Argentina

Argentina

Argentina, oficialiai vadinama Argentinos Respublika (isp. República Argentina) – antra pagal dydį Pietų Amerikos valstybė ir aštunta pagal dydį pasaulio valstybė, išsidėsčiusi tarp Andų kalnų ir Pietų Atlanto vandenyno.

Argentina ribojasi su Brazilija, Paragvajumi, Bolivija, Čile ir Urugvajumi. Užima 2 791 810 km² plotą. Be to, Argentina pretenduoja į Falklando (Malvinų) salas, Pietų Džordžiją ir Pietų Sandvičo salas bei 969 464 km² užimančią Antarktidos dalį – Argentinos Antarktidą.

Paragvajuje trąšų konteineryje aptikti septynių žmonių palaikai (1)

Paragvajaus policija rado iš Serbijos atsiųstame trąšų konteineryje smarkiai suirusius septynių žmonių palaikus, penktadienį pranešė pareigūnai.

Virtuvės šefas išvardijo ingredientus, kurie nukels jus tiesiai į Pietų Ameriką: namiškiai ir svečiai liks sužavėti trys receptai (4)

Virtuvės šefas Tadas Stramatis savo gyvenime ragavo visokio maisto. Apkeliavęs daugybę šalių ir išbandęs įvairią virtuvę, jis negali įvardyti...

Lietuvos futbolo rinktinė FIFA reitinge pralenkė Gvatemalą (23)

Nors pastaruoju metu žaidžia sėkmingai, Tarptautinės futbolo federacijos (FIFA) reitinge Lietuvos rinktinė toliau yra žemoje pozicijoje.

Kasiulevičius pasidalino 7 pastabomis ir patarimais apie COVID-19 Lietuvoje: kaip elgtis pajutus simptomus (139)

„Šalies negalime uždaryti, bet mes privalome nepasiduoti, kol sulauksime saugios ir efektyvios vakcinos", – rašo profesorius Vytautas Kasiulevičius...

Argentinoje patvirtintų COVID-19 atvejų skaičius perkopė milijoną

Argentinoje patvirtintų užsikrėtimo koronaviruso atvejų skaičius pirmadienį perkopė 1 mln., daugiausiai naujų susirgimų užregistravus...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
|Populiariausi straipsniai ir video