ibisevič [0 - 1]
54' Miroslav Stevanovič [0 - 2]

Serbija 0 - 0 Airija

Slovėnija 4 - 3 Rumunija

4' Bostjan Cesar [1 - 0]
51' Zlatko Dedič [2 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
56' Paul Papp [2 - 1]
60' Zlatko Dedič [3 - 1]
68' Gabriel Torje [3 - 2] (iš 11 metrų baudinio)
70' Andraz Kirm [4 - 2]
79' Gheorghe Grozav [4 - 3]

Š. Airija 3 - 3 Suomija

7' Shane Ferguson [1 - 0]
19' Daniel Lafferty [2 - 0]
22' Tim Sparv [2 - 1]
24' Teemu Pukki [2 - 2]
78' Perparim Hetemaj [2 - 3]
84' Martin Paterson [3 - 3]

Vokietija 1 - 3 Argentina

45' Sami Khedira [0 - 1] (Vokietija, į savo vartus)
52' Lionel Messi [0 - 2]
73' Angel Di Maria [0 - 3]
81' Benedikt Howedes [1 - 3]

22' Lionel Messi (Argentina) - nerealizavo 11 metrų baudinio)
30' Ron-Robert Zieler (Vokietija) - raudona kortelė

Estija 1 - 0 Lenkija

90' Konstantin Vassiljev [1 - 0]

Belgija 4 - 2 Olandija

20' Christian Benteke [1 - 0]
54' Luciano Narsingh [1 - 1]
55' Klaas Jan Huntelaar [1 - 2]
75' Dries Mertens [2 - 2]
77' Romelu Lukaku [3 - 2]
80' Jan Vertonghen [4 - 2]

Anglija 2 - 1 Italija

15' Daniele De Rossi [0 - 1]
28' Phil Jagielka [1 - 1]
80' Jermain Defoe [2 - 1]

Prancūzija 0 - 0 Urugvajus

Škotija 3 - 1 Australija

19' Mark Bresciano [0 - 1]
29' Jordan Rhodes [1 - 1]
63' Jason Davidson [2 - 1] (Australija, į savo vartus)
76' Ross McCormack [3 - 1]

Islandija 2 - 0 Farerų salos

30' Kolbeinn Sigthorsson [1 - 0]
90' Kolbeinn Sigthorsson [2 - 0]

Portugalija 2 - 0 Panama

30' Nelson Oliveira [1 - 0]
51' Cristiano Ronaldo [2 - 0]

50' Gabriel Gomez (Panama) - raudona kortelė

Puerto Rikas 1 - 2 Ispanija

42' Santiago Cazorla [0 - 1]
45' Cesc Fabregas [0 - 2]
65' Cintron [1 - 2]