-
Šiandien

Gailiaus rezultatyvumas nublanko prieš Popovičiaus tritaškių fiestą 1 val.

Su Tadu Sedekerskiu atsisveikinusi San Pablo „Burgos“ (2-10) komanda pralaimėjo atkaklų mūšį Ispanijos čempionato dvyliktojo turo susitikime.

Sedekerskis grįžta į Lietuvą: „Baskonia“ išnuomavo puolėją „Nevėžiui“ 1 val.

Vienas talentingiausių Lietuvos krepšininkų Tadas Sedekerskis po ketverių su puse metų pertraukos grįžta rungtyniauti į gimtinę.

Nukentėję dėl duobėtų kelių gali gauti ne kompensaciją, o baudą (30) 4 val.

Pasimokiusi, kad su duobėtose gatvėse automobilius apgadinusiais vairuotojais teismuose bylinėtis brangiai kainuoja, Panevėžio savivaldybė nori įvesti tvarką, kad dėl žalos atlyginimo į ją būtų kreipiamasi tiesiogiai.

Orai: nors nedaug, bet kritulių sulauksime 4 val.

Savaitgalį ir pirmomis savaitės dienomis kritulių bus nedaug, bet jie vyraus beveik visoje šalyje, LRT RADIJUI sako sinoptikė Edita Gečaitė. Anot jos, dėl svyruojančios temperatūros derėtų pasisaugoti plikledžio, lijundros ir rūko.

Išvarytieji? Šalis, kur pinigų nereikia taupyti: net pensininkas gyvena geriau už vidutinį lietuvį (20) 4 val.

Švedijoje sutikti lietuviai juokavo – atvežus čia pensininką, greičiausiai nebepavyktų jo parvilioti į Lietuvą. Nors klimatas šioje šalyje gal ir ne pats maloniausias, tačiau pensijos – 10 kartų didesnės nei Lietuvoje, ką jau kalbėti apie papildomas senjorams taikomas...

Lolitos horoskopas savaitei (gruodžio 18 – 24 d.): laukimo savaitė 4 val.

Belaukiant Šv. Kalėdų norėsis pažvelgti į gilias savo sielos gelmes. O žvelgiant gali aplankyti suvokimas, kad gyvenime brangiausi ir neįkainojami dalykai yra meilė, nuoširdi draugystė, tikrosios vertybės.