Rugpjūčio horoskopas visiems zodiako ženklams: paskutinis vasaros mėnuo paveiks ypač ryškiai

Paskutinis šių metų vasaros mėnuo pažers netikėtumų. Kaip ir laukiantis mėnulio užtemimas, kuris paveiks net kelis Zodiako ženklus. Rugpjūtis ypač ryškiai palies Vandenių gyvenimus.
Rugpjūčio horoskopas visiems zodiako ženklams: paskutinis vasaros mėnuo paveiks ypač ryškiai
© Shutterstock nuotr.

Avinas

Šio zodiako atstovai atsikvėps po rugpjūčio 3 dienos, kuomet Avino zodiako ženklo valdanti planeta Marsas pereis į Šaulio zodiako ženklą. Atsiras naujos galimybės socialinei ir tarptautinei plėtrai, aukštojo mokslo studijoms, profesiniam tobulėjimui bei dvasiniam augimui. Gyvenime rasis daugiau pozityvios energijos, tikėjimo ir pasitikėjimo savo jėgomis. Lengvai išsispręs finansiniai nesklandumai. Palankus metas keliauti, plėsti akiratį, ieškoti aukštesnių vertybių ir idealų. Antroje mėnesio pusėje susiformavęs nepalankus aspektas su Saturnu padidins traumų tikimybę, todėl būtina kelyje būti ypač budriems ir atsakingiems. Galimos problemos ir nesklandumai užsienyje ar su užsieniečiais.

Jautis

Jaučiams pirmos mėnesio dienos ypač džiaugsmingos ir pakylėtos. Meilės energija tiesiog kaitins aistras, skatins džiaugtis meilės ir poilsio malonumais. Tikėtinos dovanos ir finansinė sėkmė, meilės prisipažinimai ar net sužadėtuvės. Nuo rugpjūčio 6 dienos į gyvenimus sugrįš žemiški rūpesčiai: norėsis daugiau ir kruopščiau dirbti, išaugs susirūpinimas sveikata. Palanku laikytis dietų, peržiūrėti savo mitybos įpročius. Mėnulio užtemimas aktyvins ramius ir pastovius Jaučius, reikalaudamas atsisakyti senų, jau nebeveiksmingų gyvenimo modelių. Kad ir kaip yra patogu gyventi įprastą ir stabilų gyvenimą, turėsite pakeisti savo požiūrį į labiau laisvą ir nepriklausomą vardan asmeninio augimo ir progreso.

Dvyniai

Šio ženklo atstovams mėnuo darbingas ir labiau koncentruotas. Mažės jums įprasto išsiblaškymo, todėl puikiai spręsite visus susikaupusius rūpesčius ir darbus. Palanku gilinti žinias, profesinius įgūdžius. Bendrai Dvyniams laikas gan įtemptas iki pat metų pabaigos dėl įtempto aspekto su Saturnu. Todėl veikite ypač išmintingai ir apgalvotai. Tai metas, kuomet turite atsisakyti idealizmo ir paviršutiniškumo. Daugiausiai pasieks tie, kurie ugdys savyje kantrybę, ištvermę, organizuotumą bei discipliną. Galimos svajonių griūtys. Galimos sveikatos problemos. Užtemimas Dvyniams gali atverti pozityvias galimybes, jei veiksite nestandartiniu, originalius būdu.

Vėžys

Vėžius rugpjūtis skatins praleisti namuose, rūpintis namiškiais ir namų jaukumu. Vis dar palanku įsigyti nuosavus namus arba imtis remonto esamuose. Palanku planuoti šeimos pagausėjimą. Darbo ir sveikatos sritys gali kelti rūpesčių. Planetos įspėja apie galimus konfliktus su bendradarbiais, traumas. Būtinai apsilankykite pas medikus profilaktiniam sveikatos tikrinimui. Labai tikėtina, kad gali paūmėti lėtinės ligos arba bus diagnozuoti nauji susirgimai. Daugiau ilsėkitės ir pakankamai miegokite, kad išvengtumėte miego ir nervų sistemos sutrikimų. Užtemimo energetika Vėžius aplenks, reikšmingų pokyčių ar poveikio nepajusite.

Liūtas

Iki rugpjūčio 23 dienos jūsų laikas. Kol Saulė keliauja Liūto zodiako ženklu turite puikią galimybę parodyti pasauliui, kas čia karaliai. Būtų puiku, jei jūsų ir taip didelis ego išlaikytų harmoningą ir subtilų santykį su aplinka ir pasauliu. Kitu atveju turėsite puikią galimybę likti vienas. Mėnuo palankus ieškoti naujų finansinių galimybių, pajamų šaltinių. Tik susilaikykite nuo reikšmingų sprendimų, mėnuo tam nepalankus. Užtemimas Liūtus palies gan aštriai. Galimi asmeniniai praradimai, sudėtingos situacijos. Užtemimo energetika vers peržiūrėti draugiškus santykius, taip pat santykius su vadovu, tėvu, vyrais. Tik suvokę pasaulį kaip visumą patirsite išsilaisvinimo jėgą. Mėnesio kredo: aš esu pasaulio dalis, o ne centras.

Mergelė

Šio zodiako ženklo atstovai dar turi puikų laiką iki rugsėjo 10 dienos, kol jūsų zodiako ženklu juda Jupiteris. Imkite, kol duoda! Jums leidžiama viskas, tokia jau ta Jupiterio misija. Tik neperlenkite lazdos, ypač ten, kur reikia prisiimti atsakomybę už savo sprendimus, veiksmus ir žinoma, savo gyvenimą. Galite patekti į tokias situacijas, kuomet iš jūsų bus pareikalauta rinktis: likti susikoncentravusiu į save kritiku, ar pamatyti pasaulį kaip visumą. Pasaulis yra kupinas gėrio, jei tai turite savyje. Užtemimas Mergelėms iškels meilės temą. Vyrams gali būti sudėtingų situacijų su mylima moterimi, tikėtini nusivylimai ir saviapgaulė.

Svarstyklės

Svarstyklėms mėnuo nepaprastas. Bus visko: išbandymų, praradimų, vienatvės. Rugpjūtis skatins peržiūrėti asmenines vertybes ir prioritetus. Svarbūs meilės ryšiai bus peržiūrėti, pasverti praktiškumo, patikimumo prasme. Naudinga atsisakyti idealizacijos ir iliuzijų. Tikėtini slapti meilės ryšiai. Mėnulio užtemimas palies ir aktyvins pasirinkimo temą meilės santykiuose, taip pat akcentuos vaikų reikalus. Labai tikėtina, jog laukia kardinalios permainos minėtose srityse. Užtemimo energetika gali atverti laisvės ir asmeninio pasirinkimo temas. Labai tikėtina, jog išryškės poreikis maištauti, nepaklusti, elgtis ne pagal visuomenės normas.

Skorpionas

Nuo rugpjūčio 3 dienos Skorpionams žadamas lengvesnis laikas nei buvo keli ankstesni mėnesiai. Gyvenime nebeliks destrukcijos ir konfliktų, vidinė agresija transformuosis į išorinės plėtros poreikį. Palankus metas peržiūrėti savo finansinę situaciją, pasirūpinti galimomis investicijomis. Užtemimo energetika palies ir šio zodiako ženklo atstovus. Gali tapti aktualus pasirinkimo karjera- šeima klausimas. Susiformavęs nepalankus Marso ir Saturno aspektas nuo mėnesio vidurio įneš nepasitenkinimo, stabdymo ir apribojimo pojūtį. Iš tiesų aspektas mokys prisiimti atsakomybę, laikytis moralės.

Šaulys

Šio zodiako ženklo atstovams šis mėnuo parodys neišsemiamus energijos resursus, įžiebs pasitikėjimo ir galios ugnį. Veikite drąsiai ir ryžtingai, demonstruokite ryžtą ir jėgą. Tuomet jums atsivers daug naujų galimybių. Išlaikykite iki metų pabaigos koncentraciją ir tikslingumą, tuomet kitais metais turėsite puikius rezultatus. Užtemimo laikotarpiu prasminga išlaikyti budrumą ir atsargumą, buityje ir kelyje laikytis taisyklių. Žvaigždės nurodo padidintą traumų riziką, saugokite save. Galimos psichinės ir nervų sistemos problemos: nemiga, melancholija, apatija. Apsilankykite pas psichologą. Gali būti, jog tiesiog jums būtina išsikalbėti.

Ožiaragis

Ožiaragiai iki rugpjūčio 13 dienos vis dar jaus apribojimus ir trugdžius. Jausitės lyg užstrigę savo gyvenime, laike. Na, o nuo minėtos dienos minėti dalykai išsisklaidys ir į jūsų gyvenimus plūstels aiškumo ir energijos banga. Labai stipriai aktyvuota finansų tema skatins ieškoti naujų pajamų šaltinių. Tikėtina, jog sulauksite finansinės paramos ar dovanų iš gerbėjų, ar palikimo forma. Užtemimas Ožiaragiams reikšmingo poveikio neturės. Tik tam tikra nepalanki planetų padėtis antroje mėnesio pusėje iškels draugų ir bendraminčių temą. Tikėtini konfliktai ar net praradimai. Būkite dėmesingi ir sąmoningi, rinkdamiesi savo draugus. Ar tikrai jie visi jums suteikia pozityvias emocijas ir palaikymą?

Vandenis

Rugpjūtis Vandenių gyvenimus palies ypač ryškiai. Mėnulio užtemimas aktyvuos šį humaniškąjį ir nuoširdų zodiako ženklą. Panašu, jog bus akcentuojamas pasirinkimo, atsisakymo klausimas tarpasmeninių santykių srityje. Tikėtina dilema: asmeninių ego poreikių patenkinimas, saviraiška ir norai ar santykiai su kitais žmonėmis, jų poreikių paisymas, partnerystė. Ką pasirinksite jūs? Iš tiesų tai labai prasminga pasirinkti remiantis principu: lieka tai, kas man padeda augti ir tobulėti, tačiau nepamina mano asmeninio individualumo ir laisvo požiūrio. Dilemą išspręsite tik atvirai išreikšdami savo pozicijas. Tylėjimas ir kito tinkamo momento laukimas tik sunkis padėtį. Ir dar: leiskite išeiti tiems, kurių misija jūsų gyvenime baigta.

Žuvys

Šio zodiako ženklo atstovams iki pat rugsėjo 10 dienos gan sudėtingas laikas. Tai dvasinių klajonių, patirčių ir praregėjimo metas. Planetų sankaupa Mergelės zodiako ženkle (o šis yra opozicijoje Žuvims) skatins daugiau ir atkakliau orientuotis į materialinį gyvenimo lygmenį. Parodys ir atvers iliuzinio, saviapgaulės pasaulio pinkles ir įkalinančius voratinklius. Jei šiuo metu jus kamuoja psichikos, nervų sistemos negalavimai, depresija ar melancholija – tai ženklas, kad jūsų gyvenimas neturi tikslo, pamato ir aiškumo. Liga visada skatina atsigręžti veidu į save, kartais labai skausmingais būdais.

Asmeninisastrologas.lt

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.