Moterys – svajingos ir emocingos būtybės (su retomis išimtimis). Kiekviena iš jų gali pažadinti subtiliausias savo jausmingumo stygas, tačiau ne visos supranta, kokie faktoriai sumažina jų patrauklumo laipsnį. Žemiau pateikiami veiksniai atstums nuo jūsų sėkmingą ir rimtiems santykiams nusiteikusį vyrą.

Neteisingai pasirinktas įvaizdis

Mada šiandien yra demokratiškesnė nei bet kada anksčiau: galima dėvėti praktiškai viską, kad jaustumėtės patogiai ar iššaukiančiai seksualiai.

Surenkite totalią savo garderobo reviziją ir nebijokite atsisakyti šiuolaikinių tendencijų, nes moteriškumas visada buvo, yra ir bus madoje.

Vyrų visi tie moteriški kraštutinumai netraukia. Moters rimtiems santykiams jie neįžvelgs nei berniukiškoje merginoje, nei „gundančioje deivėje“. Daugybę šimtmečių vyrus traukia „smėlio laikrodžio“ siluetas: pabrėžta talija, elegantiški bateliai ant kojų, plėvesuojantys sijonai ir lengvas, natūralų grožį pabrėžiantis makiažas.

Nulinis vidinės energijos lygis

Kad ir kaip nuostabiai atrodytumėte, bet jeigu jūsų žvilgsnis bus išblėsęs, o akys – pavargusios ir liūdnos, vyrui jūs nebūsite seksualiai patraukli. Moteris yra tarsi akumuliatorius, kuris pasikrauna iš išorinės aplinkos ir toliau veikia kaip „maitinimo šaltinis“ vyrui. Jie pasąmoningai „įsijungia“ tada, kai būna su vidine energija užpildytomis moterimis.

Jūs neįvaldėte kūno kalbos

Eisena, laikysena, gestai – galingiausi moterų ginklai. Paklauskite vedusių vyrų, ką jie prisimena iš pirmojo pasimatymo su mergina, su kuria paskui nutarė tuoktis. Vargu ar jie paminės suknelės spalvą ir lūpų dažų atspalvį, o štai apie lengvą, gundančią eiseną tikrai papasakos.

Asociatyvioji nuotr.

Sunkumai bendraujant

Betarpiškos ir kvailokos merginos tinka tik lengvam laiko leidimui. Sėkmingas vyras ieško moters, kuri jį atitiktų. Jo ideali kandidatūra nesielgs kaip viršininkė ar tamsta mokytoja, nesislapstys kampuose tarsi išsigandusi pelytė ir nepraras žado, tarsi į universitetą stojanti studentė per svarbiausią egzaminą.

Tikra moteris-žmona pajėgs palaikyti pokalbį bet kokia tema, išklausyti vyrą ir patarti, pasakyti komplimentą, ji pajėgs užgesinti bet kokį konfliktą ir pakelti mylimam žmogui nuotaiką. Pas tokią moterį norisi grįžti kiekvieną dieną.

Nesugebėjimas kontroliuoti emocijų

Pavydas, pyktis, isterija – paskutinis dalykas, su kuriuo vyras norėtų susidurti šeimos gyvenime. Moteris, kuri kelis kartus per dieną pereina nuo ašarų iki garsaus kvatojimo ir atgal, neatrodo miela. Tokia moteris baugina. Ji absoliučiai neprognozuojama. Galite patirti daugybę emocijų, tik nereikia išlieti viso to partneriui ant galvos. Vyrai santykiuose vertina komfortą ir jaukumą.

Mėginimai atsikratyti per didelio seksualumo

Yra moterų, kurias gamta apdovanojo padidintu jausmingumu. Nuo paauglystės jas supa gerbėjai, tik jų ketinimai toli gražu ne rimti. Nudegusios nuo tokio požiūrio į save, moterys pradeda „gesinti“ savo natūralų seksualumą: renkasi į akį nekrintančius drabužius, nenaudoja kosmetikos, agresyviai ir nepatikliai reaguoja į menkiausius vyriško dėmesio požymius. Toks elgesys nepadės sukurti tvirtų ir harmoningų santykių.

Jūsų užduotis šioje situacijoje – ne užgesinti prigimtinę dovaną, o pritempti iki tokio pat aukšto lygio visus kitus savo moteriškumo aspektus. Tada vyrai nebežiūrės į jus kaip vien tik į geismo objektą.

Nepasitikite savimi ir nerealizuojate savęs kaip asmenybės

Tai pats akivaizdžiausias ir tuo pat metu sunkiausiai suvokiamas aspektas. Kai moteris žino, kur ji eina ir ko nori pasiekti, ji tarsi skrieja per gyvenimą. Ji suvokia savo norus ir saugo asmenines ribas.

Ji nejaučia poreikio susikoncentruoti vien tik į vyrą, tačiau tuo pat metu supranta partnerio psichologiją ir kompetentingai kuria su juo santykius.

Kai tik užtaisysite savo asmenines „spragas“ – surasite kažką, kas jums patinka, paleisite nuoskaudą ir nepasitikėjimą savimi, išmoksite žvelgti į ateitį be baimės – jūs užsipildysite vidine šviesa. Tai daug seksualiau nei ryškūs lūpų dažai.

PASTABA. Visi šie patarimai jokiu būdu nėra raktas į laimingą šeimą, svarbiausia šeimoje - partnerių lygybė ir laimė.