Kai kurie psichologai tvirtina, kad galima apgauti tik tą moterį, kuri pati to nori.

Juk moters intuicija – nuostabus dalykas. Tai kodėl silpnosios lyties atstovės kartais sugeba pajusti menkiausią kito sielos virptelėjimą, o nepastebi atviro melo?

Paprasčiausiai jos nenori to pastebėti.

Psichoterapeutų praktikoje pasitaiko net tokių žmonų, kurios nuoširdžiai tiki, kad moteriškos kelnaitės su gumyte iš komandiruotės grįžusio vyro lagamine atsirado atsitiktinai.

Jei norite sužinoti tiesą, pirmiausia atsakykite sau į du klausimus:

  • Kam ir kodėl man reikia žinoti, kad vyras yra neištikimas?
  • Ką aš darysiu, jeigu išaiškinsiu jo „nuodėmes“?

Moterys – labai emocingos būtybės ir į šiuos klausimus atsako taip: „Pasiimsiu vaikus, šunį, sofą, spjausiu jam į veidą ir išeisiu“. Pagalvokite, ar tikrai esate pasirengusios vienos auginti savo vaikus ir aprūpinti šeimą?

Jeigu nežinote, kaip išgyvensite, tai kaip jūs atrodysite vyro akyse, kai pasakysite: „Tu – niekšas, aš viską žinau“ ir daugiau nieko nedarysite.

Jeigu tvirtai apsisprendėte prisikasti iki tiesos, tai vyrą galite demaskuoti pagal toliau išvardytus požymius.

1. Pirmasis signalas – telefonas

Telefone atsirado slaptažodis, vyras periodiškai kur nors išeina su juo, o vakarais jam skambina kažkoks „Stepas santechnikas“ ar „Jonas ūkvedys|. Šiais laikais neištikimybė ir telefonas – beveik sinonimai. Jeigu vyras turi kitą moterį, tai jam kažkokiu būdu reikės su ja palaikyti ryšį.

2. Konspiracija

Vyras pakeitė elektroninio pašto, socialinių tinklų slaptažodžius. Anksčiau jis nematė reikalo ką nors nuo jūsų slėpti. Dabar jis nusiteikęs neigiamai ir neleidžia jums kėsintis „į jo laisvę“.

Ar reikia panikuoti? Ne, tačiau susimąstyti verta.

3. Smulkmeniškas melas

Pavyzdžiui, vyras išvažiavo nupirkti produktų, bet grįžo be nieko, nes parduotuvė buvo uždaryta, o nuvažiuoti į kitą jis nesusiprato. Arba autobusas staigiai stabdė ir ant jo užvirto mergina su ryškiai dažytomis lūpomis ir ištepė jo marškinių apykaklę.

Nesutapimai, atsikalbinėjimai, netikslumai, kvailystės ir nelogiškumai turi jums padėti susigaudyti.

4. Pasikeitė santykiai

Vyras iš princo virto svetimu ir šaltu tipu. Pasidarė nuolat nepatenkintas , priekabus, piktas, niūrus. Sumažėjo glamonių ir šilumos, dovanų ir komplimentų. Tam gali būti ir kitų priežasčių. Gal jis šiuo metu išgyvena vidutinio amžiaus krizę ar pervargsta darbe?

5. Sumažėjęs seksualinis aktyvumas

Šis punktas tinka vyrams per 30. Seksas tampa retesnis, prastesnis ir kartais atrodo, kad vyras atlieka pareigą dėl ramybės šeimoje. Žinoma, pasitaiko vyrų, kurie gerai darbuojasi dviem frontais, bet jie yra išimtis.

6. Darbas atima visą laiką

Jis būna nuolat užsiėmęs, nuolat kuria savo ataskaitas ir projektus. Jeigu anksčiau kartu praleisdavote bent 3– 4 vakarus, tai dabar jis skiria visai mažai dėmesio jums. Sumažėjo bendrų emocijų ir užsiėmimų.

7. Išvaizdos pokyčiai

Vyras ėmė rūpintis savimi, vaikšto į sporto klubą, pakeitė šukuoseną, perka naujus kvepalus ir marškinius, o anksčiau vilkėjo tik sportinius marškinėlius ir megztinius.

Pasikeitė ne tik išvaizda, bet ir pomėgiai, atsirado naujų hobių.

Šaltinis
Temos
patarimupasaulis
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės