Skyrybų dramą išgyvenanti moteris prašo pagalbos: esu neviltyje Teisininko komentaras

 (2)
Skyrybos nėra lengvos nė viena iš santuoką nutraukti nusprendusių partnerių. Tačiau atskirus gyvenimus nutarusiai gyventi porai reikia išspręsti dar vieną labai jautrų ir opų klausimą, susijusį su vaikais.
© Shutterstock nuotr.

„Su vyru ruošiamės skirtis, bet jis nori, kad vaikų globa būtų padalinta po lygiai. Aš tam prieštarauju, nes gyvensime skirtinguose miestuose, vaikai lanko darželį. Juk nenormalu juos taip tampyti. Grasina, kad vėliau juos atims. Ar realu kad padalins vaikų globą po lygiai? Tarkime, savaitė pas mane ir savaitė pas jį? Ar tikrai gali juos atimti? Labai prašau atsakyti, nes esu neviltyje“, – „5braškių“ redakciją pasiekė skaitytojos Sonatos laiškas.

Skyrybų dramą išgyvenanti moteris prašo pagalbos: <span style="color: #ff0000;">esu neviltyje</span> Teisininko komentaras
© Shutterstock nuotr.

Portalo skaitytojus teisiniais klausimais konsultuojanti teisininkė Elena pakomentavo situaciją.

„Remiantis CK, vaiko gyvenamoji vieta turi būti nustatyta su vienu tėvu. Ypač, jei jie gyvena skirtinguose miestuose. Vaikas negali lankyti dviejų darželių ar dviejų mokyklų, tai aiškiai pažeistų vaiko interesus. Teismas gali nustatyti, kad tas tėvas su kuriuo vaikas negyvena, pilnai dalyvauja vaiko gyvenime. Teismas gali nustatyti, pavyzdžiui, vieną savaitgalį praleisti su mama, kitą su tėčiu. dalinti atostogų laiką ir panašiai, – konsultavo teisininkė. – Poniai Simonai patarčiau tartis su vyru gražiuoju. Jei nepavyksta, tada susėsti ir pasidalinti savaitgalius, atostogas, kada ir pas kurį bus vaikas. Jei draugiškai susitarti nepavyksta, tėvų lankymo grafiką sudaro teismas.“

Jei vaiko mama neturi problemų su priklausomybėmis ir asocialiais ar nusikalstamais veiksmais, vaiko iš jos buvęs sutuoktinis atimti negali.

Pasak teisininkės, dažniausiai tėvus valdo egoizmas ir noras įskaudinti buvusį partnerį, todėl tėvams nepavyksta susitarti. Tačiau pirmiausiai reikia galvoti apie saugią vaiko ateitį, jo gerovę.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.