aA
Pirmadienį buvo paskelbti pretendentai į "Webby" apdovanojimus. Šiemetiniai apdovanojimai, kurie kartais vadinami interneto "Oskarais", bus įteikiami jau 6 kartą. Šį kartą tarp 140 pretendentų yra Vatikanas ir JAV karinės pajėgos.
Tarptautinė skaitmeninių menų ir mokslų akademija pristatė pretendentus į geriausio tinklapio apdovanojimą 28 kategorijose, įskaitant finansus, bendruomenę, kiną, keliones, asmeninius tinklapius, sportui skirtus tinklapius ir kt.

AGITACIJA

"AlterNet" (http://www.alternet.org)
"CorpWatch.org" (http://www.corpwatch.org)
"Idealist.org" (http://www.idealist.org)
"PETA.org" (http://www.peta.org)
"tolerance.org" (http://www.tolerance.org)

GERIAUSIOS TRADICIJOS

"Amazon.com" (http://www.amazon.com)
"Google" (http://www.google.com)
"National Geographic" (http://www.nationalgeographic.com)
"Peace Corps" (http://www.peacecorps.gov)
JAV karinės pajėgos (http://www.goarmy.com/basic)

PLAČIAJUOSTIS RYŠYS

"120Seconds.com" (http://www.120seconds.com)
"bThere" (http://www.bthere.tv)
"GUGGENHEIM.COM" (http://www.guggenheim.com)
"KaZaA" (http://www.kazaa.com)
"Oddcast" (http://www.oddcast.com)

PREKYBA

"Amazon.com" (http://www.amazon.com)
"BabyCenter" (http://www.babycenter.com)
"Cooking.com" (http://www.cooking.com)
"Travelocity.com" (http://www.travelocity.com)
"Williams-Sonoma" (http://www.williams-sonoma.com)

BENDRUOMENĖ

"BeliefNet" (http://www.beliefnet.com)
"Burning Man" (http://www.burningman.com)
"Idealist.org" (http://www.idealist.org)
"Nerve.com" (http://www.nerve.com)
"The Warren Ellis Forum" (http://forums.delphiforums.com/ellis)

ŠVIETIMAS

"eNature" (http://www.enature.com)
"Exploratorium"(http://www.exploratorium.org)
"JASON" (http://www.jasonproject.org)
"MarcoPolo" (http://marcopolo.worldcom.com)
"Students Against Testing" (http://www.nomoretests.com)

MADA

"Hint Fashion Magazine" (http://www.hintmag.com)
"Lumiere Magazine" (http://www.lumiere.com)
"SoWear" (http://www.sowear.com)
"STYLE.com" (http://www.style.com)
"ZOOZOOM.com Magazine"(http://www.zoozoom.com)

KINAS

"Donnie Darko" (http://www.donniedarko.com)
"IFILM" (http://www.ifilm.com)
"Metacritic" (http://www.metacritic.com)
"Waking Life" (http://www.wakinglifemovie.com)
"Without a Box" (http://www.withoutabox.com)

FINANSAI

"10K Wizard" (http://www.10kwizard.com)
"Financial Engines" (http://www.financialengines.com)
"[marketocracy]" (http://www.marketocracy.com)
"Yahoo! Finance" (http://finance.yahoo.com)
"Yodlee" (http://www.yodlee.com)

ŽAIDIMAI

"Banja" (http://www.banja.com)
"EA.com" (http://www.ea.com)
"Gamasutra" (http://www.gamasutra.com)
"Netbaby" (http://www.netbabyworld.com)
"PopCap Games" (http://www.popcap.com)

VYRIAUSYBĖ IR ĮSTATYMAI

"Copyright Website" (http://www.copyrightwebsite.com)
Užsienio reikalų taryba (http://www.cfr.org)
Kongreso biblioteka (http://lcweb.loc.gov)
NASA (http://www.nasa.gov)
JAV geologijos tarnyba (http://www.usgs.gov)

SVEIKATA

"Breast Cancer Action" (http://www.bcaction.org)
"drSpock.com" (http://www.drspock.com)
"lifeclinic.com" (http://www.lifeclinic.com)
Tinkapis įtėviams "Planned Parenthood Golden Gate" (http://www.ppgg.org)
"teenwire.com" (http://www.teenwire.com)

HUMORAS

"Fuckedcompany.com" (http://www.fuckedcompany.com)
"Heartless Bitches International" (http://www.heartless-bitches.com)
"Legodeath - a Museum of Horrors" (http://www.legodeath.com)
"The Onion" (http://www.theonion.com)
"SatireWire" (http://www.satirewire.com)

VAIKAI

"Channel One" (http://www.channelone.com)
"OLogy"(http://www.ology.amnh.org)
"Pinhole Spy Camera" (http://www.pinholespy.com)
"SFS Kids" (http://www.sfskids.com)
"teenwire.com" (http://www.teenwire.com)

GYVENIMO BŪDAS

"Do-It-Yourself Network.com" (http://www.diynet.com)
"epicurious.com" (http://www.epicurious.com)
"greenhome.com" (http://www.greenhome.com)
"National Gardening" (http://www.nationalgardening.com)
"Time Out New York" (http://www.timeoutny.com)

MUZIKA

"all songs considered" (http://www.npr.org/programs/asc)
"Freemuse" (http://www.freemuse.org)
"Hearts of Space" (http://www.hos.com)
"Live365" (http://www.live365.com)
"LOOPLABS" (http://www.looplabs.com)

INTERNETO MENAS

Pretendentai bus paskelbti gegužės 6 dieną.

ŽINIOS

"allAfrica.com" (http://www.allafrica.com)
"Arts & Letters Daily" (http://www.aldaily.com)
"BBC News" (http://www.bbc.co.uk/news)
"Debkafile" (http://www.debka.com)
"Poynter.org" (http://www.poynter.org)

ASMENINIAI TINKLAPIAI

"abnormalbehaviorchild" (http://www.abnormalbehaviorchild.com)
"The Committee to Free Lori Berenson" (http://www.freelori.org)
"hungry for design" (http://www.hungryfordesign.com)
Džefas Harisas (Jeff Harris)
(http://www.jeffharris.org)
"PrayStation" (http://www.praystation.com)

POLITIKA

Kalifornijos rinkėjų fondas (http://www.calvoter.org)
"Center for Responsive Politics" (http://www.opensecrets.org)
"The Hill" (http://www.thehill.com)
"Political Money Line" (http://www.fecinfo.com)
"washingtonpost.com/OnPolitics" (http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/politics)

SPAUDA

"Mr.Beller's Neighborhood" (http://www.mrbellersneighborhood.com)
"National Geographic Magazine" (http://www.nationalgeographic.com/ngm)
"ONTHERAIL" (http://www.ontherail.com)
"Salon.com" (http://www.salon.com)
"The Smoking Gun" (http://www.thesmokinggun.com)

RADIJAS

"BBC Radio 4" tinklapis (http://www.bbc.co.uk/radio4)
"kpig.com" (http://www.kpig.com)
"RTE Interactive Radio" (http://www.rte.ie/radio)
"Transom" (http://www.transom.org)
"Youth Radio" (http://www.youthradio.org)

MOKSLAS

"Becoming Human" (http://www.becominghuman.org)
NASA žemės observatorija (http://www.earthobservatory.nasa.gov)
"eFunda" (http://www.efunda.com)
Eriko Vaisšteino Matematikos pasaulis "Eric Weisstein's World of Mathematics" (http://www.mathworld.wolfram.com)
"SciTech" apžvalga "SciTech Daily Review" (http://www.scitechdaily.com)

PASLAUGOS

"Embark" (http://www.embark.com)
"evite" (http://www.evite.com)
"GoToMyPC" (http://www.gotomypc.com)
"Ryze" (http://www.ryze.com)
"TicketWeb" (http://www.ticketweb.com)

RELIGIJA

"Beliefnet" (http://www.beliefnet.com)
"Glide Memorial Church" (http://www.glide.org)
"GraceCathedral.org" (http://www.GraceCathedral.org)
Islamo studijos (http://www.arches.uga.edu/~godlas)
Vatikanas (http://www.vatican.va)

SPORTAS

2002 metų FIFA Pasaulio Taurė (http://fifaworldcup.yahoo.com)
"Backpacker.com" (http://www.backpacker.com)
"ESPN.com" (http://www.espn.com)
"San Francisco 49ers" (http://www.49ers.com)
"Surfline" (http://www.surfline.com)

TECHNINIAI PASIEKIMAI

Pretendentai bus paskelbti gegužės 6 dieną.

KELIONĖS

"IgoUgo"(http://www.igougo.com)
"Lonely Planet Online" (http://www.lonelyplanet.com)
"site59.com" (http://www.site59.com)
"travel intelligence.net" (http://www.travelintelligence.net)
"World Hum" (http://www.worldhum.com)

TELEVIZIJA

BBC (http://www.bbc.co.uk)
"CSI: Crime Scene Investigation" (http://www.cbs.com/primetime/csi/main.shtml)
"E! Online" (http://www.eonline.com)
"The Osbournes" (http://www.mtv.com/onair/osbournes)
"Kas nori tapti milijonieriumi" (http://abc.abcnews.go.com/primetime/millionaire/millionaire_home.html)

KEISTENYBĖS

"All Your Base Are Belong To Us" (http://www.planettribes.com/allyourbase)
"Cut Off My Feet" (http://www.cutoffmyfeet.com)
"Devices of Wonder" (http://www.getty.edu/art/exhibitions/devices)
"Mind Control Forum" (http://heart7.net/mcf)
"spamradio" (http://www.spamradio.com)

ELTA
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Migrantų šeimoms – geros žinios iš teismų: jiems bus neribojama laisvė (28)

Lietuvoje dar tik formuojasi praktika, kaip elgtis su į Lietuvą atklydusiais migrantais. Pirmosios...

Nuvykus į ligoninę kauniečiui įtarė Laimo ligą, bet gydymo neskyrė: ligoninė paaiškino, kodėl taip nutiko (69)

„Delfi“ pasiekė skaitytojos Ingos pasakojimas, kuriame ji dalijasi savo brolio patirtimi. Anot...

Viena šeima įsisuko į nelaimių karuselę: po senelių laidotuvių neteko ir namų (27)

Antradienio naktį Šalčininkų r. Gerviškių seniūnijai priklausančiame Gudelių kaime nutiko...

Nuo skersinio kritęs Tvorogalas nevyniojo žodžių į vatą: noriu pamiršti tai, pailsėti nuo gimnastikos specialiai „Delfi“ iš Tokijo (71)

2019-ųjų Europos žaidynių ir 2020-ųjų Europos čempionas pratimuose ant skersinio Robertas...

Per pandemiją įkūrė verslą, kuris sulaukė didžiulės sėkmės: dabar net riboją gamybą, kad išlaikytų kokybę (131)

Tautvydo ir Arūnės Švenčionių „Obels dūmas“ – per pandemiją įkurtas šeimos verslas....

Nustebusio Rapšio apmaudas: sunku pasakyti, kodėl taip nutiko specialiai „Delfi“ iš Tokijo (146)

Pirmasis iš Lietuvos plaukikų į Tokijo baseiną šokęs Danas Rapšys 400 m plaukimo laisvu...

Šešis šimtukus už egzaminus gavęs panevėžietis rinksis studijas prestižiniame universitete (83)

Nors Nacionalinė švietimo agentūra paskutiniųjų valstybinių brandos egzaminų – istorijos,...

Niūrias nuotaikas pataisęs Šidlauskas prognozavo rekordus: vėsus, geras baseinas vėliavnešys krimtosi dėl klaidų ir perdegimo (22)

Pirmieji Lietuvos plaukikų startai Tokijo olimpinėse žaidynėse nepradžiugino. 400 m laisvu...

Rūta Lapė | D+

Kasdienybės herojai. Milijonais skaičiuojamas vienos sėkmingiausių Lietuvos manekenių turtas ir Povilaičio namas Palangoje

Julijos Steponavičiūtės gyvenimo istorija – vaikystė be mamos, neregėta sėkmė modelių...