Virtuvės šefas Ruslanas Bolgovas Motinos dienos proga siūlo nustebinti ne tik gyvomis gėlėmis, bet ir žiedais ant pietų stalo. Meistras siūlo receptą iš vištienos sparnelių petelių „Tulpių“.

Gaminimo eiga

„Tulpė – viena gražiausių pavasarį žydinčių gėlių. Daugybės įvairių spalvų ir formų tulpės sužavės kiekvieną, - pasakoja Ruslanas Bolgovas, - Motinos dienos proga kviečiu pagaminti itin pavasarišką patiekalą iš vištienos, pagardintą mėtų natomis, šilumos suteikiančiu imbieru, patiektą su spalvingomis daržovėmis.“

Apelsinų džemas, kurį virtuvės meistras siūlo naudoti ruošiant marinatą, primena Italiją. Šioje šalyje, pasak Ruslano Bolgovo, gaminami skaniausi patiekalai, tad šilto skonio vištienos patiekalas trumpam nukels Jus į šią šalį.

Ruslanas Bolgovas

Gaminame marinatą:

Visus marinatui skirtus ingredientus sudedame i smulkintuvą ir sumalame iki vientisos mases. Paruoštą marinatą supilame ant vištienos sparnelių petelių „Tulpių“ ir palaikome per naktį šaldytuve (galima marinuoti ir tą pačią dieną, tik reikėtų palaikyti 3-4 val.)

Gaminame patiekalą:

Pamarinuotas „Tulpes“ kepame 25 min. 180 C temperatūroje. Patiekti rekomenduojama su plonai supjaustytomis spalvotomis daržovėmis: agurkų juostelėmis, ridikėlių griežinėliais, pomidorų skiltelėmis, įvairių spalvų morkų bei burokėlių griežinėliais, na ir žinoma valgomosiomis gėlėmis: begonijomis, našlaitėmis.

Įvertink šį receptą

Atsiliepimai

Panašūs receptai

Greitai paruošiamos salotos
Lengvai paruošiamas
15 min.

Greitai paruošiamos salotos

Užkandis su tunu
Lengvai paruošiamas
15 min.

Užkandis su tunu

Sušildanti sriuba
Lengvai paruošiamas
30 min.

Sušildanti sriuba