INTERNETINĖ PAŽINTIS (VI). Meilės bailys, pirmoji cigaretė ir nušvitimo sąrašas IV dalis, PABAIGA

 (56)
Jis tikrai judėjo lėtai, kvėpavo man į kaklą, o aš tik glosčiau jo nugarą. Galūnės tirpo, regis, neturėjau jėgų netgi jo apkabinti...
© Shutterstock nuotr.

Likau nakvoti pas jį. Nuo sofos, susirinkę drabužius, nuėjome į miegamąjį, ir pasakiškų, magiškų dulkių nebuvo – parodė, kur yra vonia, davė atskirą rankšluostį. Nors ką tik mylėjomės, į lovą sugulėme kaip 20 metų drauge išgyvenę sutuoktiniai. Jis ne per daug domėjosi mano kūnu, pojūčiais, ar man buvo gerai. Kaip ir bendraudamas su drabužiais, taip ir likus be jų rodė gana atsainų interesą – lyg jį dominu, bet ne tiek, kad norėtų su manimi būti atviras.

Jis užmigo greitai, o aš dar erzinau save mintimis, nors akys lipo: koks bus rytas? Kaip bendrausime toliau? Ar permiegojo su manimi, kad jam patinku, ar tiesiog, kad pasipainiojau, kad buvau patogi ir kad „su manimi taip viskas paprasta“?

Ką galiu pasakyti? Paprasta tikrai nėra, bent jau man nebuvo. Permiegojus kelio atgal nėra - nebebus taip, kaip buvo. Žinoma, galiu elgtis kaip vyras – nesureikšminti to ir nuduoti, jog nieko neįvyko. Tačiau įvyko – mes perėjome į kūniškąjį lygmenį.

Nesu turėjusi vienkartinių pažinčių – man jos primena vienkartinius indus: panaudoji tik iš praktiškumo ir be jokio gailesčio išmeti. Mano internetinės istorijos, kurios turėjo intymių akimirkų, turėdavo tęsinius – vyro ir moters draugystę. Nemanau, kad vyrus reikia vartoti. Prasideda istorija ir ja tiki. Negali pasakyti: čia bus tik vasaros romanas, čia su tuo padraugausiu, kol sutiksiu tą tikrąjį vyrą, o tas tegu būna šiaip, kaip vaikščiojantis vibratorius, - tonuso palaikymui ir sveikatos puoselėjimui. Ne. Labai tikėjau, kad užsimezgusi istorija ir yra ta tikroji – kitaip neįsivaizdavau galimybės sukurti pasitikėjimu ir pagarba grįstų santykių.

Būtų viskas paprasta, jei neįsileistum taip arti ir giliai žmonių į savo gyvenimą, neprisirištum ir nepuoselėtum jokių lūkesčių, jei po kelių pasimatymų žinotum, tai tavo žmogus ar ne. Tačiau kartais reikia nueiti drauge pusmetį, o kartais tris mėnesius, kad įsitikintum – ne, negalime būti drauge.

Su Vidžiu turėjau išsiskirti jau po pirmos nakties. Tai supratau vėliau – po pusmečio, kai rūkiau pirmąją savo gyvenime cigaretę ir rašiau jam SMS žinutę...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.