Meilė be iliuzijų: ką vertėtų apie jį žinoti?

 (29)
Kad pažintum žmogų, neužtenka viso gyvenimo. Tačiau suprasti, ar jis tinkamas, galima per kelis pažinties mėnesius.
Jei jis mėgsta tik senelės sodybą, ar įsivaizduojate savo bendras atostogas Egipte?
© Shutterstock nuotr.

Šis laikas - puiki proga pažinti žmogų, išsiaiškinti svarbiausius dalykus, kad paskui nedejuotumėte, kokia buvote akla ir nepastebėjote akivaizdžių „ženklų", tvirtina Mail.ru.

Taigi, ko derėtų lyg tarp kitko pasiteirauti vyro arba į kokias jo vertybes atkreipti dėmesį, kol dar esate saldainių ir gėlių fazėje? Gal kiti punktai atrodys juokingi, bet iš tiesų tai ne paranoja - tai sveikas domėjimasis vardan ateities.

1. Pavardė, amžius
Žinoma, susipažindama su simpatišku vyriškiu, jūs tikrai negalvojate, kad kažkas su juo gali būti ne taip. Tačiau, kaip bebūtų keista, daugelis moterų, kurios atsidurdavo aferisto ar sukčiaus pinklėse, nustebusios suprasdavo, kad nežino nei jo pavardės, nei adreso, nei amžiaus.

2. Kur ir su kuo gyvena
Jis turi savo butą ar nuomojasi? O galbūt jis gyvena su mama, tėčiu ir broliu? O gal net su žmona ir dviem vaikais? Net jei gerbėjas jus kaltintų barakudiškumu, santykius reikia pradėti plačiai atmerktomis akimis. Kažin ar jums reikalingas vedęs vyras ir kažin ar palankiai žiūrėsite į subrendusį vyrą, besiglaudžiantį pas savo draugus. Todėl geriau kaip įmanoma anksčiau išsiaiškinti šiuos dalykus, kad nei jūs, nei jis neturėtumėte iliuzijų.

3. Kuo ir kur dirba
Dauguma vyrų save realizuoja darbe. Todėl pasirinkta profesija irgi gali daug ką pasakyti apie vyrą. Pagaliau - kiek jam šis darbas yra svarbus? Ar patinka? Ar nori siekti kažko daugiau? Nėra nieko sudėtingesnio nei bendrauti su „nepripažintu genijumi" arba tiesiog tinginiu.

4. Kur mokėsi, studijavo
Žinoma, pasaulyje yra tūkstančiai žmonių, kurie daug ko pasiekė gyvenime be jokio išsilavinimo. Tačiau jei baigėte du aukštuosius, o jis tik vidurinę, įvertinkite, ar nebus jums su juo nuobodu, kai nebesibučiuosite kas penkias minutes ir užsinorėsite tiesiog pasikalbėti. O po metų, dvejų, penkerių?

5. Kuo jis domisi
Bendri interesai suartina. Jei paaiškėtų, kad vyro pomėgiai yra visiškai priešingi jūsiškiams, taip pat nieko baisaus. Svarbiausia, kad vyras turi pomėgių.

6. Ar jis sportuoja
O jūs? Žinoma, dažniausiai tai nėra taip svarbu, tačiau jei jis, pavyzdžiui, užkietėjęs sportininkas, o jūsų gyvenime sportas tėra dailiojo čiuožimo stebėjimas per televizorių, geriau tai žinoti iš anksto. Ir susitarti, kad niekas nieko neagituos pakeisti pamėgto gyvenimo būdo.

7. Kokios muzikos klausosi ir kokius filmus žiūri
Jei jūsų interesai šiais klausimais radikaliai nesutampa, tai gali tapti konfliktų priežastimi. Todėl iš karto nuspręskite, ar jūs pasiryžusi rytais klausytis metalo, o savaitgaliais eiti i kino teatrą žiūrėti kovinių filmų.

8. Ar buvo vedęs ir ar turi vaikų
Kartais vyras gali nuslėpti, jog turi vaikų. Žinoma, geriau apie tai žinoti, nes vaikai visada bus jo gyvenime ir jiems vyras norės skirti laiko.

9. Kokius patiekalus jis mėgsta
Bus labai apmaudu, jei pusę vakaro praleisite prie viryklės, o jis negalės to įvertinti, nes nekenčia sūrio ir yra alergiškas petražolėms.

10. Ar knarkia naktį
Galbūt tai ir nėra problema, kol sekso jūsų gyvenime yra daugiau nei miego. Tačiau po kelių bemiegių naktų iš eilės, pradedi vertinti kokybišką poilsį. Todėl palyginkite jo knarkimo decibelus su jūsų miego jautrumu. Priešingu atveju, tikrai verta įsigyti ausų kištukus.

11. Kaip leidžia atostogas
Vienodas požiūris į atostogas labai supaprastina gyvenimą. Jei vyras vertina tik ežerą kaimo sodyboje, o apie keliones prie jūros, po šalį ar Europą nenori girdėti, tai bus sudėtinga. Nebent susitaikytumėte, kad bendrų atostogų su vyru niekuomet neturėsite.

12. Kaip elgiasi su pinigais
Galbūt jis yra šykštuolis. Arba švaistūnas. Gal jis visus pinigus išleidžia azartiniams žaidimams? Jei požiūris į pinigus bei jų leidimą nesutampa, kurti tokius santykius yra beprasmiška.

13. Iš kokios jis šeimos
Pažiūrėkite į mylimojo tėvą - jis bus perėmęs jo elgesį šeimoje. O jei vyras augo be tėvo, tai įdėmiai klausykitės jo mamos - kaip atsiliepia apie vyrus, kaip bendrauja su sūnumi.

14. Su kuo jis draugauja
Pasakyk man, kas tavo draugas, o aš pasakysiu kas tu. Žinoma, šioje patarlėje yra tik dalis tiesos - juk yra ir vaikystės draugai, ir klasiokai, ir kolegos, su kuriais jis susibičiuliavo darbe. Tačiau vargu ar jis vadina draugais visiškai svetimus žmones, su kuriais neturi nieko bendro. Štai ir ieškokite tų bendrumų - sužinosite apie jį daug įdomių dalykų.

15. Kaip leidžia laisvalaikį
Gali atsitikti taip, kad laisvalaikio klausimai taps kliūtimi jūsų gyvenime. Jūs norite į klubą, o jis - prie kompiuterio žudyti pabaisų. Jūs norėtumėte meiliai jį apsikabinusi ant sofos pasižiūrėti filmą, o jis nori į kavinę pas draugus. Ar sugebėsite surasti kompromisą?

16. Koks jo požiūris į vaikus
Žinoma, pažinties pradžioje mes nekuriame planų visam likusiam gyvenimui. Tačiau ateina metas, kai vaikų klausimas bus vienas svarbiausių. Dar draugystės pradžioje išsiaiškinkite, ar jis jų apskritai nori, ką galvoja apie būsimų vaikų auklėjimą. O jei jis galvoja apei penkis vaikus, ar jūs esate tam pasiruošusi?

17. Koks humoro jausmas
Sutikite, jei vyras turi humoro jausmą, tai labai palengvina gyvenimą.

18. Ar moka gaminti
Jo sugebėjimas meistriškai iškepti kiaušinienę ar užsisakyti picą telefonu yra svarbūs, jei jūs dirbanti moteris ar tiesiog nekenčiate gaminimo ir tikrai nesiruošiate to daryti kas dieną. Jei jis tikisi, kad jūs virsite, kepsite, troškinsite, tegu pasako dabar arba tyli apie tai iki savo gyvenimo pabaigos.

19. Ar yra tvarkingas
Kad ir kaip besistengtum, tačiau nuo buities nepabėgsi. Ir būtų puiku, kad jūsų požiūris į namų ruošą būtų daugmaž vienodas. Nes kai vienas yra švaruolis (ir tai nebūtinai esate jūs), o kitas galvoja, kad nuo dulkių ant lentynų dar niekas nenumirė, konfliktų neišvengsite.

20. Koks jo požiūris į politiką
Gali būti, kad jums teks išklausyti daug valandų trunkančius monologus politinėmis temomis. Tai, beje, dažna šeimos barnių priežastis. Būkite kantri.

21. Kaip elgiasi, kai yra blogos nuotaikos
Gyvenimas - ne visuomet šventė. Juk kada nors galite nemaloniai nustebti, kai sužinosite, kad stresą jis gesina, gerdamas degtinę ar daužydamas baldus. O gal supykęs tyli paromis arba išeina iš namų ir neatsakinėja į skambučius. Tai nėra priežastis skubiai skirtis, o tiesiog galimybė iš anksto pagalvoti, kaip išmintingai tokioje situacijoje elgtis. Ir kuo greičiau surasite tokį būdą, tuo lengviau jums pavyks sukurti santykius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Skanios

Mokslininkas patvirtino – vyro neištikimybė simbolizuoja meilę žmonai (161)

Mokslininkas griauna mitą, kad neištikimybė yra blogis ir poros santykius šaldantis reiškinys.

Patiks net vyrams! Lengvai paruošiami lęšių burgeriai (3)

Šio patiekalo receptas maloniai nustebino ne tik mane, bet ir šeimos vyrus, kurie mėsą tikrai mėgsta. Tikrai pakankamai greitas ir paprastas receptas.

Kaip sunokinti avokadą per 10-15 minučių? (16)

Ruošiate meksikietišką vakarienę ar pakvietėte draugus sušiui, tačiau parduotuvėje radote tik pusžalius avokadus? Ne bėda.

Bulviniai blynai, kurie atbaidys visas ligas (29)

Šie blynai su didele doze česnako. Ši maža prieskoninė daržovė ne tik atbaidys visus virusus, bet ir siunčia sotumo signalus smegenims, taip sumažindama alkio jausmą.

Savaitgalio pietums - sultingi naminiai kibinai (33)

Labai senai gaminau šį patiekalą. Turiu netgi keletą receptų, bet darau pagal vieną. Jis man geriausias, niekada nenuvilia, visada žinau, kad kibinai gerai iškeps ir bus skanūs. Nulis rizikos.

5 skanūs ir maistingi receptai su avokadais (4)

Kokia avokadų nauda? Tai aukščiausios kokybės baltymų, geriausių riebalų ir maistingiausių angliavandenių šaltinis. Be to, šis vaisiaus - veiksminga priemonė kovoje su bloguoju cholesteroliu, skatinanti jį pasišalinti iš kraujo.

Efektingos detoksikacinės sriubos norinčioms sulieknėti (8)

Šios sriubos - tikra atgaiva skrandžiui po šventinio mišrainių maratono. Jas labai lengva paruošti, o be to jos labai skanios. Receptuose nurodyto kiekio užteks 2-3 dienoms, todėl jei atsispirsite tortams, kumpiams ir kitiems riebiems patiekalams, valgydamos šią sriubą tikrai numesite ne vieną kilogramą.

Subtilybės, kurias turi žinoti kiekvienas perkantis putojantį vyną (2)

Prancūziškas šampanas dažniausiai pirmauja putojančiųjų pasaulyje, tačiau nederėtų pamiršti ir Ispanijoje gaminamo cava, o Italijoje – vis labiau populiarėjančio prosecco.

Kaip gražiai patiekti silkę + 2 receptai (3)

Ieškote idėjų kaip originaliai ant šventinio stalo patiekti patiekalus su silke? Dalinamės skaniai ir gražiai atrodančiomis idėjomis.

Tokio skonio niekur nerasite: 4 burnoje tirpstantys salotų receptai, kurie papuoš jūsų stalą (3)

Jau sugalvojai, kokiais patiekalais papuoši žiemos švenčių stalą? Jei ne, siūlome išbandyti naujų ir skanių salotų receptų.

Dieviško skonio dietiniai sausainiai, kurie nudžiugins visus lieknėjančius (11)

Ką valgyti, kad nesustorėtum? Šį klausimą sau užduoda kiekviena moteris, ypač kalbant apie kepinius.

Mišrainė, be kurios neįsivaizduojamos šios šventės – privalote tai paragauti! (3)

Šios ryžių ir kepenėlių salotos yra turbūt vienas tų patiekalų, kurie tiesiog privalo būti ant jūsų šventinio stalo pasitinkant Ugningojo Gaidžio metus!

Šios salotos – milijoną kartų skaniau už „Silkę pataluose“ (29)

Jei manėte, kad „Silkė pataluose“ yra mišrainių karalienė, turime nuvilti. Populiarias salotas nukarūnavo šis receptas.

Lietuvių skonis kinta: jau nori ryklienos ir fontane plaukiojančių omarų

Keturių restoranų virtuvės šefas Montvydas Kazlauskas prieš prieš naujo restorano atidarymo šventę sutiko papasakoti apie besikeičiantį lietuvių skonį.

Patarimai, kaip išvengti duonos pelėsio namuose (1)

Dėl rudeninio oro ir jame tvyrančių bakterijų, dažnas namuose susiduria su nemalonia problema – supelijusia duona. Rudens drėgmė ir šildomos patalpos sukuria palankesnes sąlygas pelėsiui veistis ir plisti. Duonos ekspertas Tadas Aleknavičius pataria, kaip tinkamai laikyti duonos gaminius, kad šie nepelytų ir ilgiau išliktų švieži.